مجله ارتباط

    melibet

یحیی، کمال را فیکس می کند؟

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 2576 ] - پنجشنبه, 26 دی 1398

یحیی، کمال را فیکس می کند؟

با وجود اینکه بیش از یک ماه از آماده شدن کمال کامیابی نیا و حضورش در تمرینات گروهی می گذشت اما کالدرون در بازی های آخر نیم فصل خیلی کم از این بازیکن استفاده ک... 5 out of 5 based on 4 ratings.
یحیی، کمال را فیکس می کند؟

با وجود اینکه بیش از یک ماه از آماده شدن کمال کامیابی نیا و حضورش در تمرینات گروهی می گذشت اما کالدرون در بازی های آخر نیم فصل خیلی کم از این بازیکن استفاده ک...

ارتش سرخ دات كام :

با وجود اینکه بیش از یک ماه از آماده شدن کمال کامیابی نیا و حضورش در تمرینات گروهی می گذشت اما کالدرون در بازی های آخر نیم فصل خیلی کم از این بازیکن استفاده کرد.

با این حال در بازی دوستانه روز دوشنبه مقابل بادران و در روزی که یحیی گل محمدی اولین بارارنج تیم جدیدش را چید از کمال کامیابی نیا در پست هافبک دفاعی استفاده کرد تا این سوال به وجود بیاید که آیا او قصد دارد نیم فصل دوم را با کمال شروع کند؟

به نظر می رسد در بازی دوستانه  روز دوشنبه کمال کنار ربیع خواه در مرکز زمین بازی کرده و نوراللهی در کناره های خط میانی حضور داشته باشد اما جالب اینجاست که کامیابی نیا تا پایان مسابقه در میدان بوده است؛ اتفاقی که در بین بازیکنان پرسپولیس فقط برای او و مهدی شیری رخ داد.

هر چند ربیع خواه بعد از اضافه شدن به ترکیب اصلی پرسپولیس در این فصل عملکرد بدی نداشته و حضورش مفید بوده اما بسیاری از کارشناسان معتقدند با حضور کمال شرایط خط میانی بهتر خواهد شد. با این وجود باید دید یحیی از فرصت کوتاهی که تا شروع بازیها دارد می تواند طوری استفاده کند که کامیابی نیا را به مرز آمادگی ایده آل برساند و در بازی های دشوار پیش رو از او استفاده کند یا خیر.

کارشناسان و پیشکسوتان پرسپولیس معتقدند اگر کامیابی نیا در فرم مسابقه باشد حضور او در زمین الزامی است چرا که باعث می شود تیم پرسپولیس در فاز دفاع شرایط بهتری پیدا کند. با این حال مشخص نیست که یحیی با وجود علاقه به 2-4-4 چطور می خواهد از این بازیکن استفاده کند  و برای حضور توأمان نوراللهی و کمال چه نقشه ای کشیده است.

اگر او قصد استفاده از سیستم خطی را داشته باشد استفاده از نوراللهی و کمال کنار هم منجر به بیرون ماندن بشار رسن می شود چرا که بعید است در جناحین خط میانی موقعیت ترابی و امیری در خطر باشد.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
melibet

مجله ارتباط_اخبار
چيدمان به ترتيب :
  • amir abedyan
    amir abedyan :
    امیدوارم کمال آماده بشه ولی ربیع خواه بهتر کار میکرد.

نظرسنجی

کدام گزینه را عامل مهمتری در قهرمانی پرسپولیس می دانید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
گل گهرسیرجان
گل گهرسیرجان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : سیرجان
داور مسابقه : ؟؟؟
شنبه, 25 مرداد 1399 / ساعت : 20:45
پرسپولیس
پرسپولیس
0 - 1
ذوب آهن
ذوب آهن
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : کوپال ناظمی
جمعه, 17 مرداد 1399 / ساعت : 20:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور10
2مهدی ترابی10
3وحید امیری5
4مهدی عبدی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن