یک و دو

مدیر برنامه رسن: بشار از نظر حقوقی بازیکن آزاد است

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1343 ] - دوشنبه, 30 دی 1398

مدیر برنامه رسن: بشار از نظر حقوقی بازیکن آزاد است

بشار رسن که به نظر می رسد طلبکارترین بازیکن فعلی تیم پرسپولیس از باشگاه باشد بعد از کلی کش و قوس چهارشنبه گذشته در تمرینات حاضر شد و در این سه چهار روز بی سر ... 2 out of 5 based on 3 ratings.
مدیر برنامه رسن: بشار از نظر حقوقی بازیکن آزاد است

بشار رسن که به نظر می رسد طلبکارترین بازیکن فعلی تیم پرسپولیس از باشگاه باشد بعد از کلی کش و قوس چهارشنبه گذشته در تمرینات حاضر شد و در این سه چهار روز بی سر ...

ارتش سرخ دات كام :

بشار رسن که به نظر می رسد طلبکارترین بازیکن فعلی تیم پرسپولیس از باشگاه باشد بعد از کلی کش و قوس چهارشنبه گذشته در تمرینات حاضر شد و در این سه چهار روز بی سر و صدا کارش را کرده. حتی دیروز وقتی استوری این هافبک عراقی را دیدیم که در برف سعادت آباد گیر کرده بود و نمی توانست راهی محل تمرین شود، به اشتیاق او برای ادامه همکاری با پرسپولیس پی بردیم و گفتیم این بازیکن همانطور که خودش گفته بود برای دریافت مطالباتش چند روز دیگر صبر خواهد کرد.

بشار از باشگاه پرسپولیس فقط به خاطر فصل قبل 340 هزار دلار طلبکار است و با توجه به مطالبات این فصلش، باشگاه باید رقمی هنگفت برای تسویه حساب با او کنار بگذارد. حدود یک هفته قبل که بشار راضی شد به تهران برگردد و در تمرینات پرسپولیس حاضر شود گفت دو هفته به باشگاه مهلت می دهد تا پولش را بگیرد اما حالا نیمی از این مهلت گذشته و خبری از باشگاه نیست.

حالا اما در شرایطی که بشار و مدیر برنامه اش درباره این ماجرا سکوت کرده اند رسانه های عراقی خبرساز شده اند و به دل هواداران پرسپولیس آشوب انداخته اند که نکند بشار برود.

ابتدا خبر آمد رسانه الغد پرس عراق نوشته: بشار رسن در آستانه جدایی از پرسپولیس قرار گرفته است. این رسانه به نقل از یکی از نزدیکان این هافبک اعلام کرده که بازیکن تیم ملی عراق چندین پیشنهاد از کشورهای ترکیه، اسپانیا، عربستان سعودی و امارات دارد.

در ادامه این مطلب آمده که این آخرین همکاری رسن با پرسپولیس به خاطر مشکلات پایان ناپذیری است که با مدیریت این باشگاه ایرانی دارد. وی 10 روز به مسئولان فرصت داده و اگر درخواست های مالی اش محقق نشود، از این تیم جدا خواهد شد و با یکی از 4 باشگاه اشاره شده قرارداد امضا خواهد کرد.

سایت «اسپورت» عراق مدعی شده مسئولان باشگاه پرسپولیس حتی پول بلیت بازگشت بشار رسن از دبی به تهران را نیز پرداخت نکردند و او از جیب خودش آن را پرداخت کرده است. او هنوز مطالباتش در این فصل را دریافت نکرده به همین خاطر مهلت 10 روزه به آنها داده تا حقوقش را بپردازند. رسن در مصاحبه امروزش (دیروز) با این رسانه هشدار داد که در صورت عدم پرداخت مطالباتش پیشنهادهای رسیده از ترکیه و اسپانیا را بررسی می کند.

دیروز باشگاه پرسپولیس هیچ واکنشی نسبت به این اخبار نشان نداد اما اگر بشار با رسانه های کشورش مصاحبه کرده و چنین مسائلی را مطرح کرده باشد می توان تهدید او را جدی گرفت چرا که هم رقم طلب او بالاست هم اینکه رسن پیشنهادهایی دارد که می تواند از آنها به عنوان اهرم فشار روی باشگاه پرسپولیس استفاده کند.

گفتنی است رسن چندی پیش نیز در گفت و گو با یک رسانه عراقی اعلام کرد با وجود پیشنهاد از 2 باشگاه الشرطه و نیروی هوایی عراق، در پرسپولیس می ماند. ظاهراً حالا به این باشگاه های عراقی که یکی از آنها تیم سابق بشار بوده پیشنهادهای خارجی هم اضافه شده است.

در عین حال اگر تصور کنیم فرصت رسن به باشگاه ده روزه بوده و مبدأ این فرصت را چهارشنبه هفته قبل(روز بازگشت بشار به تمرینات) حساب کنیم باشگاه تا شروع هفته آینده مهلت دارد،  پول باشگاه را فراهم کند.

بشار رسن در مصاحبه با السومریه عنوان کرده «به واسطه ام در ایران گفته ام تا 10 روز دیگر تکلیف مطالبات معوقه ام را مشخص کند» که ترجمه این مصاحبه در سایت های خبری داخلی منتشر شده است.

او در ادامه این مصاحبه گفته است: «اگر دستمزدم را نگیرم حتماً ایران را ترک می کنم و به تیم دیگری می روم.»

همچنین مدیر برنامه بشار با اشاره به اینکه دنبال این هستند تا با باشگاه به تعامل و راهکار تازه برسند ضمن تأیید پیشنهادی خارجی این بازیکن گفته است: «از نظر تکنیکی و حقوقی بشار بازیکن آزاد حساب می شود و می تواند با هر باشگاهی مذاکره و گفت وگو کند و قرارداد امضا کند اما به خاطر تعلق خاطرش به هواداران پرسپولیس می خواهد حداقل تا پایان این فصل در این تیم بماند.» او با اشاره به اینکه بشار حدود دو هفته فرصت دارد به تیم جدیدش بپیوندد، اعلام کرد: «سه پیشنهاد بشار روی میز است و اگر پرسپولیس تا این فرصت آخر هم مطالباتش را پرداخت نکند به یکی از این سه تیم خواهد رفت.»


مرتبط با موضوع

تبلیغات
one o two

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر صنعت نفت کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پیکان
پیکان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهدای شهر قدس
داور مسابقه :
شنبه, 17 اسفند 1398 / ساعت : 15:30
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : علی صفایی
پنجشنبه, 8 اسفند 1398 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی8
2علی علیپور7
3وحید امیری5
4احمد نورالهی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن