bahrami_head

بررسی 2.5 ماه مدیرعاملی انصاری فرد؛ وعده های بیشمار!

- نظرات : 4 اظهار نظر - بازدید [ 1741 ] - دوشنبه, 23 دی 1398

بررسی 2.5 ماه مدیرعاملی انصاری فرد؛ وعده های بیشمار!

پنجم شهریور یک تغییر قابل پیش بینی و حضور یک چهره آشنا و امتحان پس داده در باشگاه پرسپولیس. بازگشت محمدحسن انصاری فرد مدیرعامل سابق این باشگاه و بازیکن بی حاش... 3 out of 5 based on 5 ratings.
بررسی 2.5 ماه مدیرعاملی انصاری فرد؛ وعده های بیشمار!

پنجم شهریور یک تغییر قابل پیش بینی و حضور یک چهره آشنا و امتحان پس داده در باشگاه پرسپولیس. بازگشت محمدحسن انصاری فرد مدیرعامل سابق این باشگاه و بازیکن بی حاش...

ارتش سرخ دات كام :

پنجم شهریور یک تغییر قابل پیش بینی و حضور یک چهره آشنا و امتحان پس داده در باشگاه پرسپولیس. بازگشت محمدحسن انصاری فرد مدیرعامل سابق این باشگاه و بازیکن بی حاشیه دهه 60 و 70 سرخ ها بعد از رسوایی ایرج عرب مدیرعامل قبلی یک مطالبه عمومی از سوی هوادارانی بود که از جدایی برانکو ایوانکوویچ سرمربی قهرمان به شدت ناراحت و عصبی بودند و در یک هجمه دسته جمعی برکناری مدیرعامل را طلب می کردند. تصمیمی که وزیر ورزش و جوانان خیلی زود آن را اجرایی کرد و در میان تمامی نام ها و کاندیداهای ریز و درشت برای مدیرعاملی پرسپولیس محمدحسن انصاری فرد پیشکسوت سابق این باشگاه را انتخاب نمود. یک انتخاب عجیب و البته سهل و ممتنع که کسی انتظارش را نداشت. انصاری فرد با آن چهره حق به جانب با وعده های طلایی و پرشمار آمد اما حالا و بعد از گذشت 4 ماه از مدیریتش تقریباً هیچ کدام از آن وعده های طلایی و بزرگ عملی نشده. او با از دست دادن گابریل کالدرون سرمربی موفق پرسپولیس در نیم فصل در چالشی عجیب اسیر شده که به نظر گذر از آن غیرممکن است. کالدرون در پرسپولیس چهره چندان محبوبی نبود و حمایت قاطبه هواداران را به همراه نداشت اما هر چه باشد او بهترین آمار دو دهه اخیر پرسپولیس و بهترین نتیجه تاریخ یک تازه وارد را رقم زده و تیمش را بالاتر از همه مدعیان گردن کلفتی چون استقلال، سپاهان و تراکتور قهرمان نیم فصل کرد. مرور ادعاهای انصاری فرد که هیچ کدام از آنها تا به امروز عملی نشده، نشان می دهد که انصاری فرد برخلاف چهره موجه و عقبه و رزومه قابل اعتنایش یک مدیر وعده است. وعده های جذاب اما عمل نشده.

اختلاف با برانکو به فیفا رسید
جدایی پر حرف و حدیث برانکو ایوانکوویچ از پرسپولیس و مطالبات سنگین او یکی از بزرگترین چالش های انصاری فرد در پرسپولیس است. برانکو در حالی از پرسپولیس جدا شد که بیش از یک نیم فصل از قرارداد خود را از باشگاه دریافت نکرده و بحث پاداش های قهرمانی در دو جام نیز در میان بود.
انصاری فرد از روز نخست با موضع بالا و با نگاه حق به جانب درباره برانکو صحبت کرد و از تعامل و تفاهم برای توافق حرف زد و در اوایل آبان در لفافه اشاره کرد که اگر کار به شکایت از سوی برانکو کشیده شود این باشگاه هم براساس مستندات و قراردادی که برانکو داشت از این مربی شکایت خواهد کرد. مدیرعامل باشگاه پرسپولیس با اشاره به مطالبات برانکو و بحث مطالبات او افزود: در این باره ما دو موضوع داریم. بحث طلب او سر جای خودش است و حدود 615 هزار دلار از پرسپولیس طلب دارد و بیش از 300 هزار دلار هم دستیاران او از باشگاه می خواهند. این پول را به برانکو پرداخت خواهیم کرد اما بحثی که وجود دارد بحث فسخ یکطرفه قرارداد است. او تعهد داشت که به پرسپولیس برگردد که این کار را نکرد.
نخستین مصاحبه انصاری فرد درباره پرونده برانکو و لحن خشن و جدی اش، برای تحریک برانکو کافی بود و او با دلخوری به باشگاه اخطار داد که به زودی به فیفا شکایت خواهد کرد و ترجیح می دهد از مسیر قانونی پیش برود. اتفاقی که سبب شد مدیرعامل پرسپولیس خیلی زود از مواضع اولیه کوتاه آمده و از در مدارا صحبت کند. او در دهم آذرماه درباره پرونده برانکو گفت: هیچ زاویه ای با آقای برانکو نداریم و اتفاقاً به او علاقه مند هستیم. به هیچ وجه نمی خواهیم از برانکو شکایت کنیم چون به گردن پرسپولیس حق دارد و هواداران مان واقعاً ایشان را دوست دارند. چند بار از طرق مختلف پیغام فرستادیم تا توافق کنیم. بحث تخفیف گرفتن هم نیست، ایشان طلبی دارد که باید بگیرد و یک حقی هم باشگاه به خاطر فسخ یکطرفه دارد که امیدوارم بتوانیم به یک توافق خوب برسیم. با توجه به اینکه شکایت 40 صفحه ای برانکو و دستیارانش به دست ما رسیده، ما هم به فیفا نامه زدیم و نقطه نظرات مان را گفتیم.
وی ادامه داد: ما می توانستیم از آقای برانکو شکایت کنیم اما این کار را نکردیم. ما مستنداتی داریم که می توانیم اعاده حقوقی و دادرسی کنیم اما اصرار داریم که با برانکو تفاهم کنیم چرا که به او علاقه داریم. شخصاً دوست دارم با او مستقیم صحبت کنم چرا که گاهی وکلا به خاطر اینکه رقم دستمزد شان بالا باشد و دریافتی بیشتری داشته باشند مبالغ را بالا می برند. ما با وکیل برانکو صحبت کردیم و گفتیم می توانیم اعاده دادرسی داشته باشیم اما این کار را نمی کنیم و می خواهم به تفاهم برسیم. در حال حاضر با هم در حال ارتباط هستیم و درخواست جلسه داریم. وکیل برانکو می گوید ما شکایت کردیم و خواستار گرفتن طلب خودشان شده اند. در نهایت نماینده باشگاه پرسپولیس دو بار با وکیل برانکو در ترکیه جلسه گذاشت و پیشنهادات خود را ارائه کرد که البته مورد قبول قرار نگرفت و در نهایت سرمربی کروات آب پاکی را روی دست انصاری فرد ریخت و تأکید کرد که به دلیل عدم توافق با باشگاه ترجیح می دهد از مسیر قانونی و از کانال فیفا کار را پیگیری کند.
پیشنهاد تیم ملی به برانکو چند هفته او را سرگرم کرد تا موقتاً بی خیال شود، به ویژه اینکه در صورت توافق با فدراسیون فوتبال نمی توانست با یک شکایت حقوقی از فوتبال ایران به کشورمان بازگردد ضمن اینکه توافق با پرسپولیس و تخفیف به سرخ ها یکی از شروط ضمن قرارداد فدراسیون محسوب می شد. قراردادی که در نهایت پا نگرفت تا سرمربی کروات پرونده پرسپولیس را به فیفا ارجاع دهد.
دهم دی ماه انصاری فرد دوباره از امیدواری برای توافق احتمالی با برانکو گفت: چون مبلغ طلب برانکو سنگین است این رفت و آمدها ادامه خواهد داشت اینطور نیست که در یک جلسه انجام شود اما امیدوارم این توافق را انجام دهیم.
آخرین تلاش انصاری فرد برای حل این ماجرا در بحبوحه عدم بازگشت کالدرون به ایران بود که به برانکو پیشنهاد داد تا برگردد و دوباره روی نیمکت پرسپولیس بنشیند؛ پیشنهادی که برانکو درجا آن را رد نمود تا حالا پرسپولیس در انتظار حکم فیفا باشد. حکمی که گفته می شود با توجه به سابقه قبلی پرسپولیس، سنگین خواهد بود و احتمال کسر امتیاز نیز وجود خواهد داشت.

 بازیکن خارجی
بزرگترین مشکل پرسپولیس در نیم فصل نخست در خط حمله خلاصه می شد.
 جایی که با یک خرید قلابی به نام جونیور براندائو سرخ ها عذاب کشیدند و نداشتن مهاجم تخصصی به غیر از علی علیپور سبب شد تا اولویت نخست سرخ ها برای نیم فصل دوم خرید یک یا دو مهاجم تخصصی و باکیفیت خارجی باشد.
بعد از فسخ قرارداد با جونیور، انصاری فرد بارها و بارها از خریدهای بزرگ و باکیفیت برای نیم فصل دوم سخن گفت و تأکید کرد قطعاً دو مهاجم خارجی خوب و رزومه دار جذب می کند.
او ابتدا در اوایل آذرماه وعده به خریدهای بزرگ داد: ما سه بازیکن به آقای کالدرون معرفی کردیم که یک نفر را پسندید و یک بازیکن هم خودش معرفی کرده است. از طرف دیگر با دو بازیکن در حال رایزنی هستیم که به نتایج خوبی هم رسیدیم. ما دو بازیکن خارجی می گیریم اما باید بازیکن از لیست خارج کنیم. در این باره منتظر نظر آقای کالدرون هستیم اما با بودن آقایان باقری و پیروانی و خودم که فوتبالی هستم به صورت فنی جذب بازیکنان را رصد می کنیم چرا که دیگر فرصت اشتباه نداریم.
انصاری فرد کمتر از 2 هفته بعد و در 17 آذرماه دوباره از خریدهای جدید خبر داد و گفت: دیروز آخرین جلسه ما با آقای کالدرون برگزار شد. ما به ایشان چند بازیکن معرفی کردیم که کالدرون یک نفر را صد درصد تأیید کرده و ما در حال انجام کارهای حضور این بازیکن هستیم. یکی دو کاندیدای دیگر هم داریم که اگر ظرف روزهای آینده به توافق برسیم به آقای کالدرون معرفی می کنیم و اگر ایشان موافقت کند نسبت به جذب اقدام خواهیم کرد، بازیکنی را حتماً می گیریم که مد نظر سرمربی تیم باشد.
مدیرعامل پرسپولیس کمتر از یک هفته بعد دوباره ادعاهای خود را تکرار کرد و در 23 آذرماه گفت: ما با بازیکنان خارجی مدنظرمان به توافق رسیدیم و به زودی نام آنها را اعلام خواهیم کرد.
مدیرعامل پرسپولیس در وانفسای خروج کالدرون از ایران و بالا گرفتن زمزمه های عدم بازگشت او در یک مصاحبه مفصل در سوم دی ماه باز هم وعده خرید یک مهاجم بزرگ را داد و گفت: ما با یک بازیکن برای حضور در ایران به توافق رسیده ایم که یک روز بعد از کریسمس به ما ملحق خواهد شد.
نتیجه اینکه دو ماه از وعده انصاری فرد برای خرید مهاجم گذشته و نزدیک به دو هفته از سال جدید و کریسمس سپری شده اما هنوز مهاجم جدید خریداری نشده و حتی نامی هم مطرح نشده!

 اسپانسری که هرگز نیامد
محمدحسن انصاری فرد با وعده های فراوان اقتصادی پای به باشگاه گذاشت و از پروژه های اقتصادی جذاب برای حل مشکلات اقتصادی باشگاه گفت. او 25 مهر ماه از جذب یک اسپانسر بزرگ خبر داد و گفت: به زودی این موضوع رونمایی می شود تا خیال بازیکنان، هواداران و کادرفنی راحت شود تا دیگر مشکل مالی مثل گذشته نداشته باشند. او اواسط آبان حتی پا را فراتر گذاشت و از تسویه حساب با طلبکاران سال های گذشته سخن گفت: اکثر موارد مالی باشگاه رفع شده و بعضی پرونده ها مشکلات دادگاهی دارند که شاید طی یکی دو سال آینده برطرف نشود ولی خیلی از بندها بخصوص بدهی هایی که ما به طلبکاران داریم را می توان با پیگیری ها تا سال آینده برطرف کرد. یک ماه بعد انصاری فرد دوباره وعده های اقتصادی اش را در اوایل آذر تکرار کرد: این یک واقعیت است که با توجه به شرایط موجود و کنونی نیاز داریم سطح درآمد باشگاه را به شکل قابل توجهی بالا ببریم تا از عهده هزینه ها و بدهی ها بر بیاییم و ان شاءالله بسیار امیدواریم که با برنامه ریزی های انجام شده اتفاقات خوبی از نظر افزایش درآمدها رخ دهد. با این وجود مدیرعامل پرسپولیس علی رغم تمام وعده هایی که در ابتدای حضورش در این باشگاه داده بود، هنوز در تأمین منابع مالی برای موفقیت تیم ناکام مانده است. با حضور محمدحسن انصاری فرد انتظار می رفت او با توجه به تجربه مدیریتی و فوتبالی اش بتواند مشکلات باشگاه را کاهش دهد. با این حال مدیرفوتبالی تازه وارد این باشگاه نیز علی رغم تمام وعده های جذابی که در ابتدای حضورش در این تیم داده بود، هنوز نتوانسته اصلی ترین بخش و نیاز باشگاه را با راهبری مناسبی همراه کند.

 اول تکذیب، بعداً تغییر
انصاری فرد از روز نخست برای تغییر کابینه پرسپولیس اهتمام جدی داشت. او زمانی پای به باشگاه گذاشت که محسن خلیلی سرپرست پرسپولیس بود که البته گزینه او به شمار نمی رفت. از بدو ورود انصاری فرد، زمزمه های فراوانی درباره تغییر سرپرست به گوش می رسید اما انصاری فرد همه را تکذیب کرد. او در همان بدو ورود و یک هفته بعد از مدیرعاملی پرسپولیس در نیمه شهریورماه اعلام کرد برنامه ای برای برکناری محسن خلیلی ندارد. او با تمجید از خلیلی گفت: هیچ برنامه ای برای تغییر سرپرست نداریم. محسن خلیلی در این مدتی که بوده خیلی زحمت کشیده است. جاهایی بود که باشگاه نمی توانست پول تزریق کند اما او از جیبش هزینه کرد تا تیم دچار مشکل نشود. ما از او خیلی تشکر می کنیم.
اما یک ماه بعد و در 25 مهرماه این تعاریف شیرین رنگ باخت و انصاری فرد با برکنار کردن خلیلی، افشین پیروانی چهره معتمد و نزدیک به خود را به عنوان سرپرست انتخاب کرد و در این باره گفت: آقای پیروانی فردی باتجربه تر، با سابقه تر و به نظر من مدیرتر است و با سابقه ای که ایشان دارد، ما باید این تغییرات را انجام می دادیم. ما لزوم این تغییر را احساس کردیم و باید انجام می دادیم. او در پاسخ به این سؤال که چرا تغییرات را از جایی شروع کرد که کمترین مشکل بود، گفت: مشکلات درون تیمی را که ما عنوان نمی کنیم، هرچیزی هم که باشد اصلاً انعکاس نمی دهیم اما بحث لزوم تغییرات بود که باید انجام می شد.
مدیرعامل سرخ پوشان درباره شایعه گرفتن تعهد از پیروانی عنوان کرد: همچین چیزی صحت ندارد و ما همچین کاری نمی کنیم و این شایعه بدی بود که نشر پیدا کرد. ایشان هیچ تعهدی ندادند، اسطوره و افتخار پرسپولیس هستند و ما خودمان دوست داشتیم آقای پیروانی در کنار تیم باشد.

مطالبات سرمربی و بازیکنان
یکی از مهم ترین چالش های آقای مدیرعامل در پرسپولیس پرداخت پول به کالدرون بود. مدیرعامل پرسپولیس ابتدا در اوایل آذرماه خبر از پرداخت 30 درصدی به کالدرون داد. در ادامه در اواسط آذر بر روی پرداخت به سرمربی تیم تأکید کرد و گفت: تا الان طبق وعده مان به آقای کالدرون به ایشان پول داده ایم و تا نیم فصل نیز براساس تعهدمان نسبت به ایشان عمل می کنیم. او درباره نحوه واریز پول برای کالدرون هم گفت: مشکلی برای واریز پول به حساب کالدرون نداریم. در نهایت پس به هنگام خروج کالدرون از ایران و در پست تصویری که او در فرودگاه از خود منتشر کرد مشخص شد که باشگاه هنوز مطالبات نیم فصل نخست را با او تسویه نکرده و قصد دارد در تعطیلات این کار را انجام دهد! ادعایی که البته انصاری فرد چند روز بعد آن را تأیید کرد و تأکید نمود بالاخره امروز مطالبات آقای کالدرون به حساب ایشان در قطر واریز شد! دیگر چالش محمدحسن انصاری فرد پرداخت مطالبات بازیکنان در نیم فصل نخست بود. وی در آبان ماه درباره پرداختی به بازیکنان صحبت کرد و گفت: بازیکنان از فصل قبل مطالباتی دارند و تا به امروز نیز 10-12 درصد از قرارداد فصل جدید را به آنها پرداخت کرده ایم.
اول آذر ماه درباره پرداختی به بازیکنان پرسپولیس افزود: ان شاءالله دیگر مشکل مالی نخواهیم داشت و تلاش خواهیم کرد تا نیم فصل بتوانیم دریافتی اعضای تیم را به 50 درصد برسانیم. 10 درصد از مبالغ بازیکنان واریز شد و تا یک هفته دیگر هم سعی می کنیم پرداختی دیگری داشته باشیم.
با این وجود گابریل کالدرون به هنگام خروج از ایران از عدم تسویه حساب با بازیکنان گلایه کرد و پرداخت به آنها تا سقف 50 درصد را یکی از شروط بازگشت خود اعلام کرد اما با این وجود و شرط جدی کالدرون و پایان نیم فصل، انصاری فرد هنوز نتوانسته از سقف 30 درصد پرداختی به بازیکنان عبور کرده و مدام وعده به آینده می دهد!
 
 ... و سرانجام پایان کالدرون
هفتم دی ماه گابریل کالدرون سرمربی پرسپولیس بعد از برگزاری یک جلسه طولانی با انصاری فرد و ارائه درخواست های خود برای ادامه همکاری به فرودگاه رفت و از فرودگاه با انتشار یک پست ویدئویی از هواداران خداحافظی نمود. او در این پست از بدعهدی و رفتار باشگاه گلایه کرد و گفت: دوست نداشتم بدون خداحافظی از هواداران پرسپولیس بروم، می روم اما از رفتار باشگاه دلگیر هستم، چون مدام می گویند کالدرون به خاطر پول دلخور است اما این آخرین درخواست من بود. چیزی که من می خواهم احترام است، باشگاه به من احترام نگذاشت. برای اینکه منظورم را متوجه شوید، به طور مثال، من و دستیاران هزینه تشریفات فرودگاه را از جیب خودمان پرداخت کردیم، چون برای باشگاه مهم نبود و آنطور که وظیفه یک باشگاه بزرگ است ما را بدرقه نکردند. رفتار باشگاه باید در خور هواداران و تیم باشد اما با دلی شاد ایران را ترک می کنم، چون تیم و هواداران فوق العاده ای داریم.
این پست را بسیاری تعبیر به جدایی کالدرون از پرسپولیس کردند اما انصاری فرد بارها و بارها به هواداران اطمینان داد که جای نگرانی نیست و سرمربی تیم باز می گردد.
انصاری فرد ابتدا دهم دی ماه در واکنش به شایعات عدم بازگشت کالدرون به ایران گفت: با روحیاتی که از آقای کالدرون سراغ داریم ایشان باز می گردد. کالدرون و سرخ ها نهایت همکاری را با باشگاه داشته اند. این مسأله را بارها اعلام کردیم و باز هم مورد تأکید قرار می دهیم. هواداران هم این مسائل را مورد توجه دارند. آنها حمایت همه جانبه ای از تیم و به ویژه آقای کالدرون داشته اند و دارند که پاسخی به زحمات و همراهی ایشان است.
زمزمه های جدایی کالدرون هر روز بیشتر می شد و انصاری فرد هر روز از بازگشت کالدرون صحبت می کرد. او دو روز بعد و در 12 دی ماه گفت: اعتقاد داریم ایشان برمی گردند چون بحث نیامدن ایشان تا حالا مطرح نبوده. صددرصد برمی گردند و ما بلیت را تهیه کردیم و اردوی قطر را هم هماهنگ کردیم. آقای کالدرون 8 ژانویه به ایران بازمی گردند.
چند روز بعد و 14 دی ماه انصاری فرد در پاسخ به سؤالی درباره شروط جدید کالدرون و وضعیت بازگشت او گفت: به نظرم این مسائل سوءتفاهم است. از نظر ما باشگاه هیچ کارشکنی یا عدم حمایت نداشته و ایشان هم نهایت همکاری را با ما داشته. ما فردا دوباره با مدیربرنامه ایشان جلسه داریم و درباره نوع پرداخت و قسط دوم صحبت می کنیم. ایشان برای تعطیلات از هواداران خداحافظی کردند و آقای کالدرون می داند که هواداران منتظرش هستند و ما باید هرچه زودتر بازیکنان مورد نظر را انتخاب کنیم. بحث بازیکن خارجی را هم که مطرح کردند، شاید از عصبانیت بود اما ما در آسیا حضور داریم و این تیم باید تقویت شود.
در این میان، صحبت از شروط جدید و ایمیل کالدرون به باشگاه شد. اتفاقی که باز هم انصاری فرد را به واکنش واداشت تا دوباره 18 دی ماه درباره سرمربی پرسپولیس صحبت کند، هر چند که دیگر از قاطعیت روزهای نخست خبری نبود. او با اشاره به وضعیت گابریل کالدرون گفت: هدف و رویکرد مجموعه باشگاه بازگشت آقای کالدرون بوده است. خوشبختانه ما پیام های مثبتی را دریافت کردیم و به همین دلیل فوراً جلسه ای با حضور نماینده آقای کالدرون برگزار شد. در پی این جلسه و پیرو موارد مطرح شده، نامه ای شب گذشته از سوی بنده و هیأت مدیره برای آقای کالدرون ارسال شد و فعل و انفعالات جدیدی رخ داده و در مجموع باید بگویم منتظر تصمیم نهایی ایشان هستیم. ما امیدواریم که طی 24 ساعت آتی، تصمیم نهایی آقای کالدرون بازگشت به پرسپولیس باشد و ایشان به کارشان در تیم، ادامه دهند.
24 ساعتی که البته هرگز نیامد تا سرانجام باشگاه روز گذشته 22 دی ماه برخلاف تمامی ادعاهای قبلی اعلام کند که بازگشت کالدرون منتفی شده و او دیگر به پرسپولیس نخواهد آمد. انصاری فرد در مصاحبه هایی که نیمه های شب منتشر شد، خبر از نیامدن قطعی کالدرون داد و گفت: بازگشت آقای کالدرون منتفی شده است. در نامه ای که دیشب هیأت مدیره و مدیرعامل همراه با در نظر گرفتن شرایط مالی عالی برای آقای کالدرون ارسال کردند، از وی خواسته شد پاسخ خود را تا پایان دهم ژانویه به باشگاه اعلام نماید که چنین اتفاقی رخ نداد. به همین دلیل بازگشت آقای کالدرون منتفی شده است. فقط می توانم بگویم ایشان بعد از طی نزدیک ده روز و تحقق برخی خواسته های شان از جمله پرداخت باقیمانده قسط اول و جلب رضایت بازیکنان از نظر مالی نسبت به بازگشت اقدامی نکردند. با این وجود چهارشنبه شب بعد از جلسه بنده و هیأت مدیره با مدیربرنامه های کالدرون نامه ای برای شان ارسال شد که حاوی نکات مهمی از جمله در نظر گرفتن شرایط مالی ویژه برای ایشان بود اما با این وجود پنجشنبه ایشان خواسته هایی مالی و غیر مالی مطرح کردند که برخی شان بسیار عجیب بود و غیرقابل باور و بسیار فراتر از اخبار منتشره. با این وجود باشگاه باز هم پیشنهادات مالی ویژه ای به ایشان داد اما امروز خبری از پاسخ وی نشد کما اینکه در طول این مدت به هیچ نکته ای درباره نقل و انتقالات و گزینه های خارجی یا آلترناتیو ایرانی پاسخ ندادند.
به رغم ادعاهای انصاری فرد، کالدرون اما در یک پست ویدئویی تمامی ادعاهای مدیرعامل پرسپولیس را رد کرد و او را مقصر اصلی جدایی اش خواند. کالدرون، با اشاره به اینکه محمدحسن انصاری فرد مدیرعامل باشگاه نقش اصلی را در این جدایی داشته، گفت: امروز به همکاری خودم با پرسپولیس پایان می دهم چون مدیرعامل باشگاه و اطرافیانش تمام تلاش شان را کردند تا من نباشم.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
bahrami_news
چيدمان به ترتيب :
 • omid 110
  omid 110 :
  انصاری فرد تنها هست..انصاری فرد اختیاری نداره...انصاری فرد با حیا هست...هیئت مدیره به انصاری فرد اجازه کار نمیدن...بهانه های تکراری برای توجیح افتضاخات اقای انصاری فرد اینها هست که از طرف یه عده مدام تکرار میشه..اگر انصاری فرد تنها هست و اختیاری نداره و نمیتونه کمک بکنه چرا کناره گیری نمیکنه تا یه نفر که میتونه مشکلات رو حل بکنه بیاد...اگر با هیئت مدیره مشکل داره چرا به طور واضح همه چیز رو نمیگه...مظلوم نمایی و عوام فریبی تفاوت خیلی زیادی با با حیا بودن داره...
 • ایبو صامت
  ایبو صامت :
  روزی که گرشاسبی رابرداشتند بایدمی دانستیم چه خوابی برایمان دیده اند
  لازم نیست وزیرورزش حتمااستقلالی باشد
  اواگربه عنوان مالک استقلال وپرسپولیس بخواهدبه هردوتیم یکسان بنگردحتما7قهرمانی رابرای پرسپولیس کافی می داندومیخواهدفرصتی راهم برای استقلال فراهم کندتااوهم قهرمانی رامزمزه کند
  پس گرشاسبی رابرمی دارد.درحالی که می توانست نگه دارد
  یادمان باشدچندروزپیش که زمزمه مدیرعاملی حاج فتل برای استقلال بودوازش پرسیدندمگربازنشسته نیستی بطورضمنی گفت که باموافقت وزیرمشکلی نیست
  مابدبختی مان ازرفتن گرشاسبی شروع شد
  اول برانکوراپراندند.بعدکالدرون را.بدرهرپستی بازیکن گرفتندغیرازآن پستی که ضروری بود.یعنی مهاجم نوک.
  هرکاری کردندکه سدراه قهرمانی مان شوند
  بدبختی مان این است که رقیبان مان عرضه قهرمانی ندارندوبه لطایف الحیل میخواهندقهرمان شوند
  وزیرپشت استقلال است وفدراسیون پشت سپاهان.تراکتورهم به نهادهای خاص پشنگرمه
  وزیر انصاری فر دوعرب رافرستاده برای زمین زدن پرسپولیس
  انصاری فردبدترین مدیرپرپسولیس بوده بااختلاف.دوستان میگوینداین آدم ازخودپرسپولیسه.میخوام ازپرسپولیس نباشه
  اصلامیخوام آذری مدیرمان باشه که جنم داره
  ایدآدم برای پرسپولیس هییییییییییییییییییییییییییییییییییییچکاری نکرده
  بااینحال پاره ای دوستان ساده لوح هنوزبهش ایمان دارند

نظرسنجی

پرسپولیس برابر ماشین سازی به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
ماشین سازی
ماشین سازی
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : بنیان دیزل
داور مسابقه : رضا کرمانشاهی
جمعه, 20 تیر 1399 / ساعت : 20:15
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
شاهین بوشهر
شاهین بوشهر
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : سیدوحید کاظمی
شنبه, 14 تیر 1399 / ساعت : 21:00

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی9
2علی علیپور8
3وحید امیری5
4مهدی عبدی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن