مجله ارتباط

    melibet

پرسپولیس و کالدرون، 48 ساعت تا توفان

- نظرات : 3 اظهار نظر - بازدید [ 7585 ] - یکشنبه, 15 دی 1398
پرسپولیس و کالدرون، 48 ساعت تا توفان

این دیگر یک رقابت نوبرانه است. طرح این موضوع که چرا وقتی باشگاه استقلال با آندره آ استراماچونی به بن بست می رسد، گابریل کالدرون و باشگاه پرسپولیس می توانند با...

ارتش سرخ دات كام :

این دیگر یک رقابت نوبرانه است. طرح این موضوع که چرا وقتی باشگاه استقلال با آندره آ استراماچونی به بن بست می رسد، گابریل کالدرون و باشگاه پرسپولیس می توانند با هم ادامه دهند؟ حالا باید منتظر بمانیم تا بحران رابطه همکاری کالدرون و پرسپولیس بزرگتر شود تا به برابری و عدالتی مضحک دست پیدا کنیم؛ برابری در بحران باشگاه داری.

کالدرون شرط هایی را تعیین کرد و از ایران رفت. حالا تا پایان فرصتی که او برای باشگاه تعیین کرده، چیزی نمانده و باشگاه پرسپولیس انگار می خواهد همان راهی را برود که استقلال با استراماچونی طی کرد. باشگاه پرسپولیس نه توان مذاکره حرفه ای با باشگاه های بازیکنان مورد نظر کالدرون را داشته و نه توان حل مشکلات مالی که کالدرون را برای موفقیت در نیم فصل دوم نگران می کند. کالدرون البته شرط های دیگری را نیز برای همکاری با پرسپولیس تعیین کرده که شاید در مقام سرمربی اجازه طرح آنها را ندارد اما او نیز مثل استراماچونی خسته از رفتارها و عملکرد نیروی انسانی باشگاه شرط هایی خارج از چارچوب حرفه ای را مطرح کرده است. در چنین شرایطی پرسپولیس که نمی تواند شرط های حرفه ای کالدرون مثل پرداخت دستمزد مربیان و بازیکنان و خریدهای تازه را اجرا کند، بنابراین در نپذیرفتن شروط غیرحرفه ای مثل تغییر مدیر تیم یا پرسنل دیگر باشگاه دچار مسائلی حل نشده خواهد بود.

استقلال از بحرانی بزرگ گذر کرد و خوب یا بد به فرهاد مجیدی رسید اما پرسپولیس انگار در آستانه روزهایی سخت در همکاری با کالدرون است و معلوم نیست واکنش های بعدی کالدرون مقابل پرسپولیس چه باشد. مدیران باشگاه پرسپولیس به رغم دیدن تجربه ای تلخ در هفته های اخیر -در اردوگاه رقیب- همچنان با ساده انگاری روزها را می گذرانند و معلوم نیست این روزگذرانی چه عاقبتی دارد.

سهل انگارانه است اگر تصور کنیم کالدرون مقابل این رفتار باشگاه پرسپولیس کوتاه می آید و بی توجهی را نادیده می گیرد و تمرینات را شروع می کند. پرسپولیس اگر در 48 ساعت آینده دست کم بخشی از خواسته های سرمربی اش را اجرا نکند، احتمالاً وارد یک جنجال تازه می شود و این می تواند برای صدرنشین لیگ برتر نگران کننده باشد.

کالدرون به رغم موفقیت در پرسپولیس و شاید به دلیل موفقیت های بزرگ سال های اخیر قرمزها هنوز چهره ای محبوب در اندازه استراماچونی که یکباره و سریع قلب ها را ربود، نیست اما نزد طرفداران پرسپولیس صاحب اعتبار فنی شده و به آنها نشان داده می تواند از یک مسیر درست قهرمانی های پرسپولیس را تکرار کند. هواداران پرسپولیس از باشگاه خود نمی پذیرند که مدیران به آسانی از کالدرون گذر کنند یا خواسته های او را نادیده بگیرند، اگرچه هواداران استقلال هم گذر از استراماچونی را نپذیرفتند اما زور انتقادات شان به مدیران باشگاه نرسید.

پرسپولیس روزهای سرنوشت سازی را پیش رو دارد. از عجایب است که پرسپولیس و استقلال در بهترین روزهای خود دچار بحران های داخلی می شوند و حتی نتایج خوب نمی تواند سرپوشی روی بحران مدیریت و بحران های اقتصادی باشگاه ها بگذارد. انصاری فرد مدیرعامل باشگاه پرسپولیس هنوز حرف های صریحی درباره درخواست ها و شرط های کالدرون به زبان نیاورده و این به سکوت مدیران باشگاه استقلال در روزهای بحرانی مذاکره با استراماچونی شباهت دارد؛ شباهتی نگران کننده. تا توفانی که شاید پرسپولیس را گرفتار کند، 48 ساعت زمان باقی مانده. ببینیم و تعریف کنیم که پرسپولیس چگونه این بحران را پشت سر می گذارد.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
melibet

مجله ارتباط_اخبار
چيدمان به ترتيب :
 • omid 110
  omid 110 :
  حرفی که پیروز قربانی در مورد استقلالی ها زد در مورد بعضی از طرفداران پرسپولیس هم مصداق داره...خوش زده زیر دلشون..میگن تیم کالدرون خوب بازی نمیکنه و کالدرون باید بره...گزینه جانشینی کالدرون هم از نظر این افراد مهدی تاتار هست...
 • محسن فهیم
  محسن فهیم :
  سناریوی برانکو برای کالدرون داره تکرار میشه یعنی می خواهند تکرار بشه. یعنی برنامه ریزی شده تا تکرار بشه.
 • وحيد خان بابالو
  وحيد خان بابالو :
  به نظرم بااين اوضاعي كه هست عطاي مربيان خارجي را به لقاشون ميبخشيم به نظرمن اگر قراربراينه كه كالدرون بهانه جويي كنه همش و قضيه ماهم بشه مثل استقلال همون بره بهتره و بهانه نياره بهتره درحال حاضراگر مربي ايراني مدنظره بهترين گزينه وحيدهاشميان هستش كه هم تحصيلات عالي داره هم باشخصيته دركنارش مهدي تاتار و كريم باقري ازشون استفاده شه يا فرشاد پيوس بنظرم بااين تركيب ميشه حتي قهرمان اسياهم شد

نظرسنجی

کدام گزینه را عامل مهمتری در قهرمانی پرسپولیس می دانید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
گل گهرسیرجان
گل گهرسیرجان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : سیرجان
داور مسابقه : ؟؟؟
شنبه, 25 مرداد 1399 / ساعت : 20:45
پرسپولیس
پرسپولیس
0 - 1
ذوب آهن
ذوب آهن
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : کوپال ناظمی
جمعه, 17 مرداد 1399 / ساعت : 20:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور10
2مهدی ترابی10
3وحید امیری5
4مهدی عبدی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن