melbet_head

انصاری فرد وضعیت مالی باشگاه را تشریح کرد

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 2567 ] - پنجشنبه, 10 بهمن 1398

انصاری فرد وضعیت مالی باشگاه را تشریح کرد

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در خصوص وضعیت مالی باشگاه پرسپولیس گفت: بعد از تبدیل برخی تهدیدها به فرصت و حل و فصل بحران ها  تلاش می کنیم مشکلات مالی عدیده تی... 4 out of 5 based on 8 ratings.
انصاری فرد وضعیت مالی باشگاه را تشریح کرد

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در خصوص وضعیت مالی باشگاه پرسپولیس گفت: بعد از تبدیل برخی تهدیدها به فرصت و حل و فصل بحران ها  تلاش می کنیم مشکلات مالی عدیده تی...

ارتش سرخ دات كام :

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در خصوص وضعیت مالی باشگاه پرسپولیس گفت: بعد از تبدیل برخی تهدیدها به فرصت و حل و فصل بحران ها  تلاش می کنیم مشکلات مالی عدیده تیم را هم رفع کنیم و برنامه هایی در دستور کار داریم. ما اکنون امیدواریم که پس از رفع یک مانع و رسمی شدن قرارداد جدید نوید افزایش درآمدها را بدهیم و بتوانیم جبران مافات کنیم، ضمن اینکه هفته آتی به تیم پرداختی خواهیم داشت اما بطور کلی باشگاه علاوه بر تیم، بدهی های سنگینی دارد و چالش های سختی خواهیم داشت.

محمدحسن انصاری فرد در گفت وگویی افزود: باشگاه مشکل مالی دارد و بروز این مشکلات علل مختلفی داشته. باشگاه با بدهی های سنگینی مواجه است که بزودی با احکام صادره بیشتر از قبل گریبانگیر باشگاه خواهد شد. بخشی از درآمدهای این فصل  باشگاه هزینه شده و از طرفی هزینه ها نسبت به فصول گذشته افزایش داشته و در این وضعیت اقتصادی که شرکت ها ورود و سرمایه گذاری نمی کنند هم چالش ها برای افزایش درآمد داریم اما سخت به اتفاق همکاران و بخش اقتصادی باشگاه در حال تلاش هستیم.

او ادامه داد: زمانی که بنده مدیرعامل باشگاه شدم با شرایطی که گفتم کادر فنی و بازیکنان ریالی دریافتی نداشتند. این دریافتی را به 35 درصد به تیم و پرداخت قسط اول کالدرون و همکارانش رسانده ایم تا در نیم فصل تیم در آرامش به کار خود ادامه دهد و برخی بدهی های قدیمی را هم پرداخت کرده ایم. متاسفانه اغلب بازیکنان 10 تا 35 درصد از فصل گذشته هم طلب دارند و بابت امسال نیز قرار بود در شروع مسابقات نیم فصل دوم پرداختی ها  را به 50 درصد برسانیم که این اتفاق متاسفانه با بهم خوردن برخی معادلات ما محقق نشد. بازیکنان تیم همکاری کرده اند و ما در تلاش هستیم که جبران مافات کنیم .

انصاری فرد گفت: بدون تعارف باید بگویم که روزها و جلسات چندین ساعته زیادی برای بازگشت کالدرون، جذب کادر فنی و بازیکن جدید و حل و فصل بحران های مربوط به لیگ قهرمانان وقت صرف کردیم. این انرژی باشگاه را گرفت. البته در کنار آن پیگیری های ما برای نتیجه دادن مباحث اقتصادی و درآمدزایی نیز ادامه داشت اما تمرکز اصلی ما روی مدیریت دیگر بحران ها بود و شکر خدا توانستیم این تهدیدها را ضمن حل بحران در برخی موارد  به فرصت تبدیل کنیم اما همین عملاً موجب شد رایزنی های ما برای حل و فصل چالش های مالی و امور درآمدزا کمتر از میزانی باشد که می توانست تاثیرگذارتر باشد.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس تأکید کرد: اکنون از کارگزار برند و همینطور اپلیکیشن باشگاه پرسپولیس رونمایی کرده ایم و ایمان دارم که باشگاه  در سایه همکاری های متعدد با کارگزار برند پرسپولیس از یک درآمد پایدار و خوب بهره مند خواهد شد و هرچه بگذرد این درآمد بیشتر و بیشتر می شود. شما خواهید دید که با مشارکت هواداران به آنها سرویس و خدمات زیادی هم داده خواهد شد. بنده ایمان دارم با اقداماتی که انجام می دهیم ماه به ماه درآمدهای باشگاه افزایش می یابد  و بحران کنونی را هم انشالله با سخت کوشی رفع و رجوع خواهیم کرد. ما بخشی از مطالبات بازیکنان را طی هفته  آتی پرداخت می کنیم و امیدوارم لطف آنها را جبران کنیم.

 بنده هم از برخی مصاحبه ها دلخور نمی شوم و می دانم بازیکن با بهم خوردن معادلات مالی خود در زندگی با چالش ها و دردسرهایی مواجه می شود و بنده به سهم خود شرمنده آنها و کادر فنی جدید هستم و از آنها عذر می خواهم. آقای گل محمدی و همکارانش هم ریالی نگرفته اند و می دانم به واسطه عدم تحقق پرداختی ها به تیم کار برای ایشان سخت تر هم شده است.

او در ادامه گفت: خوشحالم که بگویم برای افزایش درآمدهای باشگاه یک اقدام ویژه انجام داده ایم که اگر خدا بخواهد طی دو سه روز آینده نهایی خواهد شد. با این طرح باشگاه وارد فاز جدیدی از درآمدزایی خواهد شد و بخشی از مشکلات برطرف می شود. ما در تلاش هستیم که این توافق را نهایی و رسمی کنیم. انشالله اگر مشکلی پیش نیاید به زودی از این اتفاق رونمایی خواهیم کرد. ما در دیگر حوزه ها از جمله آموزش هم بسترسازی لازم برای افزایش فعالیت های ورزشی و درآمدزا را داشته ایم. دغدغه ما این است  که باشگاه باید پرداختی های زیادی طی یک ماه پیش رو داشته باشد .انشالله بتوانیم به حل و فصل عمده آنها امیدوار باشیم. ما با صفر ریال نقدینگی وارد بازار نقل و انتقالات شدیم و خدا را شکر توانستیم تیم را تقویت کنیم و انشالله مشکلات مالی در کوتاه مدت را هم حل و فصل خواهیم کرد.

انصاری فرد گفت: از برخی طلبکاران باشگاه مثل آژانس هواپیمایی، ریحان فیلم، نیلسون، گابریل، برخی بازیکنان قدیمی  و شرکت برهان مبین که آنها هم برای بلیط فروشی حکم گرفته اند و یا تیم های پایه که سیزده ماه دریافتی نداشته اند هم ممنونیم که صبوری کرده اند. اینها  بخشی از بدهی های سنگین باشگاه است.
علاوه بر اینها باشگاه دیونی به برانکو و همکارانش دارد و بودیمیر هم شکایت کرده و چالش هایی با کالدرون هم خواهیم داشت و یا بدهی سنگینی از قدیم به بانک تجارت دارد و حتی درآمدها در سازمان لیگ هم پیش خور شده و باشگاه بدهکار شده و  همه اینها باید مدیریت یا پرداخت شود

انصاری فرد در پایان گفت: شرمنده بازیکنان و کادر تیم هستیم . بنده  سخت کار خواهم کرد تا جبران مافات کنیم از تک تک آنها به سهم خود عذر می خواهم. از بشار که به عنوان بازیکن خارجی و به رغم برخورداری از حق فسخ خلاف بودیمیر، گولچ، کالدرون و برخی دیگر به رغم عدم تحقق قول های ما دست به چنین کاری نزد ممنونیم. برخی نفرات دیگر مثل رادو یا بازیکنان ایرانی هم طبق قرارداد می توانستند فسخ کنند اما چنین نکردند. ما  این لطف کادر فنی و بازیکنان عزیز را جبران می کنیم و بار دیگر خطر ها و چالش های موجود را به لطف خدا و دعای هواداران عزیز و با سخت کوشی و تلاش به فرصت  و امید تبدیل خواهیم کرد. اینجا باید بگویم یک منبع مالی که طی روزهای آتی وصول می شود را برای پرداخت بخشی از طلب بشار و برخی منابع دیگر را برای پرداختی به تیم اختصاص داده ایم و پیگیر تحقق و وصول آنها هستیم و نماینده بشار و بزرگترهای تیم را هم در جریان گذاشته ایم.

در مجموع باشگاه پرسپولیس با این بدهی ها و تعهدات در این شرایط اقتتصادی چالش سنگینی در پیش رو دارد اما ایمان دارم به لطف خدا، اقدامات انجام شده و  کار شبانه روزی می توان به رفع مشکلات تیم امیدوار بود و برای پرداخت بدهی ها هم باید چاره اندیشی کرد.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
melibet_news
چيدمان به ترتيب :
  • حبیب اله شهریاری
    حبیب اله شهریاری :
    امیدواریم با توجه به در اختیار داشتن کادر فنی بسیار عالی که هر تیم لیگ برتری آرزوی داشتن آنها را دارد و با توجه به بازیکنان عاشق و دلسوز تیم که هر کدامشان به تنهایی ارزش یک تیم را دارند بتوانیم در لیگ و حذفی و آسیا جام بگیریم و به یک عده کوردل که موفقیت تیم خاریست در چشمشان ثابت کنیم که عشق به پرچم سرخ نه به خاطر پول بلکه واقعا دلی میباشد و هیچ مانعی جلودار موفقیت این تیم را نمی تواند سد کند.
    اینک که از مدیریت باشگاه تا صد در صد کادر فنی همه یکدل و یک زبان عزم را جزم کرده اند تا موانع را چه مالی و چه کارشکنی دشمنان قسم خورده تیم از پیش رو بردارند ، ما هواداران هم مانند یک تشکل واحد باید پشت تیم باشیم تا قله های پیروزی را یکی پس از دیگری فتح کنیم .

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر السد کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
پاختاکور
پاختاکور
ورزشگاه : جاسم بن حمد
داور مسابقه : ؟؟؟
چهارشنبه, 9 مهر 1399 / ساعت : 21:15
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
السد قطر
السد قطر
ورزشگاه : اجوکیشن سیتی
داور مسابقه : کو هیونگ (کره جنوبی)
یکشنبه, 6 مهر 1399 / ساعت : 17:10

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور12
2مهدی ترابی11
3وحید امیری6
4مهدی عبدی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن