انصاری فرد: انتشار قراردادها از روی دلسوزی هم باشد اشتباه است

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 613 ] - سه شنبه, 15 بهمن 1398
انصاری فرد: انتشار قراردادها از روی دلسوزی هم باشد اشتباه است

مدیرعامل پرسپولیس نسبت به گزارش خبرگزاری ایسنا واکنش نشان داد و گفت که بازیکنان تیمش از سال قبل بین 10 تا 30 درصد قراردادشان را طلب دارند. محمدحسن انصاری فرد ...

ارتش سرخ دات كام :

مدیرعامل پرسپولیس نسبت به گزارش خبرگزاری ایسنا واکنش نشان داد و گفت که بازیکنان تیمش از سال قبل بین 10 تا 30 درصد قراردادشان را طلب دارند.

محمدحسن انصاری فرد در واکنش به گزارش ایسنا مبنی بر دریافت 100 درصدی قرارداد سال گذشته بازیکنان پرسپولیس توسط آن ها گفت: اسناد مطرح و منتشر شده اصلا درست نیست. بازیکنان ما از سال گذشته بین 10 تا 30 درصد طلب دارند که اگر لازم باشد اسناد واقعی آن را منتشر می کنیم. نوک پیکان این گزارش، کاپیتان زحمتکش تیم یعنی سیدجلال حسینی بود که این کار درستی نیست.

وی ادامه داد: بازیکنان ما بین 10 تا 30 درصد چه از نظر قراردادی و چه از نظر آبشن های قرارداد طلب دارند. به هر حال پرسپولیس سال گذشته در 2 جام برنده شده بود و این آبشن ها به بازیکنان تعلق می گرفت؛ بعضی از این ارقام آن قدر بالا است که حتی تا 500 یا 600 میلیون هم می رسد. این که در آستانه داربی، این مطالب را بیان می کنند و حتی اگر به خاطر دلسوزی هم باشد، کار خوبی نیست.

مدیرعامل پرسپولیس در خصوص مطالبات امسال بازیکنان این تیم در برنامه "فوتبال برتر" توضیح داد: قرار بود تا نیم فصل 50 درصد قرارداد بازیکنان را بدهیم اما توانستیم تنها 35 درصد آن را پرداخت کنیم و سعی می کنیم پرداختی خود را تا قبل از داربی به 50 درصد برسانیم. بدهی های کلانی داریم و احکام جدید فیفا هم به زودی خواهد آمد. ما در ابتدای راه چالش بزرگی داشتیم زیرا قسمت زیادی از پول مربی خارجی و پول بازیکنان مانده بود و ما سعی در فراهم کردن و پرداخت آن داشتیم.

او اضافه کرد: بازیکنان ما در این چند سال 7 جام برده اند و طبیعی است دنبال حق شان باشند و به زندگی شان برسند. البته آن ها می دانند ما در حال تلاش شبانه روزی هستیم تابا اتحاد و همدلی مشکلات را حل کنیم.

انصاری فرد در پایان درباره تغییر ساعت داربی و تعداد بلیت های قابل فروش گفت: امروز(سه شنبه) ساعت 8 صبح جلسه ای در شورای تمرین داریم که جواب تمام این سوال ها بعد از این جلسه مشخص خواهد شد.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر التعاون کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
الدحیل
الدحیل
ورزشگاه : اجوکیشن سیتی
داور مسابقه : ؟؟؟
دوشنبه, 31 شهریور 1399 / ساعت : 19:30
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
التعاون عربستان
التعاون عربستان
ورزشگاه : اجوکیشن سیتی
داور مسابقه : مهند قاسم (عراق)
جمعه, 28 شهریور 1399 / ساعت : 22:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور12
2مهدی ترابی11
3وحید امیری6
4مهدی عبدی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن