مجله ارتباط

    melibet

نشست مدیرعامل باشگاه با پیروانی و گل محمدی برگزار شد

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 1504 ] - چهارشنبه, 25 دی 1398

نشست مدیرعامل باشگاه با پیروانی و گل محمدی برگزار شد

نشست مدیرعامل باشگاه پرسپولیس با مدیر و سرمربی تیم برگزار شد. عصر امروز محمد حسن انصاری فرد مدیرعامل باشگاه جلسه ای را با حضور افشین پیروانی مدیر تیم و یحیی گ... 4 out of 5 based on 3 ratings.
نشست مدیرعامل باشگاه با پیروانی و گل محمدی برگزار شد

نشست مدیرعامل باشگاه پرسپولیس با مدیر و سرمربی تیم برگزار شد. عصر امروز محمد حسن انصاری فرد مدیرعامل باشگاه جلسه ای را با حضور افشین پیروانی مدیر تیم و یحیی گ...

ارتش سرخ دات كام :

نشست مدیرعامل باشگاه پرسپولیس با مدیر و سرمربی تیم برگزار شد.

عصر امروز محمد حسن انصاری فرد مدیرعامل باشگاه جلسه ای را با حضور افشین پیروانی مدیر تیم و یحیی گل محمدی سرمربی پرسپولیس برگزار کرد.

یحیی گل محمدی به اتفاق دستیارانش امروز بعد از حضور در مراسم هفتم مرحوم نادر باقری پیشکسوت باشگاه پرسپولیس در ساختمان باشگاه حاضر شد و بعد از امضای  قرارداد دستیاران وی جلسه ای بین مدیرعامل با مدیر تیم و سرمربی برگزار شد .

در این نشست انصاری فرد تاکید کرد: که هواداران پرسپولیس از شکل گرفتن یک کادر پرسپولیسی خوشحال هستند چراکه بزرگانی همچون یحیی گل محمدی، افشین پیروانی، کریم باقری، داوود فنایی و حمید مطهری در کادر تیم پرسپولیس حضور دارند و هر کدام از این نفرات در کنار دیگر نفرات کادر فنی و بازیکنان با غیرت و توانمند برای هواداران خاطره های زیادی ساخته و توانمندی های بسیار زیادی دارند و همین امیدواری های زیادی ایجاد کرده که تیم پرسپولیس در نیم فصل دوم و شروع آن که توام با فشردگی هفت بازی سخت و حساس در لیگ برتر و بازی های مهم در لیگ قهرمانان است نتایج مطلوبی بگیرد .

مدیرعامل باشگاه از زحمات پیروانی در نیم فصل اول و نقش محوری و موثر وی در مهار حواشی تقدیر کرد و از وی خواست با قدرت به کار خود ادامه دهد.

گل محمدی هم  از حضور موثر  افشین پیروانی و کریم باقری در پرسپولیس  یاد کرد و درباره رفاقت دیرینه خود با آنها صحبت هایی انجام داد و در ادامه درباره توانمندی های اعضای  کادر فنی و بازیکنان تیم و لزوم همدلی و اتحاد و سخت کوشی برای برآورده کردن انتظارات هواداران و پیشکسوتان سخن گفت و ابراز امیدواری کرد که باشگاه بستر خوبی برای فعالیت اعضای تیم در آرامش فراهم سازد.

در ادامه این جلسه همچنین سرمربی پرسپولیس در مورد امکانات و کمبودهای ورزشگاه شهید کاظمی مواردی را به مدیرعامل باشگاه و مدیر در میان گذاشت و درخواست داشت تا برخی لوازم تمرینی و تغذیه مناسب برای بازیکنان فراهم شود و بر لزوم برنامه ریزی دقیق با توجه به فشردگی بازی های مهم پرسپولیس در شروع مسابقات لیگ و اسیا تاکید کرد .

گل محمدی همچنین برخی از برنامه های خود را به انصاری فرد ارائه کرد و قرار شد قبل از هر بازی و برای رسیدن به هماهنگی های بیشتر جلساتی در باشگاه برگزار شود. افشین پیروانی هم که طی روزهای گذشته پیگیر امورات نقل و انتقالات و  تیم بوده از فردا در تمرینات پرسپولیس حضور خواهد یافت.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
melibet

مجله ارتباط_اخبار
چيدمان به ترتيب :
  • کریم جهاندیده
    کریم جهاندیده :
    از زحمات جناب انصاری فرد تشکر ویژه دارم به عنوان یک هوادار بخاطر نقل وانتقالات وجذب گل محمدی فقط یک تقاضای دوستانه اگه راهی هست از مایلی کهن که این همه پرسپولیی دوست داره وزحمت کشیده در کادرفنی به همراه عابد زاده دوست داشتنی حتی تیم های امید باشه دستیار یک پستی به این دوپیشکسوت دهند خواهش وتمنا داریم کم محبوبیت ندارن بین هوادار

نظرسنجی

پرسپولیس برابر ذوب آهن به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
ذوب آهن
ذوب آهن
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : کوپال ناظمی
جمعه, 17 مرداد 1399 / ساعت : 20:30
نساجی
نساجی
1 - 1
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : وطنی
داور مسابقه : حمید حاج ملک
شنبه, 11 مرداد 1399 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور10
2مهدی ترابی10
3وحید امیری5
4مهدی عبدی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن