از شما بزرگتر هم نتوانست آقای زنوزی

- نظرات : 5 اظهار نظر - بازدید [ 4696 ] - چهارشنبه, 9 بهمن 1398

از شما بزرگتر هم نتوانست آقای زنوزی

مدیریت کف سکویی یعنی همین کاری که محمدرضا زنوزی در تراکتور انجام می دهد؛ یعنی همین که جان و هوش و گوش ات را بسپاری به هواداران کج فهمت و هر آنچه آنها گفتند جا... 5 out of 5 based on 34 ratings.
از شما بزرگتر هم نتوانست آقای زنوزی

مدیریت کف سکویی یعنی همین کاری که محمدرضا زنوزی در تراکتور انجام می دهد؛ یعنی همین که جان و هوش و گوش ات را بسپاری به هواداران کج فهمت و هر آنچه آنها گفتند جا...

ارتش سرخ دات كام :

مدیریت کف سکویی یعنی همین کاری که محمدرضا زنوزی در تراکتور انجام می دهد؛ یعنی همین که جان و هوش و گوش ات را بسپاری به هواداران کج فهمت و هر آنچه آنها گفتند جار بزنی.

از زنوزی در این چند سال، چه چیزی غیر از این دیده شده؟ فریاد کردن اتهامات کور و بی اساس، حمله به زمین و زمان برای توجیه ناکامی ها و تا دل تان بخواهد هوچی گری و فرافکنی. عجیب نیست که تراکتور او رکورد ریخت وپاش را زده و به جایی نرسیده. مدیری که متوجه جایگاهش نیست و مثل طرفداران پانزده، شانزده ساله رفتار می کند، باید هم بعد از خرید سه کاپیتان تیم ملی و یک دو جین بازیکن و مربی خارجی، آخرش چشم طمع نامشروع به سهمیه آسیایی پدیده بدوزد.

شاید اگر جناب زنوزی به جای تکرار پست ها و توییت های پوچ و توخالی کانال های هواداری، یک سر سوزن درایت به خرج می داد، بالاخره طعم خوش موفقیت را می چشید و همه سهمش از حضور در فوتبال، چنگ زدن به صورت برنده ها نمی شد. او اما به جای ایستادن در مقابل برخی رفتارهای احساسی که به وجهه و مقبولیت سراسری تراکتور صدمه می زند، شخصا به موتور نفرت افزایی تبدیل شده است.

در اثبات این ادعا همین بس که مرد پنجاه ودوساله روی آنتن تلویزیون اسم پرسپولیس را «پیروزی» صدا می کند؛ یعنی همینقدر کودکانه و لجوجانه! زنوزی نشان می دهد آدمیزاد چطور می تواند یک کوه ثروت داشته باشد، اما باز «ترحم برانگیز» به نظر برسد.

این شاید منتهای ابراز حسادت سرمایه داری باشد که سعی کرد با دریای اسکناسش، یک موقعیت جعلی برای خودش بسازد، اما آخرش فهمید اصالت خریدنی نیست. راستی شما چطور قصد پایان دادن به این مسابقه زشت نفرت را دارید، وقتی خودتان حتی به تلفظ صحیح اسم حریف هم مقید نیستید؟ سکوت محمدحسین میثاقی هم در این لحظات جالب بود. کسی که به خاطر «ماچونی» خطاب شدن آندرا استراماچونی رگ گردنش باد کرد و فورا تذکر داد، در قبال تحریف میراث مشترک میلیون ها ایرانی حرفی برای گفتن نداشت. بالاخره فرق آدم ها همین است. عادل فردوسی پور اولین نفری بود که در دهه هفتاد طلسم استفاده از نام پرسپولیس را روی آنتن تلویزیون دولتی شکست.

با این همه اما کاش زنوزی بداند بزرگتر از او هم نتوانست حتی روی گوشه این اسم خط و خش بیندازد. دولت اسمش را گذاشت پیروزی و همه رسانه های رسمی را هم واداشت به همین نام صدایش کنند. اراده ملت اما حفظ «پرسپولیس» بود و سرانجام هم مردم پیروز شدند. بزرگترهایت با همه ابزار قدرت شکست خوردند، شما که البته سهلی!


مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
 • احمدرضا آریا
  احمدرضا آریا :
  این مفتی کاملا بی سواد و اراجیف زیاد میگه.
  معلوم نیست این همه پول و دارایی را از چه راهی بدست آورده.
 • حبیب اله شهریاری
  حبیب اله شهریاری :
  این جناب عابر بانک تبریز نمی دونه که باشگاهی که نامش (( پرسپولیس )) و در صدر آسیا نام او را با احترام به پرچم سرخ بر زبان می آورند و بیش از نیم قرن است که در محافل ورزشی جهان هم برند شناخته شده و قابل احترامی به شمار می رود ، تیمی که بزرگانی امثال زنده یاد دکتر اکرامی و عبده و و و ....
  افتخار مدیریت آن را داشتند و شناسنامه و هویت و اعتبار این باشگاه هستند هیچ گاه با اراجیف مشتی آدم معلوم الحال و تشنه تعریف و تمجید که عقده حقارت و خود کم بینی در کودکی و نوجوانی داشته اند و برای چند روزی سر زبانها افتادن پا به میدانی گذاشته اند که بسیار لغزنده و خطرناک برای این جور آدمهای نوکیسه و تازه به دوران رسیده محسوب میشود و ایشان بازی خطرناکی را که هیچ اطلاعی از شرایط آن ندارند بد جوری شروع کرده اند و بهتر است از کسانی که قبل از ایشان در این ورطه خطرناک به دره عمیقی سقوط کرده درس عبرت بگیرند.
  ...............ترسم نرسی به کعبه ای اعرابی ..............کین ره که تو می روی به ترکستان است
 • وحيد خان بابالو
  وحيد خان بابالو :
  اقای زنوزی تاحالا شعارهای نژادپرستانه تو ورزشگاه تبریز رو نشنیدی یا خودتو زدی به کر بودن
  شماتوورزشگاه تبریز پرچم چندتا کشور رودیدی مثل اذربایجان و ترکیه
  چندبارتیمت محروم شده بخاطراینکارا
  یابرامحروم نشدن تیمت چندبارپول خرج کردی!
  اصلا ثروتی ک بدست اوردی مال تلاش و کاره شبانه روزیته یا با رانت بدست اوردی رانتی ک نمیزاره تیم ترتر افتادت جریمه بشه تازه سی میلیون تومن جریمه کوچیکیه فقط برابستن دهان بقیه ملت
 • amir abedyan
  amir abedyan :
  متاسفانه نه دانش کافی داره نه منطق داره.پول برای آدم شخصیت نمیاره و بالاخره از درون حرف هات ،کمبودها میزنه بیرون..این ها سال هاست هرکاری میخوان میکنن و به دلیل مسائلی باهاشون برخورد نمیشه..
 • رادوین پرسپولیسی قشقایی
  رادوین پرسپولیسی قشقایی :
  آقای مفتی،خوبه بعنوان یه ایرانی فرهنگتو بالا ببری و موقع باخت قبول کنی که کم آوردی جلو ارتش سرخ..بازی بردوباخت داره،بخاطر باخت به شعور هواداران احترام نذاشتی..درحقیقت به شعور خودت شک کردی..بهت فشار اومد که گفتب پیروزی؟یعنی میخاستی تیم ارتش 40میلیونی رو پایین بیاری؟توکه میدونی ارتش سرخ همیشه بافرهنگه و قهرمانی هاش هم به اصالتش برمیگرده..یه فکری باخودت بکن که چرا تاحالا قهرمان نشدی؟مدیرعاملی موفق میشه که اولا فوتبالی باشه و دوما فرهنگ و اصالت داشته باشه که شما نداری..بعنوان یه همزبان برایت متاسفم..حیف شجاعی که یه قشقاییه متعصبه تو تیم شماس..فرهنگ ترک و فارس و غیره نداره..پس به احترام ترکها فرهنگتو نگه دار..بگفته جناب انصاری فر تیمتو قوی کن تا تیم قهرمان را رودررو شکست بدهی نه با اراجیف..برایت آرزوی موفقیت هم نمیکنم آقای تازه به دوران رسیده

نظرسنجی

پرسپولیس در مقابل الدحیل به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
الدحیل
الدحیل
ورزشگاه : اجوکیشن سیتی
داور مسابقه : ؟؟؟
دوشنبه, 31 شهریور 1399 / ساعت : 18:30
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
التعاون عربستان
التعاون عربستان
ورزشگاه : اجوکیشن سیتی
داور مسابقه : مهند قاسم (عراق)
جمعه, 28 شهریور 1399 / ساعت : 22:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور12
2مهدی ترابی11
3وحید امیری6
4مهدی عبدی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن