مجله ارتباط

    melibet

منافی: فکر کردن به مربی ایرانی ریسک خطرناکی است

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 732 ] - سه شنبه, 17 دی 1398

منافی: فکر کردن به مربی ایرانی ریسک خطرناکی است

جواد منافی بازیکن سابق پرسپولیس و تیم ملی از خبرهای جدید که در رابطه با احتمال نیامدن کالدرون به گوش می رسد به شدت ابراز ناراحتی می کند و در این خصوص نقطه نظر... 5 out of 5 based on 2 ratings.
منافی: فکر کردن به مربی ایرانی ریسک خطرناکی است

جواد منافی بازیکن سابق پرسپولیس و تیم ملی از خبرهای جدید که در رابطه با احتمال نیامدن کالدرون به گوش می رسد به شدت ابراز ناراحتی می کند و در این خصوص نقطه نظر...

ارتش سرخ دات كام :

جواد منافی بازیکن سابق پرسپولیس و تیم ملی از خبرهای جدید که در رابطه با احتمال نیامدن کالدرون به گوش می رسد به شدت ابراز ناراحتی می کند و در این خصوص نقطه نظرات خودش را مطرح می سازد.
 
*چرا پرسپولیس بعد از قهرمانی نیم فصل با شایعات بدی مواجه شده است؟!
 باشگاه پرسپولیس باید قبل از اینکه کالدرون به کشورش برود مشکلش را حل می کرد؛ مربی ای که به شکلی عالی بر همه مشکلاتی که بر سر راهش وجود داشت غلبه کرد و با قهرمانی به کارش خاتمه داد. کالدرون بعد از نتایج خوبی که گرفت مورد حمایت همه پیشکسوتان و هواداران است به همین دلیل مدیریت باید به هر شکل ممکن رضایت کالدرون را جلب کند.

*اما شایعاتی هم وجود دارد که اگر کالدرون نیاید پرسپولیس باید به دنبال گزینه های مربیگری وطنی برود؟
 اصلاً نباید به این مسائل فکر کرد چون در شرایطی که صفر تا صد تیم با کالدرون به شکل عالی ای پیش رفته و پرسپولیس هم باز خودش را به عنوان مدعی اول قهرمانی نشان داده، بنا بر این اصلاً نباید نام مربی ایرانی برای پرسپولیس مطرح شود چون با عملکرد موفقی که کالدرون داشته حضور و حتی فکر کردن به مربی ایرانی یک جورهایی ریسک است و باشگاه هم نباید به هیچ وجه به سراغ این ریسک برود.

*اما باشگاه هم برای مهیا ساختن مطالبات کالدرون به نظر با مشکلاتی جدی مواجه شده است و حداقل تا این لحظه نتوانسته کار مثبتی انجام دهد!
 پرسپولیس در شرایط حساسی قرار دارد. در لیگ برتر و جام حذفی مدافع عنوان قهرمانی است و به همین دلیل باید از عنوان قهرمانی اش دفاع کند. از سوی دیگر رقابت های لیگ قهرمانان آسیا هم پیش روی پرسپولیس است، به همین دلیل باشگاه پرسپولیس باید هر چه زودتر مشکلات را حل کند و به هر شکل ممکن رضایت باشگاه را بگیرد. کالدرون دستاورد فنی خیلی خوبی داشته و تیم را در فاز دفاعی و حمله به شرایط خیلی خوبی رسانده است؛ از همین رو تنها کسی که می تواند با پرسپولیس به خوبی کار را ادامه داده و موفقیت های برانکو را ادامه دهد کالدرون است، به همین دلیل باشگاه حتی نباید به گزینه ایرانی جایگزین کالدرون فکر کند، چه برسد به اینکه بخواهد با مربی ایرانی مذاکره کرده و شرایط را بهبود بخشد و حضور مربی ایرانی به جای کالدرون واقعاً ریسک خطرناکی است.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
melibet

مجله ارتباط_اخبار

نظرسنجی

کدام گزینه را عامل مهمتری در قهرمانی پرسپولیس می دانید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
گل گهرسیرجان
گل گهرسیرجان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : سیرجان
داور مسابقه : ؟؟؟
شنبه, 25 مرداد 1399 / ساعت : 20:45
پرسپولیس
پرسپولیس
0 - 1
ذوب آهن
ذوب آهن
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : کوپال ناظمی
جمعه, 17 مرداد 1399 / ساعت : 20:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور10
2مهدی ترابی10
3وحید امیری5
4مهدی عبدی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن