مجله ارتباط

    melibet

بن بست پرسپولیس در جذب بازیکنان ایرانی

- نظرات : 4 اظهار نظر - بازدید [ 2372 ] - سه شنبه, 17 دی 1398

بن بست پرسپولیس در جذب بازیکنان ایرانی

22 دی ماه یعنی فقط 5 روز دیگر مهلت نقل و انتقالات زمستانی برای تیم های لیگ برتری به پایان خواهد رسید اما پرسپولیس با وجود تأکید کالدرون مبنی بر اینکه این تیم ... 2 out of 5 based on 4 ratings.
بن بست پرسپولیس در جذب بازیکنان ایرانی

22 دی ماه یعنی فقط 5 روز دیگر مهلت نقل و انتقالات زمستانی برای تیم های لیگ برتری به پایان خواهد رسید اما پرسپولیس با وجود تأکید کالدرون مبنی بر اینکه این تیم ...

ارتش سرخ دات كام :

22 دی ماه یعنی فقط 5 روز دیگر مهلت نقل و انتقالات زمستانی برای تیم های لیگ برتری به پایان خواهد رسید اما پرسپولیس با وجود تأکید کالدرون مبنی بر اینکه این تیم نیاز به حداقل دو بازیکن جدید دارد هنوز کاری در این زمینه صورت نداده و بازیکن جدیدی به خدمت نگرفته است. بازیکن خارجی که هیچ اما از جذب بازیکن داخلی هم خبری نیست.

هر چند انصاری فرد در یکی از مصاحبه های اخیرش اعلام کرده بود برخلاف خواسته کالدرون باشگاه همچنان در تلاش است تا بازیکن خارجی بگیرد اما در مورد بازیکن داخلی هم توفیقی به دست نیامده و به نظر می رسد جذب بازیکن داخلی هم به اندازه خارجی دشوار باشد.

انصاری فرد در مصاحبه بعد از جلسه هیأت مدیره شنبه شب به تلاش های باشگاه در این خصوص اشاره کرد اما واقعیت این است که از آن روز تا امروز هم هیچ توفیقی در این خصوص حاصل نشده و مذاکرات با گزینه های مورد نظر یا بهتر بگوییم باشگاه های آنها به بن بست خورده است.

از میان گزینه های مد نظر پرسپولیس، شنیده می شد آل کثیر به باشگاه پرسپولیس اعلام کرده خودش رضایت باشگاه صنعت نفت را برای جدایی جلب می کند تا برای نیم فصل دوم، پرسپولیسی شود اما موفق نشد و باشگاه نفت با مخالفت صریح خود راه این انتقال را بست.

شهریار مغانلو هم یکی از سه بازیکن ایرانی حاضر در لیست خرید زمستانی کالدرون بود اما حسین فرکی با درخواست جذب این بازیکن توسط پرسپولیس و جدایی اش از پیکان مخالفت کرد. مغانلو در مصاحبه ای تأکید کرد در صحبتی که با کادر فنی تیم پیکان داشته، دو طرف به این نتیجه رسیده اند که تمرکزش روی کار در این تیم باشد و با این حساب انتقال مغانلو به پرسپولیس منتفی است. دانیال اسماعیلی فر دیگر گزینه پرسپولیس در زمستان است که سپاهان هم به شدت دنبال جذب اوست. با این حال پرسپولیس امیدوار است با وجود بسته شدن پنجره زمستانی از سهمیه آزاد فیفایی استفاده کند.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
melibet

مجله ارتباط_اخبار
چيدمان به ترتيب :
 • منصور اسدی
  منصور اسدی :
  بابا خیلی ساده این چه کالدرونی اینم مثل جریان جونیور براندائو که به زور وادارش کردن قبولش کنه همش زیر سر هیئت مدیرس اینا میدونن تیمای داخلی بازیکن نمیدن افتادن دنبال بازیکن داخلی آخر سرم میگن نشد وقت که تموم شد یکی دوتا بازیکن خارجی بی کیفیت جذب میکنن وقتی میگم بی بخارین نگین نه جمع شیم بریم جلو در باشگاه
 • کریم جهاندیده
  کریم جهاندیده :
  از اول هم مشخص بود هیچ خریدی انجام نمیشه این اعضا هیئت مدیره فقط برای خریدن موز وخوردن تبحر دارند چون فردی اقتصادی تو هئیت مدیره نیست وهمین برنامه برای نابودی تیم هست وقدرتمند کردن رقیب ها چون دوست ندارند پرسپولیس قوی باشه وهئیت مدیره ضعیف انتخاب می کنند چقدر جفا وظلم در حق تیم وهوادار.خدای جای حق نشسته میزنه
 • منصور اسدی
  منصور اسدی :
  فراخوان چهارشنبه 18 دی ماه ساعت 10 صبح جلو در باشگاه وسلام مرد نیسی نیای
 • رضا هاشمی نسب
  رضا هاشمی نسب :
  مرد فقط گرشاسبی زمانیکه پنجره نقل و انتقالات پرسپولیس بسته بود با ترابی سروش رفیعی و شیری قرارداد امضاء کرد - با شرف یعنی این

نظرسنجی

پرسپولیس برابر فولاد به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
فولاد
فولاد
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : بیژن حیدری
شنبه, 28 تیر 1399 / ساعت : 21:00
ماشین سازی
ماشین سازی
0 - 1
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : بنیان دیزل
داور مسابقه : رضا کرمانشاهی
جمعه, 20 تیر 1399 / ساعت : 20:15

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی10
2علی علیپور8
3وحید امیری5
4مهدی عبدی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن