betbord_head

خطر دوجانبه بازی با اسامی محبوب

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1701 ] - 8 روز پیش

خطر دوجانبه بازی با اسامی محبوب

باشگاه پرسپولیس به یک پیچ تاریخی رسیده و باید انتخاب مهمی انجام دهد. عبور از کالدرون برای سرخ ها حتماً عواقب و هزینه هایی خواهد داشت همانطور که رفتن برانکو در... 4 out of 5 based on 4 ratings.
خطر دوجانبه بازی با اسامی محبوب

باشگاه پرسپولیس به یک پیچ تاریخی رسیده و باید انتخاب مهمی انجام دهد. عبور از کالدرون برای سرخ ها حتماً عواقب و هزینه هایی خواهد داشت همانطور که رفتن برانکو در...

ارتش سرخ دات كام :

باشگاه پرسپولیس به یک پیچ تاریخی رسیده و باید انتخاب مهمی انجام دهد. عبور از کالدرون برای سرخ ها حتماً عواقب و هزینه هایی خواهد داشت همانطور که رفتن برانکو در اوج موفقیت باشگاه را در شرایطی بحرانی قرار داد که خروج از آن حتی در مقاطعی بعید به نظر می رسید.

عبور از کالدرون می تواند تبعات مالی و حقوقی سنگینی برای باشگاه داشته باشد کما اینکه تا همین جای کار هم این باشگاه با حجم انبوهی از مشکلات مالی به زحمت با این مربی به کارش ادامه داده؛ اتفاقی که از روز نخست عقد قرارداد با مربی میلیون دلاری قابل پیش بینی بود اما انگار تنها راه منحرف کردن توجهات از رفتن برانکو جایگزین کردن مربی خارجی با سابقه ای نسبتاً مطلوب در منطقه بود.

چنانچه یادتان باشد در همان مقطع نیز پرسپولیس سراغ گزینه داخلی رفت و البته فقط یک گزینه داشت که مقبول هواداران بود. در واقع سیستم مدیریتی باشگاه پرسپولیس از آن روز به دنبال انتخاب هایی بود تا سکوت هواداران و رضایت نسبی آنها را به دنبال داشته باشد. مسأله ای که همین حالا نیز در دستور کار باشگاه قرار گرفته است.

گزینه های پرسپولیس برای انتخاب سرمربی داخلی اصلاً زیاد نیست و دور یک دایره محدود می چرخد. در واقع دست پرسپولیس در این حوزه آنقدر بسته است که سراغ دو مربی رفته که در لیگ برتر تیم دارند و با تیم های شان موفق هم بوده اند پس طبیعی است که جدا کردن آنها از باشگاه های شان کار سختی باشد.

در عین حال باشگاه پرسپولیس در شرایط پیچیده ای قرار دارد و به سبب موقعیتی که در آن گرفتار شده مثل بیشتر امور مسائل اصلی را زیرکانه و مخفیانه پیش می برد.

اگر خاطرتان باشد استقلال بعد از به بن بست رسیدن ماجرای بازگرداندن استراماچونی مستقیم سراغ مجیدی رفت و با اسامی دیگری حداقل از سوی باشگاه بازی نشد. الان هم این حرکت در باشگاه پرسپولیس صورت نگرفته اما سکوت باشگاه در قابل نام هایی که مطرح می شود به سردرگمی ها خواهد افزود. در عین حال بازی با نام های محبوبی مثل علی کریمی و مهدی مهدوی کیا برای منحرف کردن اعتراض ها و دلواپسی هایی با این مضمون که تکلیف تیم قهرمان فصل قبل و صدرنشین این فصل چه می شود باعث شده تا وقتی نام این بزرگان محبوب در فضای مجازی و رسانه های رسمی مطرح می شود، باشگاه هم سکوت کند و سوار بر این موج فضا را آرام نگه دارد.

در هر حال باشگاه پرسپولیس امروز انتخاب راحتی نخواهد داشت. بازگشت به مربی ایرانی بعد از این همه موفقیت در سال های اخیر حتماً تبعاتی خواهد داشت اما از سوی دیگر انتخاب چهره نامدار بدون کارنامه یا شاغل در تیم های کوچکتر که نتواند در پرسپولیس خودی نشان دهد و بزرگی کند منجر به خراب شدن آن چهره نزد اهالی فوتبال و پرسپولیسی ها می شود. در واقع انتخاب چهره نامدار بدون سابقه مربیگری در تیم بزرگی مثل پرسپولیس خطری دوجانبه برای آن شخص و باشگاه دارد کما اینکه باید این نکته را هم در نظر گرفت که محبوبیت و مقبولیت این چهره ها نزد بازیکنان و هواداران می تواند آرامش را بر تیم و سکوها حکمفرما کرده و اگر تیم روی ریل بیفتد موفقیت با این چهره ها طعم دیگری خواهد داشت.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
betbord_news

نظرسنجی

با توجه به تعلیق میزبانی های ایران؛ به نظر شما پرسپولیس باید از این مسابقات کناره گیری کند؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
تراکتور
تراکتور
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ؟؟؟
یکشنبه, 6 بهمن 1398 / ساعت : 16:45
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
نساجی
نساجی
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : مرتضی منصوریان
جمعه, 6 دی 1398 / ساعت : 16:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی7
2علی علیپور5
3وحید امیری3
4احمد نورالهی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن