مجله ارتباط

    melibet

دایی: جانشینی کالدرون؟ حرفی نزده ام

- نظرات : 10 اظهار نظر - بازدید [ 3372 ] - چهارشنبه, 18 دی 1398

دایی: جانشینی کالدرون؟ حرفی نزده ام

سرمربی اسبق تیم ملی و پرسپولیس گفت: نه در مورد تیم ملی با فدراسیون مذاکره کرده ام و نه پیرامون سرمربیگری در پرسپولیس با مدیران این باشگاه حرفی زده ام. علی دای... 1 out of 5 based on 5 ratings.
دایی: جانشینی کالدرون؟ حرفی نزده ام

سرمربی اسبق تیم ملی و پرسپولیس گفت: نه در مورد تیم ملی با فدراسیون مذاکره کرده ام و نه پیرامون سرمربیگری در پرسپولیس با مدیران این باشگاه حرفی زده ام. علی دای...

ارتش سرخ دات كام :

سرمربی اسبق تیم ملی و پرسپولیس گفت: نه در مورد تیم ملی با فدراسیون مذاکره کرده ام و نه پیرامون سرمربیگری در پرسپولیس با مدیران این باشگاه حرفی زده ام.

علی دایی این روز ها فوتبال را رها کرده، ولی کاملاً بدیهی است که فوتبال او را رها نکند. سرمربی اسبق تیم ملی و پرسپولیس که بعد از قطع همکاری اش با سایپا، دور از هیاهوی دنیای توپ گرد روزگار می گذراند، ولی از قضا، حالا شایعات زیادی در رابطه با بازگشت او به تیم ملی و پرسپولیس مطرح شده است، ولی شهریار تأکید دارد در رابطه با هیچ کدام از این دو تیم مذاکراتی با او نشده است. در همین ارتباط با او گفت وگویی انجام دادیم که بخش هایی از آن را در ادامه می خوانید:

جانشینی کالدرون؟ حرفی نزده ام
در مورد جدایی گابریل کالدرون از پرسپولیس و شایعه حضور من در این تیم صراحتاً اعلام می کنم هیچ مذاکره ای با من صورت نگرفته و در مورد پرسپولیس اصلاً حرفی نزده ام. برای پرسپولیس عزیز و هواداران محترمش آرزوی موفقیت می کنم، ولی هیچ مذاکره ای با من نکرده اند و بحث هایی که در فضای مجازی می شود، صرفاً شایعه است.

با فدراسیون هم مذاکره نکرده ام
موفقیت تیم ملی آرزوی هر ایرانی است و من هم دلم می خواهد تیم ملی کشورم همیشه موفق شود. ان شاءالله به جام جهانی نیز صعود می کنیم، ولی پیرامون سرمربیگری تیم ملی با فدراسیون هیچ مذاکره ای انجام نداده ام و تا به حال در این مورد با آن ها گفت وگویی نداشته ام.

محبت سردار
اینکه سردار آزمون در گفت وگویی از من به عنوان گزینه اول برای تیم ملی یاد و تأکید کرده است که چند بار در گفت وگو با مدیران فدراسیون علی دایی را به عنوان چهره منتخب برای هدایت تیم ملی معرفی کرده، لطف او را می رساند. سردار عزیز همیشه به من لطف دارد. بقیه بازیکنان تیم ملی که من را گزینه سرمربیگری تیم ملی تلقی کرده اند نیز محبت دارند، ولی همان طور که گفتم، تا امروز (سه شنبه) نه در مورد تیم ملی با فدراسیون مذاکره کرده ام و نه پیرامون سرمربیگری در پرسپولیس با مدیران این باشگاه حرفی زده ام.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
melibet

مجله ارتباط_اخبار
چيدمان به ترتيب :
 • حبیب اله شهریاری
  حبیب اله شهریاری :
  آقای وزیر فقط برای سرمربی باشگاه آبی بود که سینه چاک می داد و تمام ارگانهای این کشور را بسیج کرده بود که ایشان را برگردانند ولی گویا در این مدت که کشمکش سرمربی ما با باشگاه شروع شده هیچ اقدامی صورت نگرفته ، آنوقت می گفتند وزیر طرفدار باشگاه قرمز است.
  حرف آقای انصاریفرد در مرد اینکه امسال همه بسیج شده اند که باشگاه پرسپولیس موفق نشود ، مصداق درستی بود.
 • jamshid azarkia
  jamshid azarkia :
  کاندید دایی برای پرسپولیس = با فاجعه هنوز یادمان نرفته در زمان او قراداد بستند با جنس بنجل کیسه و ورود ..., .. تجربه دوباره و رجوع به یک مهره مشکل ساز عین خیانت است
 • غلامحسین نخست
  غلامحسین نخست :
  واقعا اگه ب حقیقت پیوست و این روئیا پردازیها جدی شد باید پرچم عزا برافراشته کنیم
  اگرم جناب دائی بهمراه داداش و بهزاد غلامپور که همیشه مثل دسته کلید بهش آویزونن باید کاملترش کنیم و هرچه سرعتر جناب سیاسی هم بهون اضافه شود تا گروه گروهی جذاب و نابود و تیکه تیکه شدن پرسپولیسی که چند سالیه پادشاهی میکنه در فوتبال ایران با چشمان خودمون ببینیم .

  دائی اگه ارزش برا خودش و پرسپولیس قائله بهتره فاصله خودشو با این تیم خیلی زیاد کنه نه اینکه طمع کادر فنی داشته باشه .

  دائی هرگز هرگز . هوادار باید این بمب داداش بازی خنثی کنه
 • علی پیروندی
  علی پیروندی :
  چه تیم ملی و چه پرسپولیس دایی مناسب نیست
 • ایبو صامت
  ایبو صامت :
  تورابه جان مادرت وروح پدرت:
  اگرهم سران احمق باشگاه پیشنهادکردند
  قبول نکن
 • امیر نیکروش
  امیر نیکروش :
  اگر پرسپولیس را بدهند دست دایی یعنی نهایت دهن کجی به هواداران پرسپولیس کرده اند. دیگه خسته شدم. از دایی نفرت دارم و حتی قلعه نویی و مجیدی را هم به دایی ترجیح میدهم. یا کالدرون را برگردانند یا برانکو را بیاورند و اگر هیچ کدام نشد هم کریم باقری از هر کس بهتر است.
 • وحيد خان بابالو
  وحيد خان بابالو :
  ن تروخدا بیاحرف بزن چ گلی تودوران مربیگریت زدی ک الان دنبال پرسپولیسو تیم ملی هستی لطفااگر پیشنهادم شدبهت هر دو رو رد کن
 • محسن فهیم
  محسن فهیم :
  کسی حق نداره حتی به آوردن معدن حاشیه و جنگ اعصاب به پرسپولیس فکر کنه
 • محسن عباسی
  محسن عباسی :
  هنوز یادمون نرفته برای گرفتن طلب ناحقش داشت پرسپولیس رو از آسیا حذف میکرد. چطور به خودشون جرئت میدن حتی به این آقا فکر کنن
  به جای طلب 100 میلیونی 3 میلیارد گرفت که اون پول میتونست خیلی از مشکلاتمون در اون مقطع رو حل کنه
 • mohammad mohammad
  mohammad mohammad :
  به هیچ وجه نمی خوایم علی دایی بیاد حاضرم درخشان برگرده ولی داییی نیاد

نظرسنجی

کدام گزینه را عامل مهمتری در قهرمانی پرسپولیس می دانید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
گل گهرسیرجان
گل گهرسیرجان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : سیرجان
داور مسابقه : ؟؟؟
شنبه, 25 مرداد 1399 / ساعت : 20:45
پرسپولیس
پرسپولیس
0 - 1
ذوب آهن
ذوب آهن
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : کوپال ناظمی
جمعه, 17 مرداد 1399 / ساعت : 20:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور10
2مهدی ترابی10
3وحید امیری5
4مهدی عبدی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن