مجله ارتباط

    melibet

کالدرون تهدید به فسخ قرارداد کرد

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 1462 ] - یکشنبه, 15 دی 1398

کالدرون تهدید به فسخ قرارداد کرد

سرمربی آرژانتینی تیم فوتبال پرسپولیس با ارسال نامه ای به این باشگاه اعلام کرد که به خاطر عمل نکردن پرسپولیسی ها به تعهدات شان می تواند قراردادش را یک طرفه فسخ... 4 out of 5 based on 5 ratings.
کالدرون تهدید به فسخ قرارداد کرد

سرمربی آرژانتینی تیم فوتبال پرسپولیس با ارسال نامه ای به این باشگاه اعلام کرد که به خاطر عمل نکردن پرسپولیسی ها به تعهدات شان می تواند قراردادش را یک طرفه فسخ...

ارتش سرخ دات كام : سرمربی آرژانتینی تیم فوتبال پرسپولیس با ارسال نامه ای به این باشگاه اعلام کرد که به خاطر عمل نکردن پرسپولیسی ها به تعهدات شان می تواند قراردادش را یک طرفه فسخ کند.

گابریل کالدرون بعد از آخرین دیدار پرسپولیس برابر نساجی مازندران ایران را به مقصد آرژانتین ترک کرد تا تعطیلات سال جدید  میلادی را پشت سر بگذارد. او اکنون از این که باشگاه نتوانسته به تعهداتش عمل کند بسیار ناراحت است. در همین رابطه وکیل سوییسی این مربی اول ژانویه «11 دی » با ارسال نامه ی رسمی به باشگاه پرسپولیس اعلام کرده این باشگاه به تعهدات مالی خود در قبال کالدرون عمل نکرده و از این رو این مربی می تواند قراردادش را یک طرفه فسخ کند.

طبق برنامه قرار است پرسپولیسی ها روز پنج شنبه عازم قطر شوند تا اردویی 12 روزه در دوحه داشته باشند. البته قرار بر این بود کالدرون در قطر به سایر پرسپولیسی محلق شود اما حالا که نامه ی تهدید فسخ او به باشگاه رسیده است به نظر می رسد اگر پرسپولیسی ها نتوانند تعهدات مالی خود در قبال او را اجرایی کنند و شروطش را بپذیرند، کالدرون به قطر نخواهد رفت.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
melibet

مجله ارتباط_اخبار
چيدمان به ترتيب :

نظرسنجی

پرسپولیس برابر ذوب آهن به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
ذوب آهن
ذوب آهن
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : کوپال ناظمی
جمعه, 17 مرداد 1399 / ساعت : 20:30
نساجی
نساجی
1 - 1
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : وطنی
داور مسابقه : حمید حاج ملک
شنبه, 11 مرداد 1399 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور10
2مهدی ترابی10
3وحید امیری5
4مهدی عبدی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن