یک و دو

بازی را پرتوقع تماشا نکنید؛ هدف، بازی سریع و مالکانه

- نظرات : 3 اظهار نظر - بازدید [ 1665 ] - یکشنبه, 6 بهمن 1398

بازی را پرتوقع تماشا نکنید؛ هدف، بازی سریع و مالکانه

قرار است امروز از اولین دستپخت یحیی گل محمدی و همکارانش در ورزشگاه آزادی رونمایی شود، آن هم در یک بازی حساس مقابل تیمی که هم پرمهره است هم آماده. با این وجود ... 5 out of 5 based on 5 ratings.
بازی را پرتوقع تماشا نکنید؛ هدف، بازی سریع و مالکانه

قرار است امروز از اولین دستپخت یحیی گل محمدی و همکارانش در ورزشگاه آزادی رونمایی شود، آن هم در یک بازی حساس مقابل تیمی که هم پرمهره است هم آماده. با این وجود ...

ارتش سرخ دات كام :

قرار است امروز از اولین دستپخت یحیی گل محمدی و همکارانش در ورزشگاه آزادی رونمایی شود، آن هم در یک بازی حساس مقابل تیمی که هم پرمهره است هم آماده. با این وجود همه دوست دارند ببینند تأثیر گل محمدی در تیم پرسپولیس و نمایشی که این تیم در خانه ارائه خواهد داد چگونه است و تا چه حد می تواند هواداران سختگیر پرسپولیس و رسانه ها را راضی کند.

آنچه از یحیی گل محمدی به عنوان یکی از مربیان موفق فصول اخیر لیگ سراغ داریم ارائه بازی تهاجمی، سریع و مالکانه است. فوتبالی که تیم های او طی سال های اخیر ارائه داده اند شباهت زیادی به فوتبال مدرن تیم های بزرگ اروپایی داشت، هر چند به نسبت ابزاری که در اختیارش داشته نتایج تیم هایش نوسان زیادی داشته.

حالا اما هواداران پرسپولیس امیدوارند تیم محبوب شان با حضور این مربی هم دینامیک و جذاب بازی کند هم با توجه به نفرات مناسبی که در زمین و نیمکت در اختیار یحیی است به نتایج خوبی دست یابد تا فرضیه ناکامی گل محمدی در تیم های بزرگ نقش بر آب شود.

گل محمدی دیروز در نشست مطبوعاتی خود صراحتاً اعلام کرد از تیمش بازی سریع می خواهد اما از سوی دیگر تأکید داشت که طبیعتاً نمی توان با یک هفته و ده روز تمرین تفکراتش را در تیم خود جا بیندازد. از سوی دیگر او روی این موضع هم تأکید داشت که بازیکنانش باید خیلی زود خواسته هایش را درک کنند و به نظر می رسد با این خواسته که صراحتاً مطرح شده هر بازیکنی که باهوش تر باشد و سریع تر از بقیه طبق خواسته کادر فنی بازی کند جایش را در ترکیب سفت تر خواهد کرد و البته کمک می کند تا شکل بازی تیمی پرسپولیس مطابق با آنچه گل محمدی می خواهد شکل بگیرد.

با این تفاسیر هواداران پرسپولیس شاید امروز توقع داشته باشند نمایشی متفاوت نسبت به نیم فصل اول ببینند که با بازی مالکانه و با سرعت بیشتر انتقال توپ از دفاع به حمله به طرف دروازه حریف خواهد رفت و موقعیت های بیشتری نصیبش می شود اما به نظر می رسد باید از حالا توقعات را پایین آورد چرا که حداقل در این بازی تیم پرسپولیس با ایده آل های یحیی فاصله خواهد داشت.مرتبط با موضوع

تبلیغات
one o two
چيدمان به ترتيب :
 • غلامحسین نخست
  غلامحسین نخست :
  این چند سالی که ما یحیی شناختیم میدونیم که امتیاز بجونش بسته شده و این راحتی امتیاز بده نیس
  یحیی با تمرکز کافی وارد هر مسابقه میشه و روحیه جنگندگی و پیروزی به بازیکنان القاء میکنه و تیمهاشو سرحال و سرپا و شاداب وارد بازی میکنه
  حالا این تیم که پرسپولیسه و هواداران عاشق سینه چاک
  پس شک نکنید امسال یحیی جز ب قهرمانی به هیچی راضی نمیشه و ب یاری پروردگار قهرمانیم
  من به ایمان یحیی ایمان دارم و همین خالصی و پاکیش باعث موفقیتش خواهد شد و خدا هم کمکشه و نمیذارش وا بمونه . ایشالا ک هیچکس وا نمونه و شاد باشید .
  و ب امید خدا که همیشه لطفش شامل ماها شده فردا هم پیروزیم و دلمون شاد خواهد کرد .
  مولا یارتون
 • حبیب اله شهریاری
  حبیب اله شهریاری :
  ترکیب و بخصوص تاکتیک امروز پرسپولیس یحیی برای تراکتور و سایر مدعیان ناشناخته است و صد در صد سرمربی تراکتور با هوشی که از یحیی سراغ داریم حتما غافلگیر و گیج خواهد شد ، و این بهترین موقع برای شروع طوفانی ما و از همه مهم تر حضور هواداران چند ده هزاری و حمایت و دلگرمی از شیردلان ارتش سرخ خواهد بود تا فرصت تفکر را از تیم مقابل گرفته و پاسخ آن همه توهین های رکیکی که هواداران بی معرفت تراکتور به علی بیرو در بازی رفت کردند با یک دسته گل زیبا که در چهار چوب دروازه تیم تبریزی خواهیم کاشت آنها را به سوی تبریز روانه کنیم.
 • محسن فهیم
  محسن فهیم :
  برای ما در درجه اول سه امتیاز مهمه بعد نوع بازی. به گوش یحیی برسونید ما هر طور شده باید سه امتیاز بازی را بگیریم.

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر صنعت نفت کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پیکان
پیکان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهدای شهر قدس
داور مسابقه : ؟؟؟
شنبه, 17 اسفند 1398 / ساعت : 15:30
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : علی صفایی
پنجشنبه, 8 اسفند 1398 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی8
2علی علیپور7
3وحید امیری5
4احمد نورالهی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن