betbord_head

کلانى: مربى نمى تواند اشتباهات بازیکن را در زمین جبران کند

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 652 ] - 6 روز پیش

کلانى: مربى نمى تواند اشتباهات بازیکن را در زمین جبران کند

پیشکسوت و ملى پوش سابق فوتبال ایران معتقد است تیم المپیک با اشتباهات فردى امتیازات دو بازى اول را از دست داد. حسین کلانى در گفت و گویی در خصوص شرایط تیم امید ... 5 out of 5 based on 3 ratings.
کلانى: مربى نمى تواند اشتباهات بازیکن را در زمین جبران کند

پیشکسوت و ملى پوش سابق فوتبال ایران معتقد است تیم المپیک با اشتباهات فردى امتیازات دو بازى اول را از دست داد. حسین کلانى در گفت و گویی در خصوص شرایط تیم امید ...

ارتش سرخ دات كام :

پیشکسوت و ملى پوش سابق فوتبال ایران معتقد است تیم المپیک با اشتباهات فردى امتیازات دو بازى اول را از دست داد.

حسین کلانى در گفت و گویی در خصوص شرایط تیم امید بعد از شکست مقابل کره جنوبی اظهار داشت: نظم تیمى ما در نیمه دوم دو بازى مقابل ازبکستان و کره جنوبى شکل گرفت اما در نیمه اول اشتباهات فردى باعث پیش افتادن حریفان شد.

کلانى اضافه کرد: تصمیم حمید استیلى در خصوص مهدى قائدى در بازى اول کاملا درست بود. در این فشار و در برابر حریفان قدرتمند شما باید نیروى مضاعفى براى تغییر جریان بازى داشته باشید که قائدى این خصوصیت را داشت و وقتى به عنوان یار تعویضى وارد زمین شد جریان بازى را عوض کرد اما شاهد انتقادات زیادى به این تصمیم بودیم در حالى که به اعتقاد من استراتژى استیلى درست بود و در بازى دوم هم نباید تغییر مى کرد.

پیشکسوت فوتبال ایران افزود: در بازى دوم قائدى توان فشار اوردن به خط دفاعى قدرتمند کره را نداشت اما شاید اگر باز هم به عنوان بازیکن ذخیره وارد مى شد تاثیر بیشترى داشت همانطور که ورود شجاعى به تیم ما کمک کرد و تعویض بسیار خوبى بود.

کلانى خاطر نشان کرد:ما در هر دو بازى با اشتباهات فردى گل خوردیم. مربى نمى تواند خودش وارد زمین شود و اشتباه بازیکن را جبران کند. اتفاقا در نیمه مربیان بهتر از حریف ظاهر شدیم اما در دقایقى از نیمه اول خودمان نبودیم. بعضى از بازیکنان دوندگى و مسئولیت پذیرى لازم را نداشتند که این مسئله در تیم ملى بزرگسالان هم وجود داشت. امیدوارم در بازى سوم دو نیمه یکسان با کیفیت مناسب داشته باشیم.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
betbord_news

نظرسنجی

با توجه به تعلیق میزبانی های ایران؛ به نظر شما پرسپولیس باید از این مسابقات کناره گیری کند؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
تراکتور
تراکتور
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ؟؟؟
یکشنبه, 6 بهمن 1398 / ساعت : 16:45
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
نساجی
نساجی
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : مرتضی منصوریان
جمعه, 6 دی 1398 / ساعت : 16:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی7
2علی علیپور5
3وحید امیری3
4احمد نورالهی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن