bahrami_head

سکوت کرده اند تا روزنه های امید بسته نشود

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1473 ] - یکشنبه, 15 دی 1398

سکوت کرده اند تا روزنه های امید بسته نشود

باشگاه پرسپولیس لیست مازادش را هم اعلام کرده هم اعلام نکرده است! آخر هفته توییتر باشگاه اعلام کرد دو بازیکن در لیست مازاد هستند اما گفته می شود این لیست چهار ... 3 out of 5 based on 2 ratings.
سکوت کرده اند تا روزنه های امید بسته نشود

باشگاه پرسپولیس لیست مازادش را هم اعلام کرده هم اعلام نکرده است! آخر هفته توییتر باشگاه اعلام کرد دو بازیکن در لیست مازاد هستند اما گفته می شود این لیست چهار ...

ارتش سرخ دات كام :

باشگاه پرسپولیس لیست مازادش را هم اعلام کرده هم اعلام نکرده است! آخر هفته توییتر باشگاه اعلام کرد دو بازیکن در لیست مازاد هستند اما گفته می شود این لیست چهار نفره است و کالدرون دو نفر را نخواسته و دو نفر دیگر هم در فهرست انتظار هستند که اگر بازیکن جدیدی جذب شد آنها هم بروند. درباره اسامی از مدت ها قبل گمانه زنی های زیادی شده. می گویند دو نفر لیست قطعی آدام همتی و امیر روستایی هستند و دو تای لیست انتظار دو کاپیتان تیم یعنی حسین ماهینی و امید عالیشاه. در واقع اینطور به نظر می رسد که باشگاه تلاش کرده تا نام این دو بازیکن از لیست قطعی به لیست انتظار برگردد یا حداقل اینطور وانمود کرده تا شأن و اعتبار آنها که بازیکنان مهمی برای تیم بوده اند اما کالدرون روی آنها نظر ندارد حفظ شود.

در عین حال نکته جالب اینجاست که هیچ کدام از این بازیکنان به اخبار و شایعاتی که پیرامون شان وجود دارد واکنشی نشان نداده اند و مصاحبه هم نمی کنند. این بازیکنان با سکوت محضی که اختیار کرده اند همچنان دنبال روزنه ای برای بهبود شرایط خودشان در تیم و ماندن در لیست هستند چرا که می دانند با انتشار هر پستی در فضای مجازی یا مصاحبه ممکن است آینده فوتبالی شان در پرسپولیس کن فیکن شود.

آدام همتی از این جمع حتی یک بازی هم به لیست تیمش راه پیدا نکرد که در نوع خودش اتفاق عجیی بود. عجیب تر اینکه حسین ماهینی در دو مسابقه و جمعاً به مدت 113 دقیقه برای تیمش بازی کرد. روستایی اما 102 دقیقه بازی کرده و با توجه به دقایقی که روی نیمکت بوده یا به لیست نرسیده بیرون گذاشتن او نیز طبیعی به نظر می رسد.

با این حال امید عالیشاه در 8 مسابقه لیگ و در مجموع 387 دقیقه بازی کرده که بیشتر آنها به نیمه ابتدایی نیم فصل برمی گردد.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
bahrami_news

نظرسنجی

پرسپولیس برابر ماشین سازی به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
ماشین سازی
ماشین سازی
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : بنیان دیزل
داور مسابقه : رضا کرمانشاهی
جمعه, 20 تیر 1399 / ساعت : 20:15
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
شاهین بوشهر
شاهین بوشهر
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : سیدوحید کاظمی
شنبه, 14 تیر 1399 / ساعت : 21:00

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی9
2علی علیپور8
3وحید امیری5
4مهدی عبدی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن