مجله ارتباط

    melibet

گل محمدی: آمدن به پرسپولیس کمتر از تیم ملی نیست

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1979 ] - دوشنبه, 23 دی 1398

گل محمدی: آمدن به پرسپولیس کمتر از تیم ملی نیست

سرمربی جدید تیم پرسپولیس گفت: تیم ملی برایم مقداری زود بود، البته حضورم در پرسپولیس کمتر از تیم ملی نیست. یحیی گل محمدی پس از عقد قرارداد با باشگاه پرسپولیس د... 5 out of 5 based on 7 ratings.
گل محمدی: آمدن به پرسپولیس کمتر از تیم ملی نیست

سرمربی جدید تیم پرسپولیس گفت: تیم ملی برایم مقداری زود بود، البته حضورم در پرسپولیس کمتر از تیم ملی نیست. یحیی گل محمدی پس از عقد قرارداد با باشگاه پرسپولیس د...

ارتش سرخ دات كام :

 سرمربی جدید تیم پرسپولیس گفت: تیم ملی برایم مقداری زود بود، البته حضورم در پرسپولیس کمتر از تیم ملی نیست.

یحیی گل محمدی پس از عقد قرارداد با باشگاه پرسپولیس در مورد اینکه مسئولین با باشگاه شهرخودرو تماس گرفتند تا رضایت او را جلب کنند و همچنین ارقام سنگینی که در حدود 5 میلیارد برای این انتقال مطرح شده است، اظهار داشت: اینکه چه کسی زنگ زده و تماس داشته را واقعاً من خودم هیچ اطلاعی ندارم؛ در هر صورت این اتفاقی که افتاد  انتقالی بود که بین دو باشگاه صورت گرفت و خیلی سریع و بدون هیچ حاشیه ای انجام شد.

گل محمدی ادامه داد: در این انتقال منافع دو باشگاه خیلی خوب تأمین شد. خوشحالم که اینجا هستم و باعث افتخارم است که بعد از هفت سال به عنوان مربی در اینجا کار می کنم. می دانم که در این چند وقت هواداران اذیت شدند چون این تیم بلاتکلیف بود. با کمک خدا و تعامل خوبی که بین باشگاه های پرسپولیس و شهرخودرو انجام شد انتقال خیلی خوبی را شاهد بودیم و امیدوارم منشاء  و شروع خوبی برای افتخارات آینده باشد.

وی در مورد اینکه هواداران شهر خودرو از این اقدام او ناراحت هستند، عنوان کرد: من به هواداران خوب مشهدی حق می دهم ولی در فوتبال حرفه ای خیلی اتفاق ها ممکن است بیافتد در فوتبال حرفه ای چیزی که خیلی مشخص و مهم است بحث منافع باشگاه ها است. شک نکنید اگر من  به اینجا آمده ام منافع باشگاه شهر خودرو هم تأمین شده است و آنها هم راضی بودند که این انتقال صورت گرفته است.

گل محمدی افزود: من یک سال و نیم خوب را در این تیم داشتم و شاهد روزهای خوب و بد زیادی را با این تیم داشتم. انصافاً حمایت خیلی خوبی از تیم ما صورت گرفت و جا دارد از تک تک اعضای باشگاه به خصوص بازیکنان خوب تیم که با سختی ها و مشکلاتی که داشتند خیلی کمک کردند برای اینکه این تیم به این جایگاه برسد.

سرمربی پرسپولیس  در مورد اینکه نام او به عنوان گزینه سرمربیگری تیم ملی مطرح شده بود و به نظر می رسد با حضور در پرسپولیس شانس حضور در تیم ملی را از دست داده است، تصریح کرد: فکر می کنم در بحث ملی حداقل از لحاظ تجربه برای من مقداری زود بود این فرصت وجود دارد که در آینده بتوانم این شانس را پیدا کنم و حداقل به عنوان کاندیدا انتخاب شوم اما برای من حضور در پرسپولیس نمی گویم بیشتر از تیم ملی اما کمتر از تیم ملی هم نیست واقعاً خوشحالم  از این اتفاق خوبی که افتاد.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
melibet

مجله ارتباط_اخبار

نظرسنجی

کدام گزینه را عامل مهمتری در قهرمانی پرسپولیس می دانید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
گل گهرسیرجان
گل گهرسیرجان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : سیرجان
داور مسابقه : ؟؟؟
شنبه, 25 مرداد 1399 / ساعت : 20:45
پرسپولیس
پرسپولیس
0 - 1
ذوب آهن
ذوب آهن
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : کوپال ناظمی
جمعه, 17 مرداد 1399 / ساعت : 20:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور10
2مهدی ترابی10
3وحید امیری5
4مهدی عبدی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن