مجله ارتباط

    melibet

رغبتی از پرسپولیس به فدراسیون می رود؟

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 820 ] - شنبه, 14 دی 1398

رغبتی از پرسپولیس به فدراسیون می رود؟

به احتمال زیاد در آینده ای نزدیک باید منتظر انتخاب دبیرکل جدید برای فدراسیون فوتبال باشیم. فعل وانفعالات مدیریتی در فدراسیون فوتبال نشان می دهد احتمالا در آین... 5 out of 5 based on 1 ratings.
رغبتی از پرسپولیس به فدراسیون می رود؟

به احتمال زیاد در آینده ای نزدیک باید منتظر انتخاب دبیرکل جدید برای فدراسیون فوتبال باشیم. فعل وانفعالات مدیریتی در فدراسیون فوتبال نشان می دهد احتمالا در آین...

ارتش سرخ دات كام :

به احتمال زیاد در آینده ای نزدیک باید منتظر انتخاب دبیرکل جدید برای فدراسیون فوتبال باشیم.

فعل وانفعالات مدیریتی در فدراسیون فوتبال نشان می دهد احتمالا در آینده ای نه چندان دور باید منتظر انتخاب دبیرکل جدید در این فدراسیون باشیم.

در آذر سال گذشته و به دنبال تصویب قانونی منع بکارگیری بازنشستگان، محمدرضا ساکت ناچار شد برخلاف میل باطنی از سمت دبیرکلی فدراسیون فوتبال استعفا بدهد. در آن مقطع در شرایطی که همه انتظار داشتند مهدی تاج یک مدیر باسابقه ورزشی را به عنوان دبیرکل به هیئت رئیسه برای تصویب معرفی کند، او در اقدامی غیر قابل پیش بینی ایراهیم شکوری را به عنوان سرپرست دبیرکلی فدراسیون انتخاب کرد و هیئت رئیسه را مجاب کرد که در این انتخاب او را همراهی کنند.

در آن مقطع سوابق فوتبالی و تحصیلی شکوری باعث شد تا میزان انتقاد ها از تصمیم تاج کاهش پیدا کند. به هر صورت همه می دانستند که طبق ماده 60 اساسنامه فدراسیون ایراهیم شکوری به دلیل نداشتن 10 سال سابقه مدیریت ورزشی به هیچ عنوان نمی تواند دبیرکل فدراسیون فوتبال باشد.

پس از اینکه شش ماه از دوران سرپرستی شکوری گذشت، رسانه ها و فوتبالی ها فشار زیادی به مهدی تاج برای تعیین و تکلیف پرونده دبیرکلی آوردند. در نهایت رئیس فدراسیون در کنفرانس خبری که در خرداد برگزار کرد به جامعه فوتبال به صورت رسمی وعده داد که به زودی دبیرکل رسمی را انتخاب خواهد کرد.

از این وعده تاج البته هفت ماه گذشت هر چند که او به دلیل سکته قبلی از ریاست فدراسیون استعفا داد، اما ابراهیم شکوری هنوز هم سرپرست دبیرکلی مهم ترین فدراسیون ورزشی کشور است.

در این مدت البته اعضای هیئت رئیسه همه فشار زیادی به تاج آورده بودند که نسبت به انتخاب دبیرکل اقدامات قانونی طبق اساسنامه انجام بدهد، اما این پروسه بنا به دلایلی نامعلوم توسط تاج انجام نشد.

اکنون با سرپرستی حیدر بهاروند در فدراسیون از آنجایی که فوتبال ایران باید آماده وارد شدن به پروسه برگزاری انتخابات فدراسیون فوتبال شود، از راهرو های این فدراسیون خبر می رسد که در آینده ای نزدیک به احتمال زیاد بهاروند و اعضای هیئت رئیسه دبیرکل جدید و رسمی فدراسیون را انتخاب و معرفی خواهند کرد و ابراهیم شکوری باید این صندلی را تحویل بدهد.

در روز های اخیر هم نام های زیادی برای این صندلی در فضای مجازی و رسانه ها مطرح شده است. از میرشاد ماجدی، منصور قنبرزاده و برای حضور در این سمت نام برده می شود.

تازه ترین شایعه غیر رسمی، نظر مثبت وزارت ورزش برای حضور علی رغبتی عضو هیئت مدیره پرسپولیس در فدراسیون برای دبیرکلی و انجام پروسه انتخابات است. البته گفته می شود مسئولان ورزش از سال گذشته به تاج پیشنهاد داده بودند رغبتی را جانشین محمدرضا ساکت کند که رئیس قبلی فدراسیون با این پیشنهاد موافقت نکرد.

اکنون، برای تعامل بیشتر بین اعضای هیئت رئیسه و وزارت ورزش در آستانه انتخابات فدراسیون به نظر می رسد که علی رغبتی یکی از جدی ترین گزینه ها برای دبیرکلی فدراسیون باشد و ممکن است حتی به این دلیل از حضور در هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس هم استعفا دهد.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
melibet

مجله ارتباط_اخبار
چيدمان به ترتيب :
  • mohammad shahsavari
    mohammad shahsavari :
    امیدواریم این اتفاق بیفته و از شر این بشر تو هیئت مدیره راحت بشیم

نظرسنجی

کدام گزینه را عامل مهمتری در قهرمانی پرسپولیس می دانید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
گل گهرسیرجان
گل گهرسیرجان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : سیرجان
داور مسابقه : ؟؟؟
شنبه, 25 مرداد 1399 / ساعت : 20:45
پرسپولیس
پرسپولیس
0 - 1
ذوب آهن
ذوب آهن
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : کوپال ناظمی
جمعه, 17 مرداد 1399 / ساعت : 20:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور10
2مهدی ترابی10
3وحید امیری5
4مهدی عبدی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن