گزارش تمرین عصر: تشویق یحیی و باقری در روز بازگشت پیروانی

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1326 ] - پنجشنبه, 26 دی 1398

گزارش تمرین عصر: تشویق یحیی و باقری در روز بازگشت پیروانی

 تمرین امروز تیم فوتبال پرسپولیس با حضور تماشاگران با حال و هوای خاصی برگزار شد.  تمرین امروز تیم پرسپولیس با حضور هواداران که بعد از 7 سال بازگشت ی... 5 out of 5 based on 1 ratings.
گزارش تمرین عصر: تشویق یحیی و باقری در روز بازگشت پیروانی

 تمرین امروز تیم فوتبال پرسپولیس با حضور تماشاگران با حال و هوای خاصی برگزار شد.  تمرین امروز تیم پرسپولیس با حضور هواداران که بعد از 7 سال بازگشت ی...

ارتش سرخ دات كام :

 تمرین امروز تیم فوتبال پرسپولیس با حضور تماشاگران با حال و هوای خاصی برگزار شد.

 تمرین امروز تیم پرسپولیس با حضور هواداران که بعد از 7 سال بازگشت یحیی گل محمدی به جمع سرخپوشان برگزار شد، حال و هوای خاصی داشت.

* بازیکنان تیم 5 دقیقه قبل از موعد اعلام شده توسط روابط عمومی باشگاه وارد زمین شدند و هم زمان با ورود آنها در ورزشگاه بر روی هواداران پرسپولیس باز شد.

*چهار دروازه بان تیم پرسپولیس زیر نظر داوود فنایی به گرم کردن مشغول شدند و سایر بازیکنان نیز زیرنظر کریم باقری مشغول گرم کردن شدند.

* کریم باقری مربی محبوب تیم پرسپولیس اولین نفری بود که به شدت توسط تماشاگران در ورزشگاه کاظمی تشویق شد. پس از کریم باقری، سیدجلال حسینی به عنوان کاپیتان تیم به شدت توسط تماشاگران تشویق شد.

*پس از ورود یحیی گل محمدی، تماشاگران او را با لقب یحیی امپراطور تشویق کردند.

*حدود 200 هوادار حاضر در ورزشگاه شهید کاظمی با شعاری جالب، تولد کامیابی نیا را به او تبریک گفتند.  کلیه بازیکنان تیم به همراه کلیه اعضای کادرفنی جدید توسط هواداران تشویق شدند.

* بازیکنان پس از گرم کردن و مرور حرکات ترکیبی با توپ، به دو دسته با کاورهای طوسی و زرد تقسیم شدند و هرکدام روی یک دروازه با انجام سانتر از جناحین و ضربه زدن به سمت دروازه پرداختند. پیش از شروع این آیتم تمرینی، هواداران از سیدجلال حسینی خواستند که تیم را به نزد آنها بیاورد و سیدجلال نیز با انجام درخواست آنها مورد تشویق هواداران قرار گرفت.

* اوساگونا مهاجم تازه وارد تیم پرسپولیس توسط هواداران تشویق شد و به ابراز احساسات آنها با دست زدن پاسخ داد.

*هنگام انجام بخش های تمرینی توسط بازیکنان پرسپولیس، هواداران این تیم شعارهایی علیه استقلال و مجیدی سرمربی این تیم سر دادند.

*افشین پیروانی در اواسط تمرین امروز در ورزشگاه کاظمی حاضر شد و مورد تشویق هواداران قرار گرفت.

*همچنین محمدحسن انصاری فرد مدیرعامل باشگاه نیز با وجود اینکه در ورزشگاه کاظمی حاضر نبود، توسط تماشاگران تشویق شد.

*هنگام انجام سانتر از جناحین، آمادگی بالای رادوشوویچ تماشاگران را به وجود آورد. این دروازه بان کروات پرسپولیس در یک صحنه داخل محوطه شش قدم دوبار توپ را دفع کرد و به شدت مورد تشویق هواداران قرار گرفت.

*پس از انجام این بخش تمرینی، بازیکنان به دو تیم زرد و طوسی تقسیم شدند و به انجام بازی درون تیمی پرداختند. در این بخش یحیی گل محمدی داخل زمین به همراه بازیکنان حضور داشت و نکات فنی را در هنگام حمله و دفاع به آنها یادآوری کرد. اولین گل این بازی درون تیمی توسط اوساگونا وارد دروازه رادوشوویچ شد. در این آیتم تمرینی، بازیکنان آغاز بازی از محوطه جریمه خودی و بازیسازی از دفاع را نیز مرور کردند.

* در تمرین امروز سیامک نعمتی هافبک پرسپولیس به علت مصدومیت به صورت اختصاصی تمرین کرد و دور زمین به نرم دوی مشغول شد و هنگام شروع تمرینات گروهی به رختکن رفت تا کارهای فیزیوتراپی را انجام دهد.

* امیر روستایی بازیکن تیم امید سرخپوشان و آریا برزگر دو غایب پرسپولیس در تمرین امروز بودند.

* در پایان تمرین امروز، بازیکنان تیم زیر نظر مظاهر رحیم پور بدنساز جدید پرسپولیس به سرد کردن پرداختند و یحیی گل محمدی، کریم باقری، داود فنایی و حمید مطهری نیز داخل زمین برای دقایقی به گفتو گو پرداختند.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

به نظر شما فدراسیون قانون 3-0 کردن بازی به نفع پرسپولیس را اجرا می کند؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ؟؟؟
پنجشنبه, 8 اسفند 1398 / ساعت : 18:30
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 2
الشارجه امارات
الشارجه امارات
ورزشگاه : شارجه
داور مسابقه : کریستوفر جیمز
سه شنبه, 29 بهمن 1398 / ساعت : 19:05

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور7
2مهدی ترابی7
3وحید امیری4
4احمد نورالهی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن