یک و دو

فنونی زاده: کالدرون برنگردد رسول پناه می ماند و هواداران

- نظرات : 2 اظهار نظر - بازدید [ 1221 ] - شنبه, 14 دی 1398

فنونی زاده: کالدرون برنگردد رسول پناه می ماند و هواداران

 پیشکسوت تیم پرسپولیس گفت: اگر جای محمدحسن انصاری فرد بودم عطای کار آنجا را به لقایش می بخشیدم، چون اگر پول نباشد بدون شک دردسر ایجاد می شود. مرتضی فنونی... 3 out of 5 based on 2 ratings.
فنونی زاده: کالدرون برنگردد رسول پناه می ماند و هواداران

 پیشکسوت تیم پرسپولیس گفت: اگر جای محمدحسن انصاری فرد بودم عطای کار آنجا را به لقایش می بخشیدم، چون اگر پول نباشد بدون شک دردسر ایجاد می شود. مرتضی فنونی...

ارتش سرخ دات كام :

 پیشکسوت تیم پرسپولیس گفت: اگر جای محمدحسن انصاری فرد بودم عطای کار آنجا را به لقایش می بخشیدم، چون اگر پول نباشد بدون شک دردسر ایجاد می شود.

مرتضی فنونی زاده در گفت وگویی، در خصوص مشکلات باشگاه پرسپولیس در سطح مدیریت اظهار داشت: همه اینها به مسائل مالی مربوط می شود. اگر در خانواده کوچک خودمان هم پول نباشد باعث بروز اختلافاتی می شود. متولی دو باشگاه پرسپولیس و استقلال وزارت ورزش است و باید به هردو باشگاه برای پول دادن و برگزاری اردو ... به طور یکسان نگاه کند.

فنونی زاده ادامه داد: اینکه اعضای هیات مدیره باشگاه جلسه را بدون حضور مدیرعامل برگزار می کند، مساله خوبی نیست، من اگر جای انصاری فرد بودم یک دقیقه هم نمی ماندم. متاسفانه اعضای هیات مدیره باشگاه غیرفوتبالی هستند که این اتفاقات می افتد و اگر تنشی وجود دارد به نظر من وزیر ورزش باید به این مسئله ورود کند. پرسپولیس اکنون صدرنشین است و تا چندروز دیگر نیم فصل دوم شروع می شود. این اتفاقات ممکن است تیم را درادامه با چالش جدیدی روبرو کند. پرسپولیس بایدروند روبه رشدش را ادامه بدهد تا به چهارمین قهرمانی برسد و اگر اعضای هیات مدیره خللی به کار انصاری فرد وارد کنند هواداران ساکت نمی مانند.

پیشکسوت پرسپولیس در خصوص اینکه رئیس هیات مدیره عنوان کرد برای بازگشت کالدرون قول نمی دهد، گفت: با این حساب به قول معروف او می ماند و یک تیزی! او باید جوابگوی هواداران باشد. انصاری فرد کارش را به نحو احسن انجام داده و اگر کالدرون برنگردد، رسول پناه می ماند و هواداران. مربیان خارجی که تاکنون به ایران آمده اند همه پروازی بوده اند اما کالدرون یک بار هم مرخصی نرفت و طلب پول نکرد.

وی افزود: او در پایان نیم فصل نشان داد کیفیت بسیار خوبی دارد. هم بازیکنان تیم و هم کادر فنی زحمت کشیدند و تیم را به صدر جدول رساندند. من در ابتدا منتقد کالدرون بودم، اما وقتی تیم خوب شد و نتیجه گرفت مشخص شد که تیم شرایط خوبی پیدا کرده است. حفظ کالدرون واجب ترین مسئله پرسپولیس است.

فنونی زاده در مورد جذب نفرات جدید برای تقویت تیم عنوان کرد: ما اصلا به بازیکنی نیاز نداریم، خداراشکر در هر پست دو بازیکن خوب داریم که همه آن ها باید در تیم ملی بازی کنند. شما شجاع خلیل زاده را ببینید، چرا او نباید به تیم ملی دعوت شود. او بازی می کند و به روند خوبش ادامه می دهد و وقتی به 30 سال رسید می گویند پیر شده، در صورتیکه از زمان کی روش تا الان باید 50 بازی ملی انجام می داد.

وی در مورد اینکه مشکلات مالی که پرسپولیس با آن گریبانگیر است، اظهار داشت: به هر حال بازیکنان همیشه مقداری از قراردادشان را گرفته اند که کم هم نبوده، آن ها بچه های با معرفتی هستند و باید سعه صدر بیشتری داشته باشند و به این مسائل دامن نزنند. کالدرون هم گفت بازیکن جدید نمی خواهیم و طلب بازیکنان پرداخت شود. در این زمینه هیات مدیره باید کمک کند و انصاری فرد به تنهایی نمی تواند مطالبات را بدهد. این مسائل ممکن است باعث تنش و چالش در تیم شود و خدا نکرده موقعیت تیم در جدول به خطر می افتد.

پیشکسوت پرسپولیس ادامه داد: شما ببینید، گفته می شود پرسپولیس مغانلو را می خواهد، اما بنده خدا حسین فرکی تنها او را در خط حمله پیکان دارد و مسلم است که مغانلو را به تیم صدرنشین نیم دهد. من هم می گویم اصلا نیازی به بازیکن نداریم، حتی به یک نفر هم نیاز نیست. دو دروازه بان آماده داریم و در هر پست هم 5-4 بازیکن خوب هستند که می توانند به تناسب برای تیم بازی کنند. اصلا نیاز به جذب بازیکن خارجی هم نیست. همین بازیکنان را حفظ کنند و طلب آنها را بدهند. اگر قرار باشد به عنوان مثال آل کثیر و مغانلو جذب شوند، باید در کنار علیپور به نوبت بازی کنند که ممکن است باعث ایجاد اختلاف در تیم شود. کالدرون با همین نفرات هم می تواند کار تیم را پیش ببرد و مطمئن باشید می تواند قهرمانی دیگری را برای پرسپولیس به دست بیاورد.

فنونی زاده در خصوص نقش وزارت ورزش در حل مشکلات این باشگاه گفت: به قول معروف وزارت ورزش پدر دو تیم استقلال و پرسپولیس است. نمی شود به یکی برسد و دیگری را رها کند. همانطور که منابع مالی برای استقلال فراهم می شود، باید برای پرسپولیس هم فراهم شود. اما همانطور که گفتم من اگر جای محمدحسن انصاری فرد بودم عطای کار آنجا را به لقایش می بخشیدم، چون اگر پول نباشد بدون شک دردسر ایجاد می شود.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
one o two
چيدمان به ترتيب :
  • منصور اسدی
    منصور اسدی :
    لعنت بر رسول پناه و هیئت مدیره فاسد
  • منصور اسدی
    منصور اسدی :
    آقای عرب خدا لعنتت کنه که باعث بانی همه ی مشکلات تویی و دار دسته کثیف دست نشانده وزارت از جمله اون نبی پست و رسول پناه عوضی خدا لعنتتون کنه میگم از کیسه کشا یاد بگیرین باید با چماق بریم جلو در باشگاه و وزارت اگه نریم این فصل سومم نمیشیم کی گفتم بهتون اینا دست ب دست هم دادن پرسپولیس رو خراب کنن میخوان چون ماچونی رفته کاری کنن سرمربی ما هم نیاد و بازیکنیم نگیرن

نظرسنجی

موافق اعلام قهرمانی پرسپولیس بدون برگزاری لیگ هستید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پیکان
پیکان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهرقدس
داور مسابقه : ؟؟؟
دوشنبه, 1 اردیبهشت 1399 / ساعت : 17:00
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : علی صفایی
پنجشنبه, 8 اسفند 1398 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی8
2علی علیپور7
3وحید امیری5
4احمد نورالهی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن