مجله ارتباط

    melibet

قدوسی: یک مهاجم خارجی دیگر جذب می شود

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 2495 ] - سه شنبه, 24 دی 1398

قدوسی: یک مهاجم خارجی دیگر جذب می شود

مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس گفت: با جدایی حسین ماهینی، فرشاد احمدزاده و جونیور براندائو و پیوستن اوساگونا به پرسپولیس فهرست هجده نفره بزرگسالان تیم دو جا... 5 out of 5 based on 7 ratings.
قدوسی: یک مهاجم خارجی دیگر جذب می شود

مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس گفت: با جدایی حسین ماهینی، فرشاد احمدزاده و جونیور براندائو و پیوستن اوساگونا به پرسپولیس فهرست هجده نفره بزرگسالان تیم دو جا...

ارتش سرخ دات كام :

مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس گفت: با جدایی حسین ماهینی، فرشاد احمدزاده و جونیور براندائو و پیوستن اوساگونا به پرسپولیس فهرست هجده نفره بزرگسالان تیم دو جای خالی دارد.

حسین قدوسی مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: با جدایی حسین ماهینی، فرشاد احمدزاده و حونیور براندایو و پیوستن اوساگونا به پرسپولیس فهرست هجده نفره بزرگسالان تیم دو جای خالی دارد. طبق اقدامات انجام شده تلاش می شود توافقات اولیه با یکی از گزینه های خارجی باشگاه و سرمربی که بازیکن آزاد نیز هست برای تقویت خط حمله به توافق قطعی و رسمی تبدیل شود. این بازیکن به عنوان سهمیه آزاد جذب می شود .

وی افزود: هر تیم می تواند سه بازیکن آزاد در طول فصل و خارج از زمان نقل و اتتقالات جذب کند و پرسپولیس از این سهمیه و قانون بهره خواهد برد. به اطلاع هواداران می رسانیم آقای گل محمدی که طی دو روز اخیر جذب اوساگونا و یک مهاجم خارجی دیگر طبق نظر موافق ایشان جذب شده اند جز جذب مهاجم خارجی برنامه دیگری برای نقل و انتقالات ندارد.

قدوسی خاطرنشان کرد: البته به واسطه اینکه لیست بزرگسالان یک جای خالی دارد در طول نیم فصل دوم اگر نیاز به جذب  بازیکن آزاد بود در صورتی که بازیکن آزاد کارآمد ایرانی وجود داشته باشد می توان اقدام کرد.

مدیر روابط عمومی پرسپولیس در ادامه عنوان کرد: آقای گل محمدی هیچ نام دیگری را امروز برای مذاکره به باشگاه اعلام نکرده اند و در فرصت دو روزه طبق نظر ایشان تلاش شد تیم تقویت شود.

حسین قدوسی بیان کرد: همچنین روز سه شنبه قرارداد حمید مطهری دستیار، داوود فنایی مربی گلرها، مظاهر مربی بدنساز و عسگری آنالیزور امضا خواهد شد. توافقات لازم در این باره انجام شده است. همچنین  محسن سیدی مربی گلرهای زحمتکش تیم  روز سه شنبه پس از توافق با انصاریفرد از تیم جدا خواهد شد. انصاریفرد از زحمات وی تقدیر کرد.

گل محمدی هم امروز در تماس با کریم باقری آخرین وضعیت تیم را جویا شد و روز سه شنبه  مراسم معارفه وی در تمرین و قبل از بازی دوستانه با بادران انجام می شود.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
melibet

مجله ارتباط_اخبار

نظرسنجی

پرسپولیس برابر فولاد به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
فولاد
فولاد
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : بیژن حیدری
شنبه, 28 تیر 1399 / ساعت : 21:00
ماشین سازی
ماشین سازی
0 - 1
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : بنیان دیزل
داور مسابقه : رضا کرمانشاهی
جمعه, 20 تیر 1399 / ساعت : 20:15

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی10
2علی علیپور8
3وحید امیری5
4مهدی عبدی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن