محمدخانی: تیم باید شخصیت و شجاعتش را حفظ کند

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 463 ] - یکشنبه, 13 بهمن 1398

محمدخانی: تیم باید شخصیت و شجاعتش را حفظ کند

ناصر محمدخانی به پرسپولیسی ها هشدار داد که نباید شخصیت و شجاعتشان را از دست بدهد. ناصر محمدخانی مهاجم پیشین تیم فوتبال پرسپولیس پس از برتری روز گذشته سرخ پوشا... 5 out of 5 based on 1 ratings.
محمدخانی: تیم باید شخصیت و شجاعتش را حفظ کند

ناصر محمدخانی به پرسپولیسی ها هشدار داد که نباید شخصیت و شجاعتشان را از دست بدهد. ناصر محمدخانی مهاجم پیشین تیم فوتبال پرسپولیس پس از برتری روز گذشته سرخ پوشا...

ارتش سرخ دات كام :

ناصر محمدخانی به پرسپولیسی ها هشدار داد که نباید شخصیت و شجاعتشان را از دست بدهد.

ناصر محمدخانی مهاجم پیشین تیم فوتبال پرسپولیس پس از برتری روز گذشته سرخ پوشان مقابل صنعت نفت به تعریف از عملکرد پرسپولیسی ها در دو دیدار اخیر پرداخت و گفت: « در بازی مقابل تراکتور همان طور که انتظار داشتیم، پرسپولیس به عنوان میزبان بازی را خیلی خوب شروع کرد. بهترین موقع به حریف ضربه زد و در کنترل بازی عملکرد خوبی داشت. اینکه در شروع هر دو نیمه، پرسپولیس به گل رسید و در طول بازی توانایی دور کردن حملات تیم مقابل را داشت، می تواند فاکتور اصلی برتری سرخپوشان باشد. در بازی مقابل صنعت نفت هم پرسپولیس با تجربه بالای بازیکنان خود توانست به گل برسد و بازی را ببرد.» 

او اضافه کرد: «پرسپولیس در بازی مقابل تراکتور هم قدرتمند بود و هم باهوش عمل کرد. شجاعت هم داشت و توانست از خلاقیت بازیکنان استفاده کند. این فاکتورها می تواند به قهرمانی دوباره پرسپولیس کمک کند. من به موفقیت یحیی گل محمدی در پرسپولیس ایمان دارم. او مربی باهوش و پسر خیلی خوب است. زمانی که من مربی پرسپولیس و دستیار علی پروین بودم، سابقه همکاری داشتیم. آن زمان هم تلاش های یحیی را در تمرینات و بازی ها مشاهده می کردم و مطمئن بودم یک روز در این جایگاه قرار می گیرد. مطمئنم اگر ما پیشکسوتان هم مثل هواداران از این مربی جوان حمایت کنیم، پرسپولیس دگرگون می شود چون گل محمدی با کوله باری از تجربه به این تیم برگشته و همان طور که گفتم شک ندارم که می تواند موفقیت های بیشتری را به دست بیاورد.» 

محمدخانی در نهایت گفت: «دو نکته بود که پرسپولیس با تکیه بر آن طی سال های گذشته قهرمان می شد؛ اول شجاعت بازیکنان و موضوع دوم شخصیت تیم. من فکر می کنم اگر این بار، باز هم این فاکتورها در کنار هم قرار بگیرد، می تواند به پرسپولیس در جهت ادامه روند رو به رشدی که دارد، کمک کند. پرسپولیس واقعا نیاز به بهبود وضعیت مالی و ادامه دادن به قهرمانی هایش دارد. اگر این شرایط فراهم باشد، من می توانم قول بدهم که پرسپولیس هر روز بهتر می شود و روزهای جذابی را برای هواداران خود در ادامه فصل می سازد. در بازی با تراکتور و صنعت نفت پیشرفت تیم را دیدیم و منتظریم تا در دربی هم شاهد ادامه همین پیشرفت باشیم.»


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر التعاون کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
الدحیل
الدحیل
ورزشگاه : اجوکیشن سیتی
داور مسابقه : ؟؟؟
دوشنبه, 31 شهریور 1399 / ساعت : 19:30
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
التعاون عربستان
التعاون عربستان
ورزشگاه : اجوکیشن سیتی
داور مسابقه : مهند قاسم (عراق)
جمعه, 28 شهریور 1399 / ساعت : 22:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور12
2مهدی ترابی11
3وحید امیری6
4مهدی عبدی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن