مجله ارتباط

    melibet

جزئیات درخواست کالدرون به روایت مدیر برنامه هایش

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1760 ] - شنبه, 21 دی 1398

جزئیات درخواست کالدرون به روایت مدیر برنامه هایش

مدیر برنامه های ایرانی سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس توضیحاتی درباره روند ادامه همکاری کالدرون با باشگاه پر طرفدار تهرانی را ارائه کرد. مدیر برنامه های ایرانی گا... 5 out of 5 based on 1 ratings.
جزئیات درخواست کالدرون به روایت مدیر برنامه هایش

مدیر برنامه های ایرانی سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس توضیحاتی درباره روند ادامه همکاری کالدرون با باشگاه پر طرفدار تهرانی را ارائه کرد. مدیر برنامه های ایرانی گا...

ارتش سرخ دات كام :

مدیر برنامه های ایرانی سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس توضیحاتی درباره روند ادامه همکاری کالدرون با باشگاه پر طرفدار تهرانی را ارائه کرد.

مدیر برنامه های ایرانی گابریل کالدرون در گفت و گویی درباره روند حضور این مربی در باشگاه پرسپولیس و مشکلاتی که داشته است اظهار کرد: در خرداد ماه و زمانی که برانکو از ایران رفت من کالدرون را به عنوان سرمربی سابق عربستان به باشگاه پرسپولیس پیشنهاد دادم تا مربی بزرگی مثل او به ایران بیاید. الان هم اعتقاد دارم اگر به آن زمان برگردیم باز او را به باشگاه پیشنهاد می دهم.

او ادامه داد: وقتی نیم فصل شد متاسفانه اختلاف سلیقه هایی به وجود آمد. کالدرون از طریق وکیل سوییسی خود نامه ای به باشگاه فرستاد و مسائلی را مطرح  کرد که من با برخی از این مسائل مثل افزایش دستمزد موافق نبودم اما در راستای انجام وظیفه و اصل صداقت در امانت، نامه کالدرون را به باشگاه تحویل دادم. باشگاه هم نامه را بررسی کرد و پاسخی را ارائه کرده است و منتظر هستند تا کالدرون جواب بدهد.

وی ادامه داد: متاسفانه در فضای مجازی به من مسائلی را نسبت داده اند و گفته اند مدیر برنامه های کالدرون این مشکلات را ایجاد کرده است اما من با قطعیت می گویم هیچ مساله ای از طریق من رخ نداده است. اگر هم دوباره چنین مسائلی به من نسبت داده شود با اسنادی که در اختیار دارم، اقدام قضایی می کنم. از این به بعد هم چه آقای کالدرون برگرد و چه برنگردد من دیگر مدیر برنامه های او نیستم. تا به حال هم به صورت افتخاری کار می کردم و هیچ دریافتی از کالدرون نداشتم.

مدیر برنامه های سابق کالدرون تصریح کرد: در نامه کالدرون به پرسپولیس مبحثی برای افزایش دستمزد قرارداد مطرح شده بود که من به عنوان یک ایرانی با این بخش موافق نبودم چون راضی نیستم بیت المال به سادگی هزینه شود. متاسفانه در باشگاه های ما وقتی مربی خارجی می آورند به فکر پرداخت دستمزد او نیستند. اگر دستمزد این مربیان به موقع پرداخت شود آن ها هم از نظر قانونی این فرصت را پیدا نمی کنند تا برای ادامه همکاری شرط و شروط بگذارند و مسائل جدیدی مطرح کنند.

وی همچنین گفت: کالدرون اول ژانویه طی نامه ای به باشگاه اعلام کرده است که می تواند قراردادش را فسخ کند و حالا باشگاه به دنبال این است که قرارداد جدیدی با او امضا کند.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
melibet

مجله ارتباط_اخبار

نظرسنجی

پرسپولیس برابر ذوب آهن به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
ذوب آهن
ذوب آهن
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : کوپال ناظمی
جمعه, 17 مرداد 1399 / ساعت : 20:30
نساجی
نساجی
1 - 1
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : وطنی
داور مسابقه : حمید حاج ملک
شنبه, 11 مرداد 1399 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور10
2مهدی ترابی10
3وحید امیری5
4مهدی عبدی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن