مطهری: استوکس از نظر بدنی عقب است

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 2258 ] - جمعه, 11 بهمن 1398

مطهری: استوکس از نظر بدنی عقب است

 مربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: استوکس از نظر فنی، بازیکن توانمندی است ولی از نظر بدنی عقب است. حمید مطهری در گفتگویی اظهار داشت: ما دو هفته است که بالای ... 5 out of 5 based on 8 ratings.
مطهری: استوکس از نظر بدنی عقب است

 مربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: استوکس از نظر فنی، بازیکن توانمندی است ولی از نظر بدنی عقب است. حمید مطهری در گفتگویی اظهار داشت: ما دو هفته است که بالای ...

ارتش سرخ دات كام :

 مربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: استوکس از نظر فنی، بازیکن توانمندی است ولی از نظر بدنی عقب است.

حمید مطهری در گفتگویی اظهار داشت: ما دو هفته است که بالای سر تیم هستیم. خدا را شکر شرایط خوبی داریم. این هفته براساس بازی با صنعت نفت آبادان، طراحی تمرین داشتیم. برنامه های تاکتیکی مورد نظر را در این تمرینات، عملیاتی و اجرا کردیم.

انشاءالله بازیکنان بتوانند خواسته هایی که کادر فنی و در راس آن، آقای گل محمدی دارد، به اجرا در آورند.

وی ادامه داد: بچه ها به سرعت خود را باشرایط هماهنگ می کنند ولی به هر حال نیاز به زمان هم وجود دارد تا این هماهنگی و شناخت بیشتر شود. به امید خدا  از آبادان هم با دست پر برگردیم.

مربی پرسپولیس درباره بهانه گیری و فرافکنی  تراکتور تبریز در ارتباط با بازی هفته گذشته با وجود مسائل داوری که نسبت به پرسپولیس وجود داشت، خاطر نشان کرد: در برنامه های مختلف تلویزیون دیدیم که این ادعای آقایان درست نبود و فقط شلوغ کاری دوستان بود. نتیجه فوتبال باید در زمین رقم بخورد. تیم ها باید بیایند و تلاش کنند تا نتیجه آن را ببینند.  در این بازی هم اتفاق خاصی روی نداد و حتی در چند صحنه بعضی بچه های ما در حالی کارت گرفتند که اصلا مستحق آن نبودند.

مطهری تصریح کرد: حتی در جایی کارتی که باید به تراکتور داده می شد را به بازیکن ما نشان دادند و نمونه اش علیرضا بیرانوند بود. تاخیر بازی برای خروج بازیکن حریف بود ولی کارتش را دروازه بان پرسپولیس گرفت! من همان جا، موضوع را به آقای سلیمانی، ناظر مسابقه گفتم که  پذیرفتند.

وی افزود: نمونه دیگر مهدی ترابی بود که حرکتش اخطار نداشت و در نهایت با وجود متضرر شدن ما به تصمیم های داور احترام گذاشتیم. منتهی دوستان ما در باشگاه تراکتور، کم لطفی کردند. امیدوارم همه ما کارمان را به بهترین نحو انجام بدهیم تا مردم هم بتوانند از فوتبال لذت ببرند.

حمید مطهری اضافه کرد: در چنین شرایطی انتظار داریم، هواداران پرسپولیس، پشت تیم خود باشند، در ورزشگاه حضور پیدا کنند و با تشویق تیم به بچه ها انگیزه و روحیه بدهند. ما هم کار خود را با تمام توان انجام می دهیم و ان شاءالله داوران هم با شجاعت بازی ها را قضاوت کنند و خلاصه همه کاری کنیم که هواداران از فوتبال لذت ببرند.

وی درباره خریدهای جدید پرسپولیس که در خط حمله بوده است، تصریح کرد: ما با وجود این که در خط فوروارد بازیکنان خوب و جوانی مثل آقایان؛ علیپور، عبدی، برزگر، روستایی و ... داریم نیاز بود باز هم در این بخش تقویت بشویم چون پرسپولیس در سه جام، درگیر رقابت است. استوکس از نظر فنی، بازیکن توانمندی است ولی از نظر بدنی عقب است. به این منظور برای او تمرینات ویژه ای در نظر گرفته ایم تا به شرایط خوبش برسد. اوساگونا هم قبل از این توانایی های خودش را در ذوب آهن نشان داد. البته این ها نیاز به زمان دارند تا با تیم و خواسته های ما آشنا شوند. آنها مطمئنا جزو خریدهای خوب لیگ خواهند بود.

مطهری در پایان گفت: در مقطعی قرار داریم که بازی ها بسیار فشرده است. واقعا وقت کار تاکتیکی نداریم و بیشتر باید روی آماده سازی و ریکاوری بچه ها قبل از هر بازی کار کنیم. با این وجود برنامه ما کسب نتیجه در کنار ارایه یک فوتبال قابل احترام است. آقای گل محمدی دنبال این مساله است ولی فوتبال قابل احترام هم کمی زمان لازم دارد اما برایش برنامه داریم و قولش را به هواداران می دهیم که نتایج خوب و فوتبال قابل احترام را در کنار هم خواهند دید.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

پرسپولیس در مقابل الدحیل به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
الدحیل
الدحیل
ورزشگاه : اجوکیشن سیتی
داور مسابقه : ؟؟؟
دوشنبه, 31 شهریور 1399 / ساعت : 18:30
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
التعاون عربستان
التعاون عربستان
ورزشگاه : اجوکیشن سیتی
داور مسابقه : مهند قاسم (عراق)
جمعه, 28 شهریور 1399 / ساعت : 22:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور12
2مهدی ترابی11
3وحید امیری6
4مهدی عبدی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن