مجله ارتباط

    melibet

مطهری: جنس مان از پرسپولیس است

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1911 ] - چهارشنبه, 25 دی 1398

مطهری: جنس مان از پرسپولیس است

حمید مطهری مربی سابق تیم شهر خودرو که با درخواست یحیی گل محمدی از تیم مشهدی به پرسپولیس پیوست در مصاحبه ای از اهداف حضورشان در پرسپولیس حرف می زند و تجربه حضو... 5 out of 5 based on 2 ratings.
مطهری: جنس مان از پرسپولیس است

حمید مطهری مربی سابق تیم شهر خودرو که با درخواست یحیی گل محمدی از تیم مشهدی به پرسپولیس پیوست در مصاحبه ای از اهداف حضورشان در پرسپولیس حرف می زند و تجربه حضو...

ارتش سرخ دات كام :

حمید مطهری مربی سابق تیم شهر خودرو که با درخواست یحیی گل محمدی از تیم مشهدی به پرسپولیس پیوست در مصاحبه ای از اهداف حضورشان در پرسپولیس حرف می زند و تجربه حضور قبلی در پرسپولیس را یکی از دلایل موفقیت در این تیم می داند.
 
*اولین سؤالمان این است که از عملکرد خودتان در تیم شهر خودرو راضی بودید؟
 با توجه به امکاناتی که تیم شهر خودرو داشت ما خوب کار کردیم و نتایج قابل قبولی را هم به عنوان کادر فنی این تیم کسب کردیم. ما با تیم دوم جدول سه امتیاز و با تیم اول جدول فقط 6 امتیاز فاصله داشتیم. یحیی گل محمدی هم در تیم شهر خودرو بهترین نتایج را کسب کرد و برای این تیم سهمیه آسیا را گرفت و در مجموع تا روزی که در شهر خودرو بودیم با تمام وجود کار کردیم اما به هر حال هر مربی و بازیکنی زمانی به یک تیم می روند و زمانی هم از تیم جدا می شوند و ما کاملاً حرفه ای جدا شدیم.

*با رضایت مالک شهر خودرو از این تیم جدا شدید؟
 باید از مالک تیم شهر خودرو هم به خاطر همکاری که داشتند تشکر کنم ضمن اینکه با وجود شرایط سخت فوتبال از جیب برای تیم هزینه می کنند و برای تیم زحمت می کشند که جای تقدیر و تشکر دارد. روزهای خوبی را در تیم شهر خودرو داشتیم و امیدوارم آنها باز هم بتوانند در کارشان موفق باشند.

*قراردادتان را با تیم جدید بستید؟
 بعد از بازی مان با تیم بادران به من و بقیه اعضای کادر فنی جدید تیم اعم از داود فنایی و آقایان محمد عسگری و مظاهر رحیم پور گفته شد که سه شنبه شب (دیشب) قراردادمان را ثبت کنیم تا کارت مان برای تیم جدید صادر شود و مشکلی نداشته باشیم.

*تیم های یحیی گل محمدی همیشه بیشتر از نتیجه به فوتبال زیبا اهمیت می دهند. این رویه در پرسپولیس هم در سرلوحه کارتان قرار خواهد داشت؟
 قطعاً اول فوتبال خوب و زیبا و بعد نتیجه گیری در سرلوحه کار مربیگری مان قرار خواهد داشت.

*اما در تیم های بزرگ بیشتر نتیجه اهمیت دارد؟
 نگاه ما مثبت است و ما مطمئناً می توانیم از بازیکنان تیم مان بازی بگیریم که قادرند علاوه بر فوتبال زیبا در نتیجه گیری هم موفق عمل کنند. هر چند ما تازه به تیم آمده ایم و مطمئناً به زمان نیاز داریم که بتوانیم افکار و تفکراتمان را در تیم اجرا و عملی سازیم.

*پتانسیل تیم را در بازی مقابل بادران چگونه ارزیابی کردی؟
 بازیکنان بسیار خوب و توانمندی در پرسپولیس حضور دارند. بازیکنانی که سعی می کنیم در قالب کار تیمی به بهترین شکل از توانایی های شان استفاده کنیم.

*کمبودها و مشکلات تیم پرسپولیس را در چه پست هایی دیدید؟
 با یک بازی دیدن قطعاً خیلی به شکل ریز نمی توان در مورد پرسپولیس و پتانسیل اش نظر داد ضمن اینکه ما در آخرین روز نقل و انتقالات به تیم اضافه شدیم و به زمان بیشتری نیاز داریم اما یک اصل را همیشه مدنظر دارم و آن به این نکته باز می گردد که تیم بودن و کار تیمی از هر نکته دیگری در موفقیت تیم مهم تر و با اهمیت تر است و با ادامه این تفکر در پرسپولیس ان شاءالله موفقیت های جدید را تجربه خواهیم کرد.

*کریم باقری در کادر فنی تیم باقی ماندند چون ایشان گفته بودند که می خواهند دست آقا یحیی را باز بگذارند!
 آقا کریم از بزرگان پرسپولیس است و در کادر فنی تیم به فعالیت شان ادامه خواهند داد و در بازی با بادران هم کنار پرسپولیس بودند و به عنوان یک مربی حرفه ای در کنار کادر و همراه با ما برای موفقیت پرسپولیس تلاش خواهند کرد.

*در خصوص جذب اوساگونا انتقاداتی وارد شده و بعضی ها معتقدند او قبلاً در ذوب آهن در امر گلزنی چندان موفق نبوده است؟
 اوساگونا مهاجم خوبی است و در آسیا گل های خوبی برای ذوب آهن زد ضمن اینکه در لیگ هم در مجموع بازی های قابل قبولی را برای تیم قبلی اش ارائه داد. جدا از این موارد ما باید این را هم در نظر بگیریم که در نیم فصل بازی گرفتن سخت است اما با این وجود با گرفتن اوساگونا و استوکس ان شاءالله تیم مان از هر جهت تکمیل خواهد شد.

*در زمان کم باقی مانده با وجود اینکه اردوی تان هم کنسل و لغو شده با چه دغدغه هایی مواجه هستید؟
 درست که چالش هایی داریم اما فعلاً تمام هم و غم ما به این نکته باز می گردد که تیم را خوب بالانس کنیم و این البته به هنر ما بستگی دارد که در زمان کوتاه بتوانیم تیم را به توازن خوب تاکتیکی و فنی برسانیم.

*به خواسته هوادارانی که به قهرمانی تیمشان در چند سال اخیر با برانکو و کالدرون عادت کرده اند به خوبی آشنایی دارید؛ این مهم با وجود کادر جدید برای آنها محقق خواهد شد؟
 خوشبختانه از مدیر عامل تا مدیر تیم و کادر جدید همه پرسپولیسی هستند به همین دلیل هم باید بگویم که همه جوره با فضای تیم آشنا هستیم و به نوعی از جنس پرسپولیسیم و حتماً می توانیم ادامه دهنده راه موفق و قهرمانی کادر فنی قبلی در تیمی باشیم که کار در آن بسیار لذتبخش است. در این راه البته از هواداران پرسپولیس خواهش می کنم که مانند همیشه پشت تیمشان باشند تا با حمایتشان بتوانیم روزها و نتایج خوبی را برای پرسپولیس رقم بزنیم.

*در بازی های ابتدایی تان با قرعه سخت رویارویی با تراکتور و صنعت نفت آبادان مواجه هستید. از آن بازی ها سربلند خارج می شوید؟
 وقتمان کم است و خوب می دانیم که همه تیم ها مقابل پرسپولیس با انگیزه مضاعف ظاهر می شوند تا مقابل تیم قهرمان بیشتر خودشان را نشان دهند اما با وجود همه دشواری هایی که وجود دارد فقط به استارت موفق فکر می کنیم.

*حرف آخر؟
 قبل از بازی مان مقابل بادران جلسه معارفه به خوبی برگزار و در فضایی بسیار صمیمی این کار انجام شد. خوشبختانه بازیکنان بسیار مستعد با ضریب هوشی بالا در پرسپولیس حضور دارند که ما را بسیار امیدوار می سازد. در پایان هم جا دارد از آقا یحیی که به من اطمینان کردند و شخص آقای انصاری فرد تشکر ویژه ای داشته باشم.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
melibet

مجله ارتباط_اخبار

نظرسنجی

با توجه به قیمت دلار؛ موافق تمدید قرارداد بشار رسن هستید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
ذوب آهن
ذوب آهن
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 17 مرداد 1399 / ساعت : 20:30
نساجی
نساجی
1 - 1
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : وطنی
داور مسابقه : حمید حاج ملک
شنبه, 11 مرداد 1399 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور10
2مهدی ترابی10
3وحید امیری5
4مهدی عبدی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن