مجله ارتباط

    melibet

کلانى: مربى نمى تواند اشتباهات بازیکن را در زمین جبران کند

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 675 ] - دوشنبه, 23 دی 1398

کلانى: مربى نمى تواند اشتباهات بازیکن را در زمین جبران کند

پیشکسوت و ملى پوش سابق فوتبال ایران معتقد است تیم المپیک با اشتباهات فردى امتیازات دو بازى اول را از دست داد. حسین کلانى در گفت و گویی در خصوص شرایط تیم امید ... 5 out of 5 based on 3 ratings.
کلانى: مربى نمى تواند اشتباهات بازیکن را در زمین جبران کند

پیشکسوت و ملى پوش سابق فوتبال ایران معتقد است تیم المپیک با اشتباهات فردى امتیازات دو بازى اول را از دست داد. حسین کلانى در گفت و گویی در خصوص شرایط تیم امید ...

ارتش سرخ دات كام :

پیشکسوت و ملى پوش سابق فوتبال ایران معتقد است تیم المپیک با اشتباهات فردى امتیازات دو بازى اول را از دست داد.

حسین کلانى در گفت و گویی در خصوص شرایط تیم امید بعد از شکست مقابل کره جنوبی اظهار داشت: نظم تیمى ما در نیمه دوم دو بازى مقابل ازبکستان و کره جنوبى شکل گرفت اما در نیمه اول اشتباهات فردى باعث پیش افتادن حریفان شد.

کلانى اضافه کرد: تصمیم حمید استیلى در خصوص مهدى قائدى در بازى اول کاملا درست بود. در این فشار و در برابر حریفان قدرتمند شما باید نیروى مضاعفى براى تغییر جریان بازى داشته باشید که قائدى این خصوصیت را داشت و وقتى به عنوان یار تعویضى وارد زمین شد جریان بازى را عوض کرد اما شاهد انتقادات زیادى به این تصمیم بودیم در حالى که به اعتقاد من استراتژى استیلى درست بود و در بازى دوم هم نباید تغییر مى کرد.

پیشکسوت فوتبال ایران افزود: در بازى دوم قائدى توان فشار اوردن به خط دفاعى قدرتمند کره را نداشت اما شاید اگر باز هم به عنوان بازیکن ذخیره وارد مى شد تاثیر بیشترى داشت همانطور که ورود شجاعى به تیم ما کمک کرد و تعویض بسیار خوبى بود.

کلانى خاطر نشان کرد:ما در هر دو بازى با اشتباهات فردى گل خوردیم. مربى نمى تواند خودش وارد زمین شود و اشتباه بازیکن را جبران کند. اتفاقا در نیمه مربیان بهتر از حریف ظاهر شدیم اما در دقایقى از نیمه اول خودمان نبودیم. بعضى از بازیکنان دوندگى و مسئولیت پذیرى لازم را نداشتند که این مسئله در تیم ملى بزرگسالان هم وجود داشت. امیدوارم در بازى سوم دو نیمه یکسان با کیفیت مناسب داشته باشیم.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
melibet

مجله ارتباط_اخبار

نظرسنجی

با توجه به قیمت دلار؛ موافق تمدید قرارداد بشار رسن هستید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
ذوب آهن
ذوب آهن
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : کوپال ناظمی
جمعه, 17 مرداد 1399 / ساعت : 20:30
نساجی
نساجی
1 - 1
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : وطنی
داور مسابقه : حمید حاج ملک
شنبه, 11 مرداد 1399 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور10
2مهدی ترابی10
3وحید امیری5
4مهدی عبدی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن