betbord_head

خوردبین: کالدرون می تواند قهرمان شود

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 807 ] - سه شنبه, 17 دی 1398

خوردبین: کالدرون می تواند قهرمان شود

پرسپولیس با تهدید اخیر کالدرون مبنی بر فسخ قراردادش در شرایط بسیار سختی قرار گرفته است و حالا هواداران پرسپولیس بیم دارند سرنوشت و بحرانی که بعد از ترک استرام... 5 out of 5 based on 1 ratings.
خوردبین: کالدرون می تواند قهرمان شود

پرسپولیس با تهدید اخیر کالدرون مبنی بر فسخ قراردادش در شرایط بسیار سختی قرار گرفته است و حالا هواداران پرسپولیس بیم دارند سرنوشت و بحرانی که بعد از ترک استرام...

ارتش سرخ دات كام :

پرسپولیس با تهدید اخیر کالدرون مبنی بر فسخ قراردادش در شرایط بسیار سختی قرار گرفته است و حالا هواداران پرسپولیس بیم دارند سرنوشت و بحرانی که بعد از ترک استراماچونی استقلال با آن مواجه شد با نیامدن مربی آرژانتینی برای پرسپولیس هم تکرار شود. محمود خوردبین سرپرست و بازیکن سابق پرسپولیس که سال ها در پرسپولیس حضور داشت از شرایط اخیر پرسپولیس به شدت ابراز نگرانی می کند. فرد متعصب به پرسپولیس نقش مدیریت را در این وضعیت حساس بسیار تعیین کننده می داند.
 
*در خصوص شرایط اخیر پرسپولیس بعد از تهدید کالدرون به فسخ قرارداد چه صحبتی دارید؟
 کالدرون بعد از برانکو مسئولیت فنی پرسپولیس را قبول کرد و بعد از قهرمانی های متوالی مربی قبلی، پای در عرصه گذاشت؛ مسئولیتی که نشان می دهد مربی خیلی با شهامت و کاربلدی بوده که قبول مسئولیت کرده و مربیگری پرسپولیس را قبول کرده است. کالدرون بعد از ابتدای فصل که تیم به دلیل عدم شناخت مربی نتوانست نتایج خوبی بگیرد به تیم مسلط شد و همه کارها را خیلی خوب پیش برد و پرسپولیس را به عنوان قهرمانی نیم فصل رساند که خیلی ارزشمند است.

*در این شرایط و مشکلاتی که به وجود آمده نقش چه کسی خیلی تعیین کننده است؟
 آقای انصاری فرد باید هر چه زودتر تیم و باشگاه را نجات دهد و اوضاع را با مدیریت و کمک هیأت مدیره به آرامش برساند. در کنار مدیر عامل فکر می کنم همانطور که فدراسیون و وزارت ورزش در چند مدت گذشته دنبال کارهای استقلال و حل مشکلات این تیم بودند باید به پرسپولیس هم کمک کنند تا اوضاع پرسپولیس بهتر شده و خدای نکرده این تیم هم با بحران مواجه نشود.

*مربی دیگری جز کالدرون می تواند در پرسپولیس موفق شود؟
 مربی دیگر در پرسپولیس کار خیلی سختی را پیش رو دارد به همین دلیل هم فقط کالدرون می تواند تیم را قهرمان کند و در صدر جدول و شرایط خوب نگه دارد. مربی خارجی پرسپولیس نتایج خوبی گرفته و تیم به افکارش عادت کرده و آشنا شده است به همین دلیل فقط کالدرون می تواند موفقیت های نیم فصل اول را با پرسپولیس تکرار کرده و ان شاءالله چهارمین قهرمانی متوالی را هم برای پرسپولیس و هوادارانش به ارمغان بیاورد.

*اما صحبت از گزینه هایی مانند گل محمدی، علی کریمی و مهدی تارتار و چند مربی داخلی به عنوان آلترناتیو کالدرون مطرح شده، به نظرتان این نفرات می توانند در پرسپولیس موفق عمل کنند؟
 امیدوارم به هر شکل ممکن باشگاه خواسته های بحق کالدرون را عملی سازد. کالدرون مربی اخلا ق گرا و بسیار خوب و کم توقعی است و به نظرم با روحیه همکاری که دارد باشگاه با حل خواسته های منطقی کالدرون می تواند دوباره آرامش را به تیم باز گرداند اما به هر حال اگر کالدرون نیاید و هر کدام از گزینه هایی که شما گفتید مربی پرسپولیس شوند کار بسیار سختی را پیش رو خواهند داشت و شرایط برای پرسپولیس و تکرار موفقیت و قهرمانی خیلی دشوار می شود.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
betbord_news

نظرسنجی

پرسپولیس برابر تراکتور به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
تراکتور
تراکتور
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمدرضا اکبریان
یکشنبه, 6 بهمن 1398 / ساعت : 15:15
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
نساجی
نساجی
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : مرتضی منصوریان
جمعه, 6 دی 1398 / ساعت : 16:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی7
2علی علیپور5
3وحید امیری3
4احمد نورالهی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن