مجله ارتباط

    melibet

رقبای خارجی؛ روزهای سخت برای علیپور

- نظرات : 3 اظهار نظر - بازدید [ 2451 ] - چهارشنبه, 25 دی 1398

رقبای خارجی؛ روزهای سخت برای علیپور

تیم پرسپولیس در دور برگشت مشکلات کمتری را در خط حمله احساس خواهد کرد و شاید شرایط به گونه ای شود که خط حمله تیم تبدیل به نقطه قوت تیم شود. تیم پرسپولیس در دور... 5 out of 5 based on 1 ratings.
رقبای خارجی؛ روزهای سخت برای علیپور

تیم پرسپولیس در دور برگشت مشکلات کمتری را در خط حمله احساس خواهد کرد و شاید شرایط به گونه ای شود که خط حمله تیم تبدیل به نقطه قوت تیم شود. تیم پرسپولیس در دور...

ارتش سرخ دات كام :

تیم پرسپولیس در دور برگشت مشکلات کمتری را در خط حمله احساس خواهد کرد و شاید شرایط به گونه ای شود که خط حمله تیم تبدیل به نقطه قوت تیم شود.

تیم پرسپولیس در دور رفت و به رغم صدرنشینی در فاز تهاجمی دست کم می توانیم به این نکته اشاره کنیم که عملکرد فوق العاده ای نداشت به این خاطر که در 16 بازی 20 گل به ثمر رساند؛ هر چند در فاز دفاعی فوق العاده بود و در بازی های انجام داده تنها 7 گل خورده است. بدون شک به همین دلیل بود که باشگاه از مدت ها قبل برای جذب مهاجمان جدید تلاش کرد که یکی از این ها اوساگوآنای ذوب آهن است و دیگری آنتونی استوکس که پیش تر گل های فوق العاده ای را از او در تیم تراکتور شاهد بودیم. آنتونی استوکس سرعتی به خوبی در فضاهای خالی جایگیری می کند. سرعت در حرکت و هم چنین ضربه زنی او به چارچوب بسیار خوب است و طبیعی است که یحیی گل محمدی از او به عنوان یکی از مهاجمان اصلی تیم در بازی های پیش رو استفاده کند.

جذب این دو مهاجم بدون شک زنگ خطر را برای علی علیپور به صدا در خواهد آورد. مهاجمی که در دور رفت بازی ها و در 16 بازی تنها 5 گل برای تیم به ثمر رساند و بار اصلی تیم در فاز تهاجمی بیشتر روی دوش مهدی ترابی بود که 7 بار برای پرسپولیس گلزنی کرد. البته علی علیپور در ابتدای فصل در تلاش برای جدایی از تیم بود و شاید روی بازی ها تمرکز نداشت اما هر چه به پایان دو رفت نزدیک می شدیم او هم به روزهای خوبش نزدیک تر می شد.

این دو رقیب جدی برای علی علیپور بدین معنی است که او از این پس برای فیکس بازی کردن در ترکیب پرسپولیس کار سختی را پیش رو خواهد داشت. البته طبیعی است یحیی گل محمدی در شروع همان بهای گذشته را به این مهاجم سختکوش بدهد اما در ادامه این گلزنی های او خواهد بود که منجر به تدوام حضورش در ترکیب خواهد شد. در غیر اینصورت یحیی گل محمدی طبیعی است روی مهاجمان خارجی تیمش حساب بیشتری بازی کند. اگر سرمربی تیم پرسپولیس بخواهد از مهدی ترابی هم در خط حمله استفاده کند آنوقت کار همه مهاجمان تیم برای بازی کردن سخت خواهد شد. به این دلیل که مهدی ترابی علاوه بر گلزنی قدرت ایجاد موقعیت را هم دارد. البته باید به این نکته هم اشاره کرد که مهدی ترابی دوست دارد از عقب به فضا بزند و خیلی اهل بازی در پست نوک و مکمل نیست.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
melibet

مجله ارتباط_اخبار
چيدمان به ترتيب :
 • ایبو صامت
  ایبو صامت :
  کارعلی پورسخت است
  ولی ازاین به بعدقطعابیشترخواهددرخشید
  علی پورکسی رامیخواست تااطراف محوطه جریمه حریف رابرایش شلوغ کندتااوبتوانددریبل کتدوگل بزند
  هردومهاجم خارجی مان استداین کارند
  ازطرفی درکناراین هردویک علی پورلازم داریم
  که بتواندباتوپ کارکند.گل بزندیاهمبازی اش رادرموقعیت گل قراردهد
 • پرسپولیس ایران
  پرسپولیس ایران :
  انشاالله برخلاف گذشته اونی که حقشه بازی کنه،
 • رادوین پرسپولیسی قشقایی
  رادوین پرسپولیسی قشقایی :
  علیپور،اوساگونا و انشااله استوکس هر3عالی هسن..بشخصه استوکس رو خیلی دوسدارم،اساگونا(هم سرزن)،استوکس(قهار زمینی و تمام کننده) و علیپور(موقعیت ساز)..الان فقط یه مدافع راست تخصصی نیازه...درسته سیامک هم میتونه ولی تخصصش نیس..کاش محرمی و یا رامین بودن..چی میشد..ووووو

نظرسنجی

کدام گزینه را عامل مهمتری در قهرمانی پرسپولیس می دانید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
گل گهرسیرجان
گل گهرسیرجان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : سیرجان
داور مسابقه : ؟؟؟
شنبه, 25 مرداد 1399 / ساعت : 20:45
پرسپولیس
پرسپولیس
0 - 1
ذوب آهن
ذوب آهن
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : کوپال ناظمی
جمعه, 17 مرداد 1399 / ساعت : 20:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور10
2مهدی ترابی10
3وحید امیری5
4مهدی عبدی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن