مجله ارتباط

    melibet

عبدی: روش بازی پرسپولیس متغیر است

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1146 ] - شنبه, 12 بهمن 1398

عبدی: روش بازی پرسپولیس متغیر است

پرسپولیس زمان کالدرون با روش دفاع و ضد حمله با حملات سریع، حریفان را تحت فشار قرار می داد و به خواسته اش می رسید. روشی که به نظر می رسد در تیم یحیی گل محمدی ه... 5 out of 5 based on 2 ratings.
عبدی: روش بازی پرسپولیس متغیر است

پرسپولیس زمان کالدرون با روش دفاع و ضد حمله با حملات سریع، حریفان را تحت فشار قرار می داد و به خواسته اش می رسید. روشی که به نظر می رسد در تیم یحیی گل محمدی ه...

ارتش سرخ دات كام :

پرسپولیس زمان کالدرون با روش دفاع و ضد حمله با حملات سریع، حریفان را تحت فشار قرار می داد و به خواسته اش می رسید. روشی که به نظر می رسد در تیم یحیی گل محمدی هم فعلاً سرلوحه بازیکنان پرسپولیس قرار گرفته است.

*روش گل محمدی در تیم های قبلی اش بازی مالکانه و حفظ توپ بوده اما در دیدار مقابل تراکتورسازی، از پرسپولیس همان سبک دفاع و ضد حملات سریع مانند زمان کالدرون را شاهد بودیم.
 مطمئناً وقتی مربی جدیدی به تیمی می آید زمان لازم را در اختیار ندارد از همین رو طبیعی است با روش مربی قبلی کار را ادامه دهد.
اما این روش قطعاً در بازی های آینده سرخ پوشان تغییر خواهد کرد.
 حضور مربی جدید بعد از اتفاقاتی که پس از جدایی کالدرون رخ داد، شوکی آنی بود به همین دلیل حتماً نیاز است تیم کم کم از قالب بازی که چند ماه با آن تمرین کرده و خوگرفته،  خارج شود و به روش دیگری برسد.
یحیی گل محمدی احتمالاً در بازی مقابل تراکتور، هدف خاصی را در راه پیاده کردن سیستم زمان کالدرون دنبال می کرده.
 حتماً مربی پرسپولیس، طراحی و موارد خاصی را مقابل تراکتور مد نظر داشته که اتفاقاً خیلی خوب هم جواب داد و تیم به سه امتیاز باارزش و بسیار مهم مقابل یکی از حریفان مستقیم خود برای قهرمانی رسید.

*در خصوص جذب مهاجمانی مانند اوساگونا و استوکس در روش مد نظر سرمربی جدید سرخ پوشان چه نظری دارید؟
حتماً استفاده از بازیکنان خارجی مجرب در مصاف با تیم های بزرگ خصوصاً در لیگ قهرمانان آسیا که بازیکنان خارجی خوبی دارند می تواند وزن پرسپولیس را بالاتر ببرد و در راه نتیجه گیری در بازی های بزرگ خیلی به پرسپولیس کمک کند.
*در مقابل الدحیل حریف اصلی پرسپولیس، شرایط لازم را برای نتیجه گیری سرخ پوشان پایتخت متصور هستید؟
پرسپولیس همیشه شاکله اش را در بازی های سخت حفظ کرده و اتفاقاً در دیدارهای دشوار به مراتب راحت تر کار کرده چون تیم های حریف هجومی بازی می کنند و این روش، بازی را برای پرسپولیس و بازیکنانش راحت تر می سازد، به همین دلیل بازیکنان مستعد و حالا دیگر باتجربه پرسپولیس در آسیا، مقابل تیم های بزرگ آسیا به بهترین نحو بازی کرده و نتیجه می گیرند که این امر نقطه مثبت تیم و بازیکنان پرسپولیس است که در چند سال اخیر تجارب خوبی در لیگ قهرمانان آسیا کسب کرده اند.

*با وجود این، تیم الدحیل بازیکنانی مانند «بن عطیه» و «مانژوکیچ» را در اختیار دارد که واقعاً خطرناکند!
 پرسپولیس هم بازیکنان کوچکی ندارد. تیم پرسپولیس هم بازیکنان بسیار خوبی از خط دروازه تا مهاجم را در اختیار دارد. مضاف بر آنکه با آنالیزها و بازی های خوبی که در چند مدت اخیر پرسپولیس ارائه داده مطمئناً تیم الدحیل بیشتر از پرسپولیس نگران رویارویی با نماینده ایران و بازیکنان شایسته ماست.
 

مرتبط با موضوع

تبلیغات
melibet

مجله ارتباط_اخبار

نظرسنجی

پرسپولیس برابر ذوب آهن به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
ذوب آهن
ذوب آهن
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : کوپال ناظمی
جمعه, 17 مرداد 1399 / ساعت : 20:30
نساجی
نساجی
1 - 1
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : وطنی
داور مسابقه : حمید حاج ملک
شنبه, 11 مرداد 1399 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور10
2مهدی ترابی10
3وحید امیری5
4مهدی عبدی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن