کنعانی زادگان: مانژوکیچ باید از من بترسد نــه مــن از او!

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 1125 ] - چهارشنبه, 18 دی 1398

کنعانی زادگان: مانژوکیچ باید از من بترسد نــه مــن از او!

محمدحسین کنعانی زادگان مدافع ملی پوش پرسپولیس از حضور در کنار بزرگانی نظیر سید جلال و شجاع و سایر عناصر دفاعی تیم پرسپولیس از کمبودهای تیم شان، کسب عنوان بهتر... 5 out of 5 based on 1 ratings.
کنعانی زادگان: مانژوکیچ باید از من بترسد نــه مــن از او!

محمدحسین کنعانی زادگان مدافع ملی پوش پرسپولیس از حضور در کنار بزرگانی نظیر سید جلال و شجاع و سایر عناصر دفاعی تیم پرسپولیس از کمبودهای تیم شان، کسب عنوان بهتر...

ارتش سرخ دات كام :

محمدحسین کنعانی زادگان مدافع ملی پوش پرسپولیس از حضور در کنار بزرگانی نظیر سید جلال و شجاع و سایر عناصر دفاعی تیم پرسپولیس از کمبودهای تیم شان، کسب عنوان بهترین خط دفاع لیگ در نیم فصل اول تا مهار مانژوکیچ و نقش کالدرون در موفقیت پرسپولیس و عشق و علاقه خودش و همبازیانش نسبت به حضور کالدرون حرف می زند. مصاحبه اختصاصی کنعانی زادگان با ایران ورزشی را بخوانید.
 
*بهترین خط دفاعی لیگ برتر را در نیم فصل اول کسب کردید و قهرمان شدید. فکر این موفقیت را بعد از چند باخت بد نیم فصل اول در مقابل چند تن از مدعیان و تیم های متوسط داشتی؟
 اول اینکه خدا را شکر که قهرمان نیم فصل اول شدیم. در مورد آمار خوب و عنوان بهترین خط دفاع هم باید بگویم که این موفقیت حاصل کار تیمی موفق ماست چون دفاع ما از مهاجمان شروع می شود و به بقیه خطوط می رسد. من هم در این بین خیلی خوشحالم که در این موفقیت سهیم بودم تا تیمم کمتر گل دریافت کند و از این خوشحال ترم که در کنار آقا سید و شجاع و جمعی از بهترین ها تجربه کسب کرده و به فوتبالم و کار فنی ام اضافه می کنم. در مجموع خیلی خوشحالم و این مسأله که هم قهرمان نیم فصل شدیم و هم بهترین خط دفاع برای ما شیرینی را مضاعف می سازد و لذت کار کردن و بازی در پرسپولیس را برایمان مضاعف ساخته است.

*سبک کالدرون از دید بعضی از کارشناسان سیستم دفاع و ضدحمله است و با وجود نتایج قابل قبول و قهرمانی نیم فصل به نظر پرسپولیس زیبا بازی نمی کند
 من اینطور جواب شما را می دهم که ما به موقع حمله و به موقع هم دفاع می کنیم. شاید به لحاظ مالکیت شرایط مان اینگونه باشد که به چرخش توپ بیشتر توجه می کنیم و از کمترین فرصت بهترین استفاده را می بریم و از سوی دیگر مقابل هر تیمی با سبکی خاص و متناسب با آن تیم بازی می کنیم. در بعضی از بازی ها نیاز داریم که بیشتر حمله کنیم و همین کار را انجام می دهیم و در بعضی دیگر از بازی ها به سبکی بازی می کنیم که نیاز به روش دیگر داریم اما در نهایت آنچه مهم است به این نکته باز می گردد که ما با روش های مختلف در هر صورت پیروز می شویم و روی نوار برد هم قرار داریم که بردهای متوالی مان هم گواه این موضوع است. من فکر می کنم سبک کالدرون بسیار خوب و نتیجه گراست و ایشان سبکی را وارد فوتبال ما کرده که همه هواداران ما را راضی کرده است اما ما سعی می کنیم که باز هم بهتر و به قول شما هجومی تر بازی کنیم و ان شاالله در کنار نتایج موفق مان به شکلی کار کنیم که هواداران از بازی های تیم مان بیشتر لذت ببرند.

*اردوی تیم تان در قطر لغو شد. از لغو اردوی خارجی آسیب نمی بینید؟
 باشگاه همه موارد را در نظر گرفته و شرایط را به هر سختی که بود برای برپایی اردو و بازی های تدارکاتی خوب و بقیه چیزها را به شکل خیلی خوبی تدارک دیده بود به همین دلیل واقعاً حیف شد که اردوی مان لغو شد چون شرایطی که ما برای آماده سازی مان در کشور قطر داشتیم در کشور خودمان به آن شکل نداریم. این اردو می توانست خیلی به پیشرفت تیم ما کمک کند اما حالا که لغو شده چاره ای نداریم و باید با همین شرایطی که وجود دارد برای بازی های نیم فصل دوم آماده شویم.

*کالدرون هم فعلاً نیامده و خیلی از هواداران با وضعیتی که وجود دارد نگران بازنگشتن مربی تان هستند؟
 من بازیکن تیم هستم و در حیطه من نیست که در این خصوص حرف بزنم اما امیدوارم ترتیبی اتخاذ شود که ما آسیب نبینیم و تیم ضربه نخورد. ما با کالدرون قهرمان شدیم و دوست داریم با ایشان به موفقیت های بزرگتر برسیم. از سوی دیگر به کالدرون و کار با ایشان عادت کردیم و از تمرین و بازی زیر نظر ایشان لذت می بریم. من خودم خیلی چیزها از کالدرون یاد گرفتم به همین دلیل ان شاالله که مشکل کالدرون حل می شود و ایشان باز می گردد. مربی که خیلی سختی کشید و من خیلی امیدوارم که وضعیت تیم ما بهتر شود و مدیرعامل تیم مان که واقعاً زحمات زیادی را متحمل شده و برای تیم از هیچ کوششی فروگذار نیست در نهایت بر مشکلات غلبه کرده و ان شاالله کالدرون هم برگردد.

*دریافتی تان هم زیاد نبوده!
 بله ما دریافتی زیادی نداشتیم و این مشکلات باید برای نیم فصل دوم حل شود.

*کریم باقری گفته که هواداران بدانند اوضاع اصلاً خوب نیست و بازیکنان در شرایط سختی قرار دارند!
 آقا کریم بزرگ ماست و از همه چیز خبر دارد و خیلی برای تیم زحمت می کشد. ان شاالله که مشکلات حل می شود و شرایط بهتر می شود.

*در امر نقل و انتقالات هم هیچ موفقیتی تا این لحظه نداشتد و تیم تان تقویت نشده. با این وجود به موفقیت امیدواری؟
 ان شاالله اول مشکل کالدرون حل شود و ایشان بیایند بعد هم باشگاه حتماً بازیکن می گیرد و البته من می دانم که در این زمینه تلاش های زیادی انجام شده و باز هم باشگاه در حال تلاش است.

*اما قبول داری که اگر بازیکن جذب نکنید عملاً با مشکل مواجه خواهید شد؟
 بالاخره بازی های نیم فصل دوم سخت تر و فشرده تر می شود. مشکل مصدومیت و محرومیت و جنگیدن در سه جام هم وجود دارد که واقعاً کار دشواری است و ممکن است خیلی از اتفاقات هم رخ دهد اما من به حل مشکلات و مجموعه تیم مان خیلی امیدوارم و معتقدم با یکدلی که در تیم مان وجود دارد ما می توانیم بر مشکلات غلبه کنیم. پرسپولیس در شرایطی سخت تر موفق شده نایب قهرمان شود به همین دلیل باز هم می توانیم موفق شویم و ان شاالله مشکلات را پشت سر بگذاریم ضمن اینکه ما می بینیم مدیرعامل تیم از صبح تا شب در حال تلاش است و از دل و جان برای تیم ما زحمت می کشد به همین دلیل به رفع مشکلات خیلی خوشبین هستم.

*برای لیگ قهرمانان و رویارویی با تیم های پرامکاناتی مثل الدحیل که مانژوکیچ را در اختیار دارد چه فکری کردی و به عنوان یک مدافع فکر می کنی قادر به مهار مهاجمی مانند مانژوکیچ هستی؟
 صددرصد مانژوکیچ را مهار می کنیم.

*چطور اینقدر مطمئن حرف می زنی؟!
 من قبلاً سون را مهار کردم و اتفاقاً در بازی مقابل کره هم بهترین بازیکن زمین شدم به همین دلیل فکر می کنم مانژوکیچ باید از من بترسد نه من از مانژوکیچ و به قولی او باید مرا بگیرد نه من او را! من معتقدم مانژوکیچ از سون بهتر نیست. هافبک تهاجمی که بهترین لژیونر سال آسیا شد و انصافاً الان هم در تاتنهام می درخشد.

*اما صرفنظر از مسائلی که گفتی همه می دانند بازی تان مقابل الدحیل و تیم های پرامکانات به نوعی جنگی نابرابر است؟
 بله همه این موارد را می دانیم اما ما یک بار با همه کمبودها نایب قهرمان شدیم و می خواهیم راه موفق مان را ادامه بدهیم و با کالدرون و هوادارانی که داریم خیلی به تکرار موفقیت و انجام کارهای بزرگ امیدواریم. من دست تک تک هوادارانمان را می بوسم، هوادارانی که می بینم چطور به دنبال تیم شان هستند و با چه عشقی از تیم حمایت می کنند. باور کنید عشق آنها وصف ناشدنی است. هواداری که با خانواده اش در هتل حاضر می شود در پروازها هم می آید، فقط به این عشق و علاقه که در کنار بازیکنان محبوبش باشد.


مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :

نظرسنجی

به نظر شما فدراسیون قانون 3-0 کردن بازی به نفع پرسپولیس را اجرا می کند؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ؟؟؟
پنجشنبه, 8 اسفند 1398 / ساعت : 18:30
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 2
الشارجه امارات
الشارجه امارات
ورزشگاه : شارجه
داور مسابقه : کریستوفر جیمز
سه شنبه, 29 بهمن 1398 / ساعت : 19:05

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور7
2مهدی ترابی7
3وحید امیری4
4احمد نورالهی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن