مجله ارتباط

    melibet

قدوسی: از عصر امروز مذاکرات برای جذب مربی و بازیکن اغاز شده است

- نظرات : 6 اظهار نظر - بازدید [ 2507 ] - یکشنبه, 22 دی 1398

قدوسی: از عصر امروز مذاکرات برای جذب مربی و بازیکن اغاز شده است

امروز نیز پاسخگوی تماس برخی از همکاران رسانه ای نبودم یا اگر پاسخی داده شد بدون بروز هیچ اطلاعاتی از وضعیت سرمربی تیم بود. قرار بود تا دهم ژانویه باشگاه منتظر... 4 out of 5 based on 9 ratings.
قدوسی: از عصر امروز مذاکرات برای جذب مربی و بازیکن اغاز شده است

امروز نیز پاسخگوی تماس برخی از همکاران رسانه ای نبودم یا اگر پاسخی داده شد بدون بروز هیچ اطلاعاتی از وضعیت سرمربی تیم بود. قرار بود تا دهم ژانویه باشگاه منتظر...

ارتش سرخ دات كام :

امروز نیز پاسخگوی تماس برخی از همکاران رسانه ای نبودم یا اگر پاسخی داده شد بدون بروز هیچ اطلاعاتی از وضعیت سرمربی تیم بود. قرار بود تا دهم ژانویه باشگاه منتظر پاسخ بماند با این وجود بنا شد ساعاتی دیگر هم صبر شود . همچتین تلاش بر معرفی همزمان سرمربی جدید و اعلام منتفی شدن بازگشت اقای کالدرون بود.

از همکاران رسانه ای صمیمانه عذر می خواهم. بنا بر این است تا مدیرعامل در فرصتی شفاف سازی کرده و روند مذاکرات این روزها را بیان نمایند و همه چیز را ایشان یکجا بگویند نه اینکه ماجرا تیکه تیکه رسانه ای شود.

با توجه به اهمیت موضوع اتتخاب سرمربی جدید و روند مذاکرات با دو سه گزینه سرمربیگری و جذب بازیکن نیز باید مهر سکوت بر لب زد تا امورات پیش برود. باشگاه پرسپولیس در برهه سرنوشت سازی قرار دارد و برخی اخبار به روند مذاکرات می تواند لطمه بزند. مذاکرات مدیرعامل و همکاران امشب نیز چون شب های گذشته تا ساعت دو بامداد در جریان بود و روز یکشنبه تلاش می شود همه چیز نهایی شود و این مستلزم حل بخشی از جالش ها است.

از دوستان و هواداران عزیز نیز درخواست می شود انتظار نداشته باشد درباره گزینه ها اخبار  را ولو محرمانه به انها بگوییم هر چند که می دانیم انها دل نگران و مضطرب هستند و می خواهند کمی خاطرشان اسوده شود. هواداران بدانند مهم بثمر رسیدن مذاکرات است و فاش شدن ها لطمات جبران ناپذیر می تواند بهمراه داشته باشد.

هوادارانی که در فضای مجازی فعال هستند هم کمتر روی گزینه ها مانور کنند و مراقب تخریب عده ای باشند و یا اگر خبری به درست یا غلط روی گزینه های جذب بازیکن یا مربی در رسانه ها فاش می شود روی ان مانور حتی مثبت هم نکنند چرا که می تواند در روند مذاکرات و قیمت ها و شرایط موثر باشد. متاسفانه امروز یک خبر توام بود با ایجاد موج و بعد اثرات مخرب ان.

با این وجود باشگاه می تواند نوید خبرهای خوب را بدهد و تنها دغدغه باقیمانده حل برخی مسایل است. فقط به عنوان درد دل و اگاهی از حقایق بدانید مدیریت و مسوولان باشگاه عجیب روزهای سختی را پشت سر گذاشته اند. سکوت کردند، جواب شایعات مخرب علیه مدیریت را هم ندادند و تمرکز روی مذاکرات  گذاشتند و حتی توقف در بخشی مهم از روند نقل و اتتقالات جذب بازیکن خارجی یا الترناتیو داخلی را  بخاطر عدم تعیین تکلیف  به جان خریدند اما صبوری پیشه کردند و از عصر امروز روند مذاکرات جدید برای جذب مربی و بازیکن  را اغاز کرده اند.

عجیب روزهایی بود. روزهایی که گذشت سرشار از ناگفته و حقایقی اعجاب انگیز و سرشار از تنش و اضطراب  است که بخشی از ان نباید در دل تاریخ دفن شود اما فعلا بازگو نمی شود و بخش بیشتر ان برای شفاف سازی بیان  خواهد شد.

روزهایی که گذشت چون جهنم بود. صمیمانه بگوییم بدنه مدیریتی باشگاه فشار عصبی غیرقابل باوری را تحمل کردند و بشدت اذیت شده اند. منتظر اظهارات تکمیلی مدیرعامل باشید و با دعا، صبوری یا واکنش های خود کمک کنید همه چیز برای نهایی شدن مذاکرات خوب پیش برود. می توانید  فضا را برای اتفاقات خوب با هنر خود فراهم کنید. شرمنده صبوری تان و سختی های روزهای پرالتهابی که پشت سر گذاشته اید.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
melibet

مجله ارتباط_اخبار
چيدمان به ترتيب :
 • محسن فهیم
  محسن فهیم :
  فقط مهدوی کیا. ما به یک چهره معتبر بین المللی و بزرگ نیاز داریم. فقط مهدوی مهدوی کیا. بعد از اون کریمی با دستیاران قوی و در نهایت تارتار
 • omid 110
  omid 110 :
  حالم ازت به هم میخوره....هم از تو و هم از اربابت انصاری فرد
 • احمد بناروئي
  احمد بناروئي :
  فقط شمارابه خدا
  امروز وفردا نکنین
  وقت سپری شد ، نه بازیکنی ، نه مربی ....
 • ایبو صامت
  ایبو صامت :
  آقای قدوشی
  فقط گم شو
  که نمیخوام ریخت نحست راببینم
 • mis سرخ
  mis سرخ :
  حرف آخر رو اول میزنیم

  پول نداری ، بازیکن و مربی خارجی نگیر ، که این عاقبتت نباشه ..

  رفتیم سر پله اول
  حالا به یحیی فکر کنیم فقط
 • حبیب اله شهریاری
  حبیب اله شهریاری :
  برای هر یک از خادمین باشگاه حتی دربان درب ورزشگاه کاظمی و حتی آن فردی که وظیفه نظافت ورزشگاه را هم به عهده دارد ، احترام گذاشتن و قدردانی از زحمات تک تک این عزیزان وظیفه هر هوادار باشگاه است ، چون خدمت رسانی در پایین ترین سمت خدماتی زیر پرچم قرمز که برای همه ما هواداران مقدس می باشد ، قابل تقدیر و قدردانی است اگر به آن عزیز عضو خادم باشگاه توهینی شود به چهل میلیون هوادار توهین شده است .
  انتقاد کردن و پیشنهاد دادن از هر مقامی از وزیر ورزش تا پایین ترین عضو باشگاه وظیفه تک تک ما هواداران است که برای دلسوزی و نگرانی از آینده بهتر باشگاه صورت می گیرد هیچ اشکالی ندارد و وظیفه داریم که در مواقع بحرانی نظرات مثبت خود را ابراز کنیم و اگر ساکت بنشینیم یک نوع خیانت محسوب می شود .

نظرسنجی

با توجه به قیمت دلار؛ موافق تمدید قرارداد بشار رسن هستید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
ذوب آهن
ذوب آهن
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 17 مرداد 1399 / ساعت : 20:30
نساجی
نساجی
1 - 1
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : وطنی
داور مسابقه : حمید حاج ملک
شنبه, 11 مرداد 1399 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور10
2مهدی ترابی10
3وحید امیری5
4مهدی عبدی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن