برانکو فصل گذشته 6 خرید زمستانی داشت!

- نظرات : 2 اظهار نظر - بازدید [ 1973 ] - سه شنبه, 17 دی 1398

برانکو فصل گذشته 6 خرید زمستانی داشت!

همان طور که می دانید گابریل کالدرون از وضعیت این روز های تیم گله دارد و معتقد است مسائل مدیریتی باعث شده پرسپولیس در بازار نقل و انتقالات با مشکل روبه رو شوند... 5 out of 5 based on 3 ratings.
برانکو فصل گذشته 6 خرید زمستانی داشت!

همان طور که می دانید گابریل کالدرون از وضعیت این روز های تیم گله دارد و معتقد است مسائل مدیریتی باعث شده پرسپولیس در بازار نقل و انتقالات با مشکل روبه رو شوند...

ارتش سرخ دات كام :

همان طور که می دانید گابریل کالدرون از وضعیت این روز های تیم گله دارد و معتقد است مسائل مدیریتی باعث شده پرسپولیس در بازار نقل و انتقالات با مشکل روبه رو شوند! باشگاه پرسپولیس با مشکلات زیادی مواجه شده است. تیم مدافع عنوان قهرمانی قطعاً به بازیکن جدید نیاز دارد و شرایط، شرایط خوبی نیست. بی پولی هم بیداد می کند!

اما تماشاگران و هواداران پرسپولیس هم متوجه شده اند این تیم با مشکلات خیلی زیادی مواجه است و شرایط خوب نیست. از طرفی هر باشگاهی بازیکن خوب و مؤثر خود را می خواهد و به او نیاز دارد. فقط در صورتی راضی به از دست دادن بازیکنش می شود که پول خوبی بگیرد. در واقع هیچ باشگاهی بازیکن کلیدی اش را به راحتی از دست نمی دهد و اینجا دیگر نقش مدیریت است که باید به خوبی کارایی داشته باشد و نفرات مدنظر باشگاه را جذب کند.

بر همین اساس محمدحسن انصاری فرد شخصاً دست به کار شده و برای خرید شهریار مغانلو و دانیال اسماعیلی فر با حمیدرضا گرشاسبی و جواد محمدی مدیران پیکان و ذوب آهن تماس بگیرد. با این وجود این دو باشگاه به درخواست انصاری فرد و مدیران پرسپولیس پاسخ منفی داده اند.

در همین ارتباط بد نیست بدانید پرسپولیسی ها معمولاً زمستان خلوتی را تجربه کرده اند، به خصوص در دوران برانکو که او تمایلی به تغییرات آنچنانی نداشت. با این حال فصل گذشته که قرمز ها از محرومیت بسته ماندن پنجره نقل و انتقالات رها شده بودند، توانستند ماریو بودیمیر، محمد نادری، مهدی شریفی، مهدی ترابی، سروش رفیعی و مهدی شیری را خریداری کنند. البته برخی از این بازیکنان در تابستان قرارداد خود را امضا کردند، اما تا نیم فصل فرصت بازی نیافتند. از بین این 6 بازیکن، محمد نادری، مهدی ترابی، مهدی شیری و سروش رفیعی به مهره هایی کلیدی برای برانکو تبدیل شدند و حتی ماریو بودیمیر گل قهرمانی پرسپولیس را به پارس جنوبی جم زد. این در حالی است که در نقل و انتقالات زمستانی فصل جاری هنوز باشگاه پرسپولیس موفق به خرید بازیکن نشده و هر چه بوده در حد مذاکره و حرف بوده است!


مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
  • omid 110
    omid 110 :
    افشین پیروانی همون کاری که با افشین قطبی کرد با کالدرون هم کرد
  • منصور اسدی
    منصور اسدی :
    خرید یکی. داشتیم دندون پزشک وزیرو داشتیم

نظرسنجی

به نظر شما شرایط پرسپولیس در مرحله مقدماتی چطور خواهد شد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
الشارجه امارات
الشارجه امارات
ورزشگاه : اجوکیشن سیتی
داور مسابقه : ؟؟؟
پنجشنبه, 3 مهر 1399 / ساعت : 21:30
پرسپولیس
پرسپولیس
0 - 1
الدحیل
الدحیل
ورزشگاه : اجوکیشن سیتی
داور مسابقه : دیلان پررا
دوشنبه, 31 شهریور 1399 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور12
2مهدی ترابی11
3وحید امیری6
4مهدی عبدی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن