betbord_head

ترابی: با آقایحیی موفقیت های 3 سال گذشته را تکرار می کنیم

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1589 ] - 8 روز پیش

ترابی: با آقایحیی موفقیت های 3 سال گذشته را تکرار می کنیم

وینگر تیم فوتبال پرسپولیس گفت: عملکرد پرسپولیس در سه سال گذشته انتظارات را از تیم ما بالا برده است. تلاش می کنیم به انتظارات هواداران خودمان جامه عمل بپوشانیم... 5 out of 5 based on 4 ratings.
ترابی: با آقایحیی موفقیت های 3 سال گذشته را تکرار می کنیم

وینگر تیم فوتبال پرسپولیس گفت: عملکرد پرسپولیس در سه سال گذشته انتظارات را از تیم ما بالا برده است. تلاش می کنیم به انتظارات هواداران خودمان جامه عمل بپوشانیم...

ارتش سرخ دات كام :

وینگر تیم فوتبال پرسپولیس گفت: عملکرد پرسپولیس در سه سال گذشته انتظارات را از تیم ما بالا برده است. تلاش می کنیم به انتظارات هواداران خودمان جامه عمل بپوشانیم.

دیروز در بازی تدارکاتی برابر بادران، پرسپولیس در حالی با نتیجه 2- صفر به پایان رسید که مهدی ترابی زننده گل اول و یکی از بهترین های زمین بود. شماره 9 پرسپولیس باز هم به همان سبک همیشگی خود و ضربه ای فنی از روی قوس پشت محوطه جریمه دروازه تیم فرهاد کاظمی را باز کرد. پس از پایان این دیدار دقایقی با مهدی ترابی گفت وگو کردیم.

*در آنالیز های نیم فصل اول عملکرد خوبی داشتی و در تیم منتخب قرار گرفتی؟
اول اینکه خدا را شکر می کنم که نیم فصل اول را با قدرت تمام کردیم. این اتفاق حاصل یک تلاش تیمی بود. بابت اینکه در تیم منتخب نیم فصل اول قرار گرفتم خیلی خوشحالم و امیدوارم بتوانم در نیم فصل دوم هم عملکرد خوبی داشته باشم و رضایت کادر فنی و هواداران پرشور پرسپولیس را جلب کنم.

*در چند روز اخیر اتفاقاتی رخ داد و یحیی گل محمدی جانشین گابریل کالدرون شد. در این رابطه صحبتی نداری؟
اتفاقاً آقایحیی به همه بچه ها گفت باید با تمام توان فقط برای موفقیت پرسپولیس تلاش کنیم. پرسپولیس مهم تر از همه است و ان شا الله با کمک آقای گل محمدی و کادر فنی بتوانیم موفقیت های سه سال گذشته را تکرار کرده و جام بگیریم.

*نیم فصل اول را با صدرنشینی پشت سر گذاشتید. فکر می کنی در پایان لیگ نوزدهم نیز صدرنشین باشید؟
پرسپولیس قدرت خود را در سه سال گذشته به فوتبال ایران نشان داده است. سه سالی می شود پرسپولیس بالاست و این موضوع کار را سخت تر می کند. قانونی نانوشته در فوتبال وجود دارد که حفظ قهرمانی سخت تر از قهرمانی است.

*انتظارات هم از پرسپولیس بالا رفته است. قبول داری؟
بله، قبول دارم عملکرد پرسپولیس در سه سال گذشته انتظارات را از تیم ما بالا برده است. تلاش می کنیم به انتظارات هواداران خودمان جامه عمل بپوشانیم.

*با توجه به اینکه پست اصلی ات هافبک است کسی توقع گلزنی از تو ندارد. با این وجود توانستی در نیم فصل اول گل های حساسی بزنی و حالا برخی حرف از آقای گلی تو می زنند.
به آقای گلی و این حرف ها فکر نمی کنم. ما یک تیم هستیم. اسم تیم ما هم پرسپولیس است. اسم پرسپولیس بالاتر از همه و مهدی ترابی است و باید آن بالا باشد. هر کس گل بزند همه خوشحال می شوند. فرقی هم نمی کند من باشم یا بازیکنی دیگر بلکه آنچه اهمیت دارد موفقیت تیم پرسپولیس است.

*پرسپولیس در نیم فصل برخلاف سال گذشته خیلی تقویت نشد. نظرت چیست؟
به نظرم باشگاه تلاش خود را کرد و بازیکنانی که لازم بود را گرفتیم.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
betbord_news

نظرسنجی

پرسپولیس برابر تراکتور به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
تراکتور
تراکتور
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمدرضا اکبریان
یکشنبه, 6 بهمن 1398 / ساعت : 15:15
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
نساجی
نساجی
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : مرتضی منصوریان
جمعه, 6 دی 1398 / ساعت : 16:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی7
2علی علیپور5
3وحید امیری3
4احمد نورالهی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن