مجله ارتباط

    melibet

انصاری فرد: با شناخت از روحیات کالدرون او بازمی گردد

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 636 ] - شنبه, 14 دی 1398

انصاری فرد: با شناخت از روحیات کالدرون او بازمی گردد

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: از تلاش و صبوری آقای کالدرون و سرخ ها ممنون هستیم و ان شاالله مشکلات و چالش ها با کمی صبر حل می شود. محمدحسن انصاری فرد در گفت و... 5 out of 5 based on 1 ratings.
انصاری فرد: با شناخت از روحیات کالدرون او بازمی گردد

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: از تلاش و صبوری آقای کالدرون و سرخ ها ممنون هستیم و ان شاالله مشکلات و چالش ها با کمی صبر حل می شود. محمدحسن انصاری فرد در گفت و...

ارتش سرخ دات كام :

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: از تلاش و صبوری آقای کالدرون و سرخ ها ممنون هستیم و ان شاالله مشکلات و چالش ها با کمی صبر حل می شود.

محمدحسن انصاری فرد در گفت و گویی اظهار داشت: پرسپولیس به آرامش نیاز دارد. اگر کمی زمان داده شود، برخی از مشکلات قابل حل است. البته تا این جا هم همراهی و صبوری خوبی از کادر فنی  دیده ایم. همچنین بازیکنان که از فصل قبل 10  تا سی درصد طلب دارند و باید قسط بعدی قراردادهای شان را هم در شروع بازی های نیم فصل دوم پرداخت کنیم.

وی ادامه داد: برای مقطع کنونی و پرداختی های مهم، اقداماتی انجام شده که می توان به حل و فصل بخشی از چالش های مالی و پرداختی های سنگین که باید در سه هفته آتی انجام شود، امیدوار بود. رایزنی ها در حال نتیجه دادن است. همه آنها که تا به امروز صبوری و همراهی کرده اند اگر باز هم برای مدت کوتاهی، همراهی کنند، می توان امیدوار بود که مشکلات آرام آرام حل شود. دغدغه اصلی مجموعه باشگاه این است که ظرف دو، سه روز آینده پولی به باشگاه تزریق شود تا چالش های اصلی مدیریت شود. امید آنکه همدلی ها، با هم بودن ها، صداقت، صبر و سربلندی هواداران عاشق در نزد همه ما حرف اول را بزند و حب و بغض های شخصی در رفتار، کردار و نوشتار هیچ یک از ما جایی نداشته و همه برای اقتدار پرسپولیس و هواداران تلاش کنیم.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس، خاطر نشان کرد: با روحیاتی که از آقای کالدرون سراغ داریم ایشان هم باز می گردد. کالدرون و سرخ ها نهایت همکاری را با باشگاه داشته اند. این مساله را بارها اعلام کردیم و باز هم مورد تاکید قرار می دهیم.   هواداران هم این مسایل را مورد توجه دارند. آنها حمایت همه جانبه ای از تیم و به ویژه آقای کالدرون داشته اند و دارند که پاسخی به زحمات و همراهی ایشان است.

انصاری فرد تصریح کرد: همکاری خوبی را از سوی سرمربی و بازیکنان شاهد بودیم. وضعیت کنونی برای زمان زیادی ادامه پیدا نمی کند و باشگاه به کمی زمان بیشتر نیاز دارد تا مشکلات را حل کند. این زمان اگر به ما داده شود تمام تلاش این است که اعضای تیم اعم از کادر فنی و بازیکنان بدون استرس های این گونه از ناحیه مسایل مالی و در آرامش مسایل خود را دنبال کنند. باشگاه حقیقتا نتوانسته به تعهدات خود به سرمربی تیم عمل کند و ما تلاش داریم دغدغه های ایشان و  پرداختی به بازیکنان تیم را حل و برخی سوء تفاهم ها را از بین ببریم. از هواداران عزیز هم درخواست داریم در راستای آرامش تیم تلاش کرده و یاری رسان باشگاه خود باشند و در راستای موفقیت بیشتر سرمربی موفق خود گام بردارند.

انصاری فرد گفت: استراتژی و دغدغه بنده و مجموعه باشگاه حل مشکلات و فعالیت آقای کالدرون و بازیکنان در آرامش است. ما در طول فصل حسب وظیفه حامی سرمربی تیم بودیم و به رغم افزایش هزینه های باشگاه، بدهی های سنگین و هزینه شدن بخشی از درآمدهای این فصل سعی کردیم با جذب حامیان مالی جدید و همراهی اسپانسرهای قبلی پرداختی های تیم را به سی درصد برسانیم تا آرامش در تیم حاکم باشد اما این آرامش حاصل نشد مگر با همراهی آقای کالدرون که حق و حقوق شان پرداخت نشده و همچنین بازیکنان که از فصل گذشته طلب دارند. ما سخت می کوشیم چالش ها را حل کنیم و حتی بدنبال قرض گرفتن از دوست و آشنا هستیم. ان شاالله با کمی صبر چالش ها حل می شود . هواداران عزیز هم صبور باشند. ما یک تیم هستیم و باید همدلی حرف اول را بزند.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
melibet

مجله ارتباط_اخبار
چيدمان به ترتيب :
  • amir abedyan
    amir abedyan :
    یعنی چه؟!!باهاش تماس بگیرید.حرف بزنید و توجیه ش کنید..

نظرسنجی

با توجه به قیمت دلار؛ موافق تمدید قرارداد بشار رسن هستید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
ذوب آهن
ذوب آهن
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : کوپال ناظمی
جمعه, 17 مرداد 1399 / ساعت : 20:30
نساجی
نساجی
1 - 1
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : وطنی
داور مسابقه : حمید حاج ملک
شنبه, 11 مرداد 1399 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور10
2مهدی ترابی10
3وحید امیری5
4مهدی عبدی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن