یک و دو

انتظاری: صبر کنید ببینیم سیستم یحیی چیست

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1089 ] - دوشنبه, 30 دی 1398
انتظاری: صبر کنید ببینیم سیستم یحیی چیست

سهراب انتظاری درباره کیفیت بازیکنان جدید خط حمله پرسپولیس که به این تیم اضافه شده یا قرار است اضافه شوند می گوید: «نه به آن شوری شور، نه به این بی نمکی. نه آن...

ارتش سرخ دات كام :

سهراب انتظاری درباره کیفیت بازیکنان جدید خط حمله پرسپولیس که به این تیم اضافه شده یا قرار است اضافه شوند می گوید: «نه به آن شوری شور، نه به این بی نمکی. نه آنکه زمانی مهاجم نداشتیم، نه الان که 4، 5تا مهاجم داریم. من اوساگونا را نمی شناسم و بازی هایش را هم ندیده ام اما امیدوارم استوکس همان بازیکنی باشد که در تراکتور دیدیم چون او هم سرزن است هم شوتزن. البته باید بگویم داستان پرسپولیس با تراکتور فرق می کند. اگر یادتان باشد منشا در پیکان هم عالی بود اما در پرسپولیس جواب نداد. بنابراین از الان نمی توانیم بگوییم اوساگونا و استوکس خوب هستند.»

مهاجم سابق پرسپولیس می گوید: «شاید یحیی بخواهد همچنان از وحید امیری و مهدی ترابی هم در خط حمله استفاده کند. شاید او بخواهد با سیستم 3-3-4 بازی کند و دو وینگر و یک مهاجم نوک در زمین باشند اما هرطور حساب کنید دست یحیی باز می ماند. از طرفی این اتفاق باعث ایجاد انگیزه برای علیپور می شود و او احساس خطر خواهد کرد تا بیشتر تلاش کند. ما در نیم فصل اول هر طوری بود با علیپور بازی ها را تمام کردیم اما یک جور بی انگیزگی در علیپور دیده می شد. اگر او خوب یا بد بازی می کرد باز هم فیکس بود اما الان دیگر اینطور نیست. او باید هم در تمرین خیلی آماده باشد و هم در بازی ها عالی کار کند. با این حال الان که تعداد مهاجمان بیشتر شده ذوق و شوق و تلاش علیپور هم بیشتر خواهد شد.»

انتظاری با توجه به خصوصیات دو مهاجم جدید می گوید: «ما بازی های آسیایی را در پیش داریم و باید مقابل تیم های عربی بازی کنیم که بازیکنان فیزیکی به دردمان می خورند. استوکس و اوساگونا از نظر فیزیکی خوب هستند و به دردمان می خورند. از طرفی با توجه به قدرت سرزنی آنها زمان هایی که بازی گره می خورد می توانیم از قدرت سرزنی آنها استفاده کنیم.»

مهاجم سابق پرسپولیس می گوید: «باید ببینیم در ذهن یحیی چه می گذرد. شهر خودرو در زمان حضور یحیی خوب بازی می کرد اما فعلاً یحیی در پرسپولیس مثل هندوانه در بسته است. از طرفی اصلاً نمی شود گفت چون شهرخودرو خوب بازی می کرد پرسپولیس هم با یحیی بهتر بازی خواهد کرد چون این تیم کلاً شرایط خاصی دارد اما باید این را در نظر گرفت که نسبت به دوره قبلی که او در پرسپولیس سرمربی بود حالا یحیی مربی بسیار باتجربه تری شده و این تجربه می تواند کمکش کند.»

انتظاری درباره شانس پایین مهاجمان جوان پرسپولیس برای بازی کردن هم می گوید: «کالدرون یک نیمچه بهایی به این جوان ها مثل روستایی و عبدی می داد اما امیدوارم با آمدن یحیی هم برای آنها اتفاق های خوبی بیفتد و یحیی فرصت کوچکی به آنها بدهد. امیدوارم این مهاجمان جوان که به نوعی سرمایه های باشگاه به حساب می آیند در این تیم نسوزند هرچند آنها هم باید قدر کوچک ترین فرصت هایی که به آنها داده می شود را بدانند و از این فرصت ها نهایت بهره را ببرند.»

سهراب انتظاری در پایان می گوید: «می خواهم چیزی بگویم که شبیه درد و دل است اما باید مطرح شود. من به این مسأله معتقدم برای این چند بازی باقیمانده حالا به جای اینکه دو سه تا فوروارد می گرفتیم یک هافبک طراح جذب می کردیم چون باید یکی باشد که به این مهاجمان توپ برساند. در تیم ما همه هافبک ها یا دفاعی اند یا وینگر در صورتی که هافبک خلاق می خواهیم.»

وی درباره بشار رسن هم می گوید: «واقعیتش این است که بشار رسن کلاً در این فصل زیاد برای تیم ما مفید نبوده و مدام در رفت و آمد بوده و در برخی مسابقات و تمرینات حضور نداشته است. ما یک هافبک می خواهیم مثل محسن مسلمان یا سروش رفیعی که متأسفانه در تیم مان نداریم اما امیدوارم بقیه هافبک ها مثل نوراللهی و کمال جورش را بکشند هر چند خود کمال هم هنوز آماده نیست.»


مرتبط با موضوع

تبلیغات
one o two

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر صنعت نفت کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پیکان
پیکان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهدای شهر قدس
داور مسابقه :
شنبه, 17 اسفند 1398 / ساعت : 15:30
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : علی صفایی
پنجشنبه, 8 اسفند 1398 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور7
2مهدی ترابی7
3وحید امیری4
4احمد نورالهی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن