مجله ارتباط

    melibet

بیانیه باشگاه: از دامن زدن به حواشی پرهیز شود

- نظرات : 2 اظهار نظر - بازدید [ 1061 ] - یکشنبه, 15 دی 1398

بیانیه باشگاه: از دامن زدن به حواشی پرهیز شود

 باشگاه پرسپولیس ضمن دعوت از هواداران به آرامش و همدلی و تقدیر از همراهی کالدرون و سرخ ها بر رفع سوتفاهمات و حل مشکلات برای رسیدن پرسپولیس به آرامش تاکید... 5 out of 5 based on 1 ratings.
بیانیه باشگاه: از دامن زدن به حواشی پرهیز شود

 باشگاه پرسپولیس ضمن دعوت از هواداران به آرامش و همدلی و تقدیر از همراهی کالدرون و سرخ ها بر رفع سوتفاهمات و حل مشکلات برای رسیدن پرسپولیس به آرامش تاکید...

ارتش سرخ دات كام :

 باشگاه پرسپولیس ضمن دعوت از هواداران به آرامش و همدلی و تقدیر از همراهی کالدرون و سرخ ها بر رفع سوتفاهمات و حل مشکلات برای رسیدن پرسپولیس به آرامش تاکید کرد و نوید حل و فصل مشکلات را داد.

 حسین قدوسی مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس در همین زمینه با انتشار یادداشتی نوشت:

1_ضمن عذرخواهی از شما هواداران عزیز که نگران هستید تاکید می کنیم که پرسپولیس به آرامش نیاز دارد و از دامن زدن به حواشی باید پرهیز شود. این درخواست صمیمانه و عاجزانه بنده به عنوان یک هوادار و مقام مسئول مطلع از شرایط حاکم بر باشگاه است.

در کنار همه نگرانی های تان باید بگوییم نقش هواداران در ایجاد آرامش، وحدت و مهار حواشی با بی توجهی به شایعات و اخبار کذب بسیار مهم است. از همه اهالی رسانه نیز دعوت می کنیم ما را در این روزها همراهی کرده و در راستای ایجاد آرامش و جلوگیری از رواج شایعات نگران کننده، کمک حال بخش رسانه ای باشگاه باشند.

2_هواداران عزیز؛هدف مجموعه باشگاه در این شرایط ویژه و خاص در وهله اول حل و فصل چالش های مالی طی کوتاه مدت در روزهای آتی است. امروز تلاش ها و رایزنی ها به سمت و سوی امید بخشی طی می شود و این منوط به تحقق آن است که انشالله طی روزهای آتی نهایی می شود. امروز به همین دلیل می توانیم نوید اتقاقات خوب را برای حل چالش های مهم مالی طی روزهای آتی بدهیم.

3_ هواداران دلسوز، سوتفاهم ها انشالله حل می شود و موانع برای حل مشکلات موجود در حوزه مالی نیز طی روزهای اتی برطرف خواهد شد. تردیدی نداریم پیرو مذاکرات انجام شده همانطور که آقای کالدرون تا کنون نهایت همکاری را داشته اند در ادامه نیز همراه خواهند بود و باشگاه هم با پیگیری ها، مشکلات را حل می کند. بازیکنان با غیرت و صبور هم همانگونه که نهایت همکاری را داشته اند باز هم همراه هستند تا باشگاه بتواند به تعهدات خود عمل کند.

4_دیروز و بعد از جلسه هیات مدیره، هم مدیر عامل و اعضای هیات مدیره درخواست زمان کمی برای حل مشکلات را مطرح کردند و در این باره رایزنی هایی هم انجام شده است . این زمان هم با شناختی که وجود دارد از باشگاه دریغ نخواهد شد. هواداران عزیز بدانید آقای کالدرون تا اینجا حقیقتا همکاری کرده وگرنه قبلا هم شرایط فسخ را داشته است. باید دست در دست هم دهیم تا بستر برای استارت تمرینات در دوحه با حضور سرمربی تیم را فراهم کرد و قدردان زحمات وی و شاگردانش و مجموعه تیم بود. آقای کالدرون حالا این تیم را می شناسد و آن را روی ریل موفقیت برده و خودشان هم انشالله ماموریت سخت خود را به رغم کارشکنی ها با موفقیت و  قهرمانی کامل خواهند کرد. تاکید ما این است تک تک که اعضای خانواده بزرگ پرسپولیس باید روی همدلی، وحدت و آرامش کار کنند. در گام اول بایستی این مشکلات حل شود آنوقت با تعامل و تلاش می شود در نقل و انتقالات هم به نوعی جبران مافات نمود. منتظر اتفاقات خوب در پی همراهی ها باشید.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
melibet

مجله ارتباط_اخبار
چيدمان به ترتيب :
 • ایبو صامت
  ایبو صامت :
  آقای قدوسی
  حاشیه راخودخودخودشمادرست میکنی باعدم اطلاع رسانی شفاف وبه موقع
  ودروغ بافی
  مردباش وهواداررادرجریان بذار
  هوادارنگران آفتابی شدن دایی درتیم مانه
  مثل مردبیاییدویک حرف درست بزنیدتاباورکنیم
  اینقدردروغ شنیده ایم که تن مان داره میلرزه
 • بهرام عظیمی
  بهرام عظیمی :
  یک نفر از باشگاه هم به هواداران بگوید چرا درباره تحرکات رسانه ای در مورد انتقال بیرانوند به استقلال سکوت می کنید؟
  چطور ممکن است در مورد بازیکن تحت قرارداد باشگاه چنین شایعاتی وجود داشته باشد؟
  و اصولا همه می دانیم چنین انتقال هایی بدون موافقت وزیر ورزش میسر نیست

نظرسنجی

کدام گزینه را عامل مهمتری در قهرمانی پرسپولیس می دانید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
گل گهرسیرجان
گل گهرسیرجان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : سیرجان
داور مسابقه : ؟؟؟
شنبه, 25 مرداد 1399 / ساعت : 20:45
پرسپولیس
پرسپولیس
0 - 1
ذوب آهن
ذوب آهن
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : کوپال ناظمی
جمعه, 17 مرداد 1399 / ساعت : 20:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور10
2مهدی ترابی10
3وحید امیری5
4مهدی عبدی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن