یک و دو

باقری: یحیی بخواهد می مانم

- نظرات : 2 اظهار نظر - بازدید [ 1845 ] - دوشنبه, 23 دی 1398

باقری: یحیی بخواهد می مانم

کریم باقری می گوید اگر سرمربی بعدی این تیم که ظاهرا یحیی گل محمدی است بخواهد در این تیم خواهد ماند، اگر نه هوادار پرسپولیس خواهد بود. کریم باقری پیشکسوت سرخ ه... 5 out of 5 based on 10 ratings.
باقری: یحیی بخواهد می مانم

کریم باقری می گوید اگر سرمربی بعدی این تیم که ظاهرا یحیی گل محمدی است بخواهد در این تیم خواهد ماند، اگر نه هوادار پرسپولیس خواهد بود. کریم باقری پیشکسوت سرخ ه...

ارتش سرخ دات كام :

کریم باقری می گوید اگر سرمربی بعدی این تیم که ظاهرا یحیی گل محمدی است بخواهد در این تیم خواهد ماند، اگر نه هوادار پرسپولیس خواهد بود.

کریم باقری پیشکسوت سرخ ها در حاشیه تمرین این تیم درباره شایعه استعفایش گفت: من الان دیدم این خبر را. نمی دانم انگار نوشتند که استعفا؟ من گفتم که هر سرمربی که می آید، اختیار تام دارد که کادر خودش را بیاورد و هر کدام از عزیزان حق دارد کادر خودش را انتخاب کند و اگر دوست داشت من کارم را انجام می دهم اگر دوست نداشت، به عنوان هوادار با تیم هستم و مسابقات را تعقیب می کنم و هوادار تیم هستم.

اسطوره سرخ ها درخصوص صحبت های منتسب به او درباره کالدرون اظهار داشت: من اسم نیاوردم و جمعی گفتم که این اتفاقات افتاده و شما بهتر می دانید. از موقعی که آقای کالدرون آمد چون سه چهار سال قهرمان بودیم، هجمه و انتظار و اعتراض زیادی بود اما بعضی ها برداشت بد کردند که من مقصر نیستم.

کریم باقری بار دیگر به حضورش در پرسپولیس پرداخت و عنوان کرد: اجازه بدهید ببینیم چه می شود. ظاهرا گفتند که آقای گل محمدی تمام شده، اگر ایشان باشد که تبریک می گویم و به خانه خودشان برگشتند. کار سختی دارند اما مسلما تلاش می کنند که پرسپولیس به موفقیت هایی که چند سال پیش به دست آورده را دوباره کسب کند. اگر از من خواستند می مانم.

او در این باره که بازیکنان تمایل زیادی داشتند او سرمربی شود، گفت: من هیچ علاقه ای به سرمربیگری ندارم و کماکان گفتم همین کار را می کنم و اگر خواستند می مانم اگر نه هم که گفتم، هوادار پرسپولیس خواهم بود.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
one o two
چيدمان به ترتيب :
  • ایبو صامت
    ایبو صامت :
    یحیی عاقله وگوهری مثل کریم راازدست نمیده
  • amir abedyan
    amir abedyan :
    کریم صددرصد باید بمونه..البته بعیده یحیی ابتدای کار چنین اشتباهی بکنه.

نظرسنجی

پرسپولیس برابر شهرخودرو به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : علی صفایی
پنجشنبه, 8 اسفند 1398 / ساعت : 18:30
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 2
الشارجه امارات
الشارجه امارات
ورزشگاه : شارجه
داور مسابقه : کریستوفر جیمز
سه شنبه, 29 بهمن 1398 / ساعت : 19:05

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور7
2مهدی ترابی7
3وحید امیری4
4احمد نورالهی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن