همه چیز درباره شهرآوردهای بهمن ؛ تعادل به هم می ریزد؟

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1206 ] - یکشنبه, 13 بهمن 1398

همه چیز درباره شهرآوردهای بهمن ؛ تعادل به هم می ریزد؟

پرسپولیس و استقلال برای دهمین بار در بهمن ماه به مصاف هم خواهند رفت. بی تردید حساس ترین بازی هفته نوزدهم رقابت های لیگ برتر فوتبال کشورمان جدال سرخابی های پای... 5 out of 5 based on 1 ratings.
همه چیز درباره شهرآوردهای بهمن ؛ تعادل به هم می ریزد؟

پرسپولیس و استقلال برای دهمین بار در بهمن ماه به مصاف هم خواهند رفت. بی تردید حساس ترین بازی هفته نوزدهم رقابت های لیگ برتر فوتبال کشورمان جدال سرخابی های پای...

ارتش سرخ دات كام :

پرسپولیس و استقلال برای دهمین بار در بهمن ماه به مصاف هم خواهند رفت.

بی تردید حساس ترین بازی هفته نوزدهم رقابت های لیگ برتر فوتبال کشورمان جدال سرخابی های پایتخت خواهد بود. دیداری که از نظر جدولی نیز اهمیت فراوانی دارد.

این دهمین شهرآورد بهمن ماهی پرسپولیس و استقلال است. در 9 دیدار قبلی 2 برد برای هر یک از تیم ها به دست آمده و پنج دیدار نیز با نتیجه مساوی به اتمام رسیده است. استقلال 9 گل به ثمر رسانده و پرسپولیس 11 بار دروازه اه حریف سنتی خود را باز کرده است.

شهرآورد پنجم اولین تقابل 2 تیم در بهمن ماه بود که دست بر قضا در تاریخ هفدهم برگزار شد و تاج سابق با نتیجه یک بر صفر از حریف سنتی خود جلو بود که عزیز اصلی با داور حاج ابوالحسن داور بازی درگیر شد و به صورت او سیلی زد و از زمین اخراج شد. در نهایت بازی نیمه تمام ماند و آبی ها سه بر صفر برنده شدند.

شهرآورد نهم در سال 50 با برتری چهار بر یک سرخپوشان تهرانی به اتمام رسید. حسین کلانی 2 بار گل زد و صفر ایرانپاک به همراه محمود خوردبین دیگر گلزنان پرسپولیس بودند. این پرسپولیس تا آن سال و قبل از دربی معروف شیش تایی ها بهترین پیرولیس پرسپولیس بود. دومین برد پرسپولیس در بهمن ماه در سال 90 رخ داد. جایی که با هت تریک ایمون زاید بازی 2 بر صفر عقب مانده را با پیروزی پشت سر گذاشتند و یکی از رویایی ترین روزهای تاریخ دربی را برای هواداران ارتش سرخ رقم زدند.

دیگر برد آبی ها نیز به آخرین جدال 2 تیم در بهمن ماه برمی گردد که استقلال با هدایت منصوریان حریف خود را با حساب سه بر 2 شکست داد. هر سه گل استقلال در نیمه اول و به وسیله فرشید اسماعیلی، علی قربانی و کاوه رضایی شده شد.

پنج دیدار دیگر 2 تیم برنده نداشت و سه بار با نتیجه صفر بر صفر و 2 بار با حساب یک بر یک خاتمه پیدا کرد.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

پرسپولیس در مقابل الدحیل به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
الدحیل
الدحیل
ورزشگاه : اجوکیشن سیتی
داور مسابقه : ؟؟؟
دوشنبه, 31 شهریور 1399 / ساعت : 18:30
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
التعاون عربستان
التعاون عربستان
ورزشگاه : اجوکیشن سیتی
داور مسابقه : مهند قاسم (عراق)
جمعه, 28 شهریور 1399 / ساعت : 22:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور12
2مهدی ترابی11
3وحید امیری6
4مهدی عبدی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن