یک و دو

حلالی: به یحیی زمان بدهیم

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 676 ] - شنبه, 12 بهمن 1398

حلالی: به یحیی زمان بدهیم

پرسپولیس نیم فصل دوم را با یحیی گل محمدی آغاز کرده و در نخستین امتحان سربلند از زمین بیرون آمد. تیم یحیی در یک بازی دشوار نشان داد که چند مرده حلاج است. گل مح... 5 out of 5 based on 1 ratings.
حلالی: به یحیی زمان بدهیم

پرسپولیس نیم فصل دوم را با یحیی گل محمدی آغاز کرده و در نخستین امتحان سربلند از زمین بیرون آمد. تیم یحیی در یک بازی دشوار نشان داد که چند مرده حلاج است. گل مح...

ارتش سرخ دات كام :

پرسپولیس نیم فصل دوم را با یحیی گل محمدی آغاز کرده و در نخستین امتحان سربلند از زمین بیرون آمد. تیم یحیی در یک بازی دشوار نشان داد که چند مرده حلاج است. گل محمدی برای بازی اول فرصت کمی داشت و نتوانست خواسته هایش را دیکته کند اما پرسپولیس بازی مهمی را برد. پرسپولیس در یک بازی که 6 امتیازی بود، 3 امتیاز گرفت. آنها بازی مهمی را بردند. این مسابقه بازی اول گل محمدی بود به همین دلیل فرصت زیادی نداشت تا آنچه را که مدنظرش بود دیکته کند. تراکتور هم با توجه به 4-3 بازی آخر خود از نظر روحی شرایط خوبی داشت و با شکلی خوب وارد زمین شد.

ما باید یک بازی خوب به لحاظ فنی می دیدیم اما من چنین چیزی ندیدم چون تعطیلی لیگ به تیم ها ضربه می زند. بازی خوب شروع شد، هر دو تیم سعی در پرس یکدیگر داشتند اما در ادامه به خاطر تنش هایی که از بیرون القا می شد درگیری زیادی را شاهد بودیم، حتی به نظر می رسید مانند دربی فشار زیادی روی بازیکنان بود. فشار از نباختن و خوب بازی کردن باعث شده بود توانایی زیاد بازیکنان به چشم نیاید.

در پرسپولیس این فصل مهم ترین مشکل خط حمله بود. سرخ ها موقعیت زیاد خلق می کردند اما با توجه به فقدان مهاجم طراز اول آنها را به راحتی از دست می دادند و معدل گل این تیم پایین بود. در نیم فصل دوم اوساگونا و استوکس جذب شده اند که هر دو مهاجم تخصصی هستند و آمده اند تا نقطه ضعف را برطرف کنند. اوساگونا در بازی نخستی که به میدان رفت، چیز خاصی نشان نداد اما معتقدم او از بازیکن قبلی که پرسپولیس آورده بود یعنی جونیور برزیلی متفاوت است. البته اوساگونا به 4-3 بازی نیاز دارد تا خودش را به روز کند اما مشخص است که یک فوتبالیست است. باید به او زمان داد چون می تواند مشکلات را برطرف کند. پرسپولیس مهاجم نداشت و این بازیکنانی که گرفته اند، باید اول فصل جذب می کردند. همین موضوع باعث می شود حتی علیپور احساس خطر کند. همانطور که دیدید او در بازی با تراکتور نسبت به فصل قبل متفاوت بود، چون احساس خطر می کرد.

در بازی با تراکتور آنچه روی کیفیت بازی سایه انداخت، پرخاش و اعتراض های عجیب بازیکنان به داور بود و سبب شد تا زیبایی های بازی به چشم نیاید. داوری مشکلی نداشت، ما باید این مسائل را بین بازیکنان جا بیندازیماما هر چه به آخر فصل نزدیک می شویم، تنش ها هم زیاد می شود. بازیکن باید درست تمرین کرده، بازی کند و پولش را بگیرد. اعتراض بی مورد نکند. بازیکن حق ندارد تیم را از خودش محروم کند و کاسه داغ تر از آش شود. این تعصب نیست. تعصب یعنی بازیکن با تمام وجود در اختیار تیم باشد.  


مرتبط با موضوع

تبلیغات
one o two

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر صنعت نفت کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پیکان
پیکان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهدای شهر قدس
داور مسابقه : ؟؟؟
شنبه, 17 اسفند 1398 / ساعت : 15:30
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : علی صفایی
پنجشنبه, 8 اسفند 1398 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی8
2علی علیپور7
3وحید امیری5
4احمد نورالهی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن