حلالی: بازیکنان امید باید ترس شان را کنار بگذارند

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 585 ] - شنبه, 21 دی 1398
حلالی: بازیکنان امید باید ترس شان را کنار بگذارند

اسماعیل حلالی از بازیکنان سال های دور فوتبال کشورمان معتقد است که بازیکنان تیم امید با ترس بازی می کنند و با کنار گذاشتن این ترس می توانند توانمندتر شوند. اسم...

ارتش سرخ دات كام :

اسماعیل حلالی از بازیکنان سال های دور فوتبال کشورمان معتقد است که بازیکنان تیم امید با ترس بازی می کنند و با کنار گذاشتن این ترس می توانند توانمندتر شوند.

اسماعیل حلالی در گفت وگویی در خصوص عملکرد تیم فوتبال امید کشورمان در دیدار با ازبکستان و پیش بینی اش از دیدار پیش رو مقابل کره جنوبی اظهار داشت: بازی نخست تیم را دیدم و به اعتقادم بازیکنان ما یک مقدار با ترس و دلهره بازی می کردند. چون خودم در رده امیدها کار کرده ام، بسیاری از این بازیکنان را می شناسم و توانایی آنها را می دانم. به همین دلیل فکر می کنم اگر آنها ترس خود را کنار بگذارند، فرصت بیشتری دارند تا توانمندی شان را نشان دهند.

وی افزود: نوع عملکرد بازیکنان ما طوری بود که انگار آنها امید کمی داشتند که بتوانیم ازبکستان را شکست دهیم. حتی بعد از گلی که زدیم، انگار با ترس و لرز بازی می کردیم. ممکن است ترس در بازی مقابل ازبکستان به دلیل دو شکست مقابل آنها در بازی های دوستانه بوده باشد یا حتی 44 سال نرفتن به المپیک هم فشار را روی بازیکنان بیشتر کرده تا آنها دست به عصا راه بروند.

بازیکن سال های دور فوتبال کشورمان خاطرنشان کرد: بازیکنان ما انگار دیوار بلندی پیش روی خودشان ساخته اند که می گویند توانایی عبور از این دیوار را ندارند. همین مسئله ترس را به تیم منتقل می کند و در بازی اول که شرایط اینطور بود. امیدوارم کادرفنی بتواند این فشار را از روی بازیکنان بردارد تا آنها در بازی های بعدی توانایی شان را بیشتر نشان دهند.

حلالی تأکید کرد: تیم کره جنوبی بسیار متفاوت با ازبکستان است و آنها بسیار حرفه ای تر عمل می کنند. می دانند برای چه آمده اند و چه کار باید انجام بدهند. به همین دلیل انگیزه بازیکنان ما باید بیشتر شود و نباید این بازی را از دست بدهیم. بازیکنان باید هر ترسی دارند را کنار بگذارند تا مانند بازی با ازبکستان موقعیت دروازه خالی را از دست ندهیم.

وی با اشاره به تاکتیک فنی تیم ایران در بازی با ازبکستان و تاکتیکی که باید برای دیدار با کره جنوبی داشته باشیم، گفت: برای دیدار با ازبکستان، تیم تاکتیک خوبی داشت، اما عوامل دیگری باعث شد به پیروزی نرسیم. در بازی با کره جنوبی هم باید بتوانیم دفاع تیمی خوبی داشته باشیم و هنگام تصاحب توپ به بازی سرعت بدهیم که بتوانیم مقابل این تیم به نتیجه برسیم. شاید یکی از بهترین راه ها برای به ثمر رساندن گل در دیدار با کره جنوبی هم ضربات شروع مجدد باشد. اگر بچه های ما انگیزه کافی برای این بازی داشته باشد، می توانند به خودباوری بیشتری برساند.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

کدام دروازه بان را برای ادامه لیگ مناسب می دانید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پیکان
پیکان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهرقدس
داور مسابقه : ؟؟؟
دوشنبه, 2 تیر 1399 / ساعت : 17:00
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : علی صفایی
پنجشنبه, 8 اسفند 1398 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی8
2علی علیپور7
3وحید امیری5
4احمد نورالهی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن