betbord_head

یحیی به پروین: علی آقا رخصت!

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1456 ] - 8 روز پیش

یحیی به پروین: علی آقا رخصت!

سرمربی جدید پرسپولیس طی تماسی با علی پروین از سرمربی سابق خود و اسطوره باشگاه پرسپولیس رخصت گرفت. یحیی گل محمدی که در بدو ورود به باشگاه ضمن تشکر از حمایت های... 5 out of 5 based on 2 ratings.
یحیی به پروین: علی آقا رخصت!

سرمربی جدید پرسپولیس طی تماسی با علی پروین از سرمربی سابق خود و اسطوره باشگاه پرسپولیس رخصت گرفت. یحیی گل محمدی که در بدو ورود به باشگاه ضمن تشکر از حمایت های...

ارتش سرخ دات كام :

سرمربی جدید پرسپولیس طی تماسی با علی پروین از سرمربی سابق خود و اسطوره باشگاه پرسپولیس رخصت گرفت.

یحیی گل محمدی که در بدو ورود به باشگاه ضمن تشکر از حمایت های هواداران در جمع خبرنگاران، پیشکسوتان را نور چشم پرسپولیس نامیده و از آن ها رخصت گرفته بود طی تماسی با علی پروین از سرمربی سابق خود و اسطوره باشگاه پرسپولیس رخصت گرفت.

اما شاید برای خیلی ها جالب باشد که بدانند در مکالمه تلفنی یحیی گل محمدی با اسطوره باشگاه پرسپولیس چه گذشته است؟

یحیی گل محمدی درا ین تماس تلفنی به علی پروین گفته است: «علی آقا رخصت! زنگ زدم از شما که مربی و استاد من بودید برای سرمربیگری در پرسپولیس به عنوان بزرگ تر اجازه بگیرم و...»

علی پروین هم در جواب یحیی گل محمدی گفته: «یحیی جان کی بهتر از تو؟ تو شاگرد خوب من چه از لحاظ فنی و چه اخلاقی بودی و توانایی هایت را در گذشته به خوبی نشان داده ای. در تیم های دیگر موفق بودی و حالا هم می توانی در پرسپولیس سربلند باشی. تو هم یکی از خودمان هستی و هر کمکی هم خواستی روی ما حساب کن.»

آنچه خواندید مکالمه تلفنی یحیی گل محمدی و علی پروین در بدو ورود سرمربی جدید پرسپولیس به باشگاه بود. این اقدام یحیی گل محمدی و رخصت گرفتن از استاد و مربی سابقش جای بسی تقدیر و تحسین دارد. رسمی که از گود زورخانه آمده است. پهلوانی که فقط به کباده کشیدن و شنا رفتن نیست، پهلوانی که به میل زدن و چرخ گرفتن نیست؛ پهلوانی به رخصت گرفتن از مرشد است و منش پهلوانی داشتن.

یحیی گل محمدی نیز دیروز منش خود را نشان داده و از پیشکسوت و بزرگ تر باشگاه پرسپولیس رخصت گرفت. البته این دو دیروز هم در مجلس ترحیم زنده یاد نادر باقری همدیگر را ملاقات کردند و برخورد گرمی با هم داشتند.

اختلاف قدیمی یحیی و پروین برطرف شد!
یحیی گل محمدی در لیگ دوازدهم مدتی دستیار مانوئل ژوزه پرتغالی بود که در ادامه جانشین او شد.  دوران سرمربیگری گل محمدی گر چه خیلی باشکوه نبود، اما قابل دفاع بود. با این حال شکست در ضربات پنالتی آن هم در خانه و مقابل سپاهان اصفهان نسخه او را پیچید تا از جمع سرخ ها جدا شود. در همان دوران شنیده می شد علی پروین مخالف سرمربیگری یحیی گل محمدی در پرسپولیس است و رابطه این دو هم اصلاً گرم نبود و نشد! آن دوران در حالی با خداحافظی تلخ گل محمدی و شکست در فینال جام حذفی به پایان رسید که اطرافیان این مربی نیز در محافل خصوصی حرف هایی علیه اسطوره پرسپولیس زدند و ...

حالا به نظر می رسد هم یحیی گل محمدی باتجربه شده باشد و هم علی پروین مسن تر شده و... خلاصه آنکه مشکلات قدیمی مرتفع شده است.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
betbord_news

نظرسنجی

پرسپولیس برابر تراکتور به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
تراکتور
تراکتور
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمدرضا اکبریان
یکشنبه, 6 بهمن 1398 / ساعت : 15:15
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
نساجی
نساجی
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : مرتضی منصوریان
جمعه, 6 دی 1398 / ساعت : 16:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی7
2علی علیپور5
3وحید امیری3
4احمد نورالهی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن