مجله ارتباط

    melibet

شرایط نامشخص کالدرون؛ از اول نمی خواست بیاید!

- نظرات : 2 اظهار نظر - بازدید [ 1574 ] - چهارشنبه, 18 دی 1398

شرایط نامشخص کالدرون؛ از اول نمی خواست بیاید!

پرسپولیس که قهرمان نیم فصل شده زمان نقل وانتقالات را از دست داده و عملا این روز ها سرمربی ندارد و شرایط سختی را تجربه می کند. اگر اتفاق خاصی رخ ندهد گابریل کا... 5 out of 5 based on 1 ratings.
شرایط نامشخص کالدرون؛ از اول نمی خواست بیاید!

پرسپولیس که قهرمان نیم فصل شده زمان نقل وانتقالات را از دست داده و عملا این روز ها سرمربی ندارد و شرایط سختی را تجربه می کند. اگر اتفاق خاصی رخ ندهد گابریل کا...

ارتش سرخ دات كام :

پرسپولیس که قهرمان نیم فصل شده زمان نقل وانتقالات را از دست داده و عملا این روز ها سرمربی ندارد و شرایط سختی را تجربه می کند.
اگر اتفاق خاصی رخ ندهد گابریل کالدرون دیگر به پرسپولیس برنمی گردد. این مسئله را می شود از اخباری که از باشگاه درز پیدا می کند و پیام هایی که طرفین به هم می دهند فهیمد. این در شرایطی است که باشگاه پرسپولیس امروز قسط اول طلب کالدرون را پرداخت کرد، اما ظاهرا این مسئله هم در برگشت کالدرون به ایران نقشی نخواهد داشت.
در این گزارش سعی داریم اتفاقاتی که از اول ژانویه (7 دی) بین کالدرون و باشگاه پرسپولیس رخ داد را منعکس کنیم تا شما مخاطبان هم در جریان ریز اتفاقات قرار بگیرید.
نامه ای که شروع کننده ماجرا بود
درست در تاریخ اول ژانویه بود که کالدرون در نامه ای که به باشگاه فرستاد اعلام کرد باتوجه به اینکه قسط اول قراردادش را در موعد مقرر نگرفته می تواند قراردادش را با پرسپولیس فسخ کند. کالدرون در آن نامه اعلام کرد که 425 هزار دلار از باشگاه پرسپولیس طلبکار است. بعد از این نامه بود که پرداخت طلب کالدرون در دستور کار باشگاه قرار گرفت و حتی جلساتی بین مدیران باشگاه و نمایندگان کالدرون صورت گرفت. در خلال همین جلسات کالدرون به باشگاه پرسپولیس اعلام کرد 125 هزار دلار طلب قسط اولش پرداخت شود و حتی برای پرداخت قسط دوم در مدت کوتاهی (تقریبا 2 ماه) توافق شد. قرار بر این شد 125 هزار دلار به کالدرون پرداخت شود او به اردوی قطر بیاید تا در مورد بقیه مسائل صحبت شود.
 
شروط کالدرون چه بود؟
کالدرون در مذاکراتش با مدیران باشگاه تاکید کرده بود که هم باید مطالبات او و دستیارانش پرداخت شود و هم مطالبات بازیکنان پرداخت شود تا آنها هم مشکلی نداشته باشند. بعد از اعلام این شروط باشگاه دنبال تامین منابع مالی رفت و حتی در اطلاعیه چند شب پیش هیئت مدیره و باشگاه هم این مسئله ذکر شد که از کالدرون زمان کوتاهی خواسته شده تا شروط او انجام شود. نکته جالب اینجا بود که کالدرون با این مسئله هم موافقت می کند.

چرا کالدرون پاسخ نامه های باشگاه را به صورت مکتوب نداد؟
از اول ژانویه که کالدرون آن نامه را به باشگاه داد تا همین امروز، مدیران باشگاه در سه نامه جدا گانه در مورد پرداخت مطالباتش، وضعیت اردوی پرسپولیس و فعالیت های نقل وانتقالاتی به کالدرون توضیحات کامل را ارائه دادند، اما هیچ وقت از طرف کالدرون پاسخی کتبی به این نامه ها که به صورت ایمیل بوده داده نشد و همه صحبت ها از طرف او به صورت شفاهی بود. حتی باشگاه در نامه آخر به کالدرون اعلام می کند که اردوی قطر لغو شده و هیچ کدام از باشگاه های پیکان، ذوب آهن و صنعت نفت بازیکنان مد نظر او را (مغانلو، واسعی، اسماعیلی فر و آل کثیر) را به پرسپولیس نداده اند.
نکته جالب اینجاست که باشگاه در این نامه ها حتی اعلام می کند که چطور می خواهد مطالبات بازیکنان را بدهد تا خیال کالدرون راحت شود. در این بین در خصوص گزینه های خارجی موجود هم به کالدرون توضیح داده می شود، اما کالدرون جواب هیچکدام از نامه ها را نمی دهد. کالدرون در ادامه فقط با پیام های شفاهی به هیئت مدیره و مدیرعامل تاکید می کند که پول او باید پرداخت شود و مطالبات بازیکنان هم داده شود، اما هیچ وقت پاسخی کتبی به باشگاه نمی رسد.
 
صحبت در مورد پیروانی
در این بین باشگاه به کالدرون اعلام می کند که اگر نبود پیروانی هم یکی از درخواست های او است هم پیروانی و هم باشگاه حاضر هستند که قطع همکاری کنند تا دیگر کالدرون بهانه ای برای نیامدن نداشته باشد.
 
کالدرون از اول نمی خواست بیاید!
نزدیکان باشگاه پرسپولیس اعتقاد دارند که کالدرون از همان روزی که برای تعطیلات نیم فصل از پرسپولیس رفت دیگر قصدی برای بازگشت نداشت و عملا باشگاه را سر کار گذاشته است و باعث شده زمان برای باشگاه پرسپولیس از دست برود. باشگاه معتقد است که کالدرون از همان اول انگیزه ای برای برگشتن نداشته، چون اگر اینطور بوده حداقل به صورت کتبی این مسئله را اعلام می کرد نه به صورت شفاهی و با ارسال پالس ها مختلف!
 
دستور برای خروج خواکین، کالدرون به برخی بازیکنان گفت نمی آید!
در همین شرایط کالدرون روز گذشته به خواکین دستیار اولش می گوید وسایلش را جمع کند و از ایران خارج شود. حتی در یکی، دو روز گذشته به برخی بازیکنان هم می گوید که نمی خواهد به ایران و پرسپولیس برگردد. بعد از این اتفاقات باشگاه پرسپولیس که روز دوشنبه به کالدرون گفته تا چهارشنبه مطالبات قسط اول قراردادش پرداخت می شود این کار را امروز (چهارشنبه) انجام می دهد و مطالبات قسط اول را پرداخت می کند. این اتفاق در حالی رخ می دهد که مدیران باشگاه پرسپولیس می دانستند کالدرون قصد بازگشت ندارد.
 
نیامدن کالدرون مشخص بود!
از باشگاه پرسپولیس خبر می رسد که مدیران باشگاه از قبل می دانستند کالدرون برنمی گردد، اما باز کورسوی امیدی داشتند که امروز دیگر آن کورسوی امید هم از بین رفت. نکته جالب اینجاست که کالدرون تا امروز هم به صورت رسمی در نامه ای یا حتی صفحه شخصی اش اعلام نکرده که نمی آید، اما به صورت شفاهی پالس هایی در این خصوص ارسال می کند.
 
سوال هایی که باید پاسخ داده شود
حالا در این خصوص سوال های زیادی مطرح می شود. اینکه چرا کالدرون هیچ وقت پاسخ کتبی به نامه های باشگاه نداد؟ چرا باشگاه زودتر مطالبات و درخواست های کالدرون را انجام نداد؟ چرا کالدرون به صورت رسمی اعلام نمی کند که نمی خواهد به پرسپولیس برگردد؟ چرا کالدرون به خواکین گفته وسایلش را جمع کند یا به برخی بازیکنان گفته دیگر نمی آید؟
 
زمان برای پرسپولیس از دست رفته است
در این بین بیشترین ضرر را پرسپولیس و هوادارانش دیده اند. پرسپولیس که قهرمان نیم فصل شده زمان نقل وانتقالات را از دست داده و عملا این روز ها سرمربی ندارد. این تیم قرار است در سه جبهه لیگ برتر، جام حذفی و لیگ قهرمانان آسیا به میدان برود، اما مشکلات فراوانی در حوزه کادرفنی و حتی جذب بازیکن دارد، اما واقعا همه چیز بهم ریخته و هیچ چیزی سر جایش نیست. واقعا اگر کالدرون نمی خواهده برگردد مدیران باشگاه نباید زمان را از دست بدهند و هرچه سریعتر تکلیف سرمربی و نقل وانتقالات قهرمان سه دوره اخیر لیگ برتر را مشخص کنند.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
melibet

مجله ارتباط_اخبار
چيدمان به ترتيب :
  • محسن فهیم
    محسن فهیم :
    حیف از کالدرون اگه برنگرده. انصاری فرد نبی حیا کنید پرسپولیسو رها کنید. اگه قراره مربی ایرانی انتخاب بشه بهترین گزینه مهدوی کیاست و باید بیاد. یحیی که منتفی است. تارتار و علی کریمی هم گزینه های بعدی هستند. دایی نباید دور و بر پرسپولیس آفتابی بشه
  • ali moeinian
    ali moeinian :
    موقعی که انصاری فرد اومد گفتیم بعد عرب حداقل این خوبه.کلی هم وعده درآمد زایی داد.اما هیچکاری نکرد.نه بازیکن تونستن بگیرن،نه پول مربی رو تونستن بدن،نه پول بازیکن ها رو دادن.تنها کار انصاری فرد آوردن پیروانی بود که اینم الان مشکل شده

نظرسنجی

پرسپولیس برابر فولاد به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
فولاد
فولاد
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : بیژن حیدری
شنبه, 28 تیر 1399 / ساعت : 21:00
ماشین سازی
ماشین سازی
0 - 1
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : بنیان دیزل
داور مسابقه : رضا کرمانشاهی
جمعه, 20 تیر 1399 / ساعت : 20:15

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی10
2علی علیپور8
3وحید امیری5
4مهدی عبدی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن