مجله ارتباط

    melibet

شیرجه بلند رادو برای گرفتن شماره یک

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1218 ] - چهارشنبه, 16 بهمن 1398

شیرجه بلند رادو برای گرفتن شماره یک

با امضای قراردادی سه ساله بوژیدار رادوشویچ حضورش در پرسپولیس را تمدید کرد. این اتفاق در حالی رخ داد که کمتر از یک هفته قبل علیرضا بیرانوند با قرارادادی سه سال... 5 out of 5 based on 5 ratings.
شیرجه بلند رادو برای گرفتن شماره یک

با امضای قراردادی سه ساله بوژیدار رادوشویچ حضورش در پرسپولیس را تمدید کرد. این اتفاق در حالی رخ داد که کمتر از یک هفته قبل علیرضا بیرانوند با قرارادادی سه سال...

ارتش سرخ دات كام :

با امضای قراردادی سه ساله بوژیدار رادوشویچ حضورش در پرسپولیس را تمدید کرد. این اتفاق در حالی رخ داد که کمتر از یک هفته قبل علیرضا بیرانوند با قرارادادی سه ساله به باشگاه آنتورپ بلژیک در آمده بود. پس حالا تمدید قرارداد رادو یک پیام ویژه خواهد داشت و اینکه این گلر کروات به احتمال فراوان فصل آینده صاحب پیراهن شماره یک پرسپولیس می شود.

تمدید قرارداد رادوشویچ در حالی صورت گرفت که این بازیکن مبلغ قابل توجهی از باشگاه طلب دارد و از آنجا که قرارداد این دروازه بان دلاری است طلب او سنگین به نظر می رسد. در عین حال با توجه به مشکلات نوسانات ارزی در یک سال و نیم گذشته و بحران هایی که در خصوص حفظ بازیکنان و مربیان خارجی پیش آمده به نظر می رسید این فصل آخرین فصل حضور رادو در پرسپولیس باشد و او هم مثل بشار طاقت این همه بحران و تعویق مطالباتش را نداشته باشد، اما این گلر کروات درست بعد از رفتن بیرانوند قراردادش را تمدید کرد تا رسماً برای گرفتن پیراهن شماره یک پرسپولیس خیز برداشته باشد.

در عین حال رادو می داند که شاید باشگاه پرسپولیس در نقل و انتقالات تابستانی دنبال یک دروازه بان درجه یک باشد تا جای خالی بیرانوند را پر کند اما او با علم به اینکه شاید باشگاه در این راه ناکام بماند و مشکلات مالی اجازه چنین انتقالی را ندهد از حالا قراردادش را تمدید کرده تا از حالا شماره یک را به نوعی برای خودش رزرو کرده باشد.

رادو در حالی دست به این اقدام زده که از مشکلات مالی و بحران های باشگاه پرسپولیس خبر دارد اما بعید نیست حاضر شده باشد قرارداد ریالی ببندد.

در عین حال احتمال دارد او بعد از چهار فصل از زیر سایه بیرانوند بیرون آمده و تبدیل به دروازه بان شماره یک پرسپولیس شود که شاید در آن صورت کسی به رقم بالای قراردادش هم انتقادی نداشته باشد.

از سوی دیگر اگر رادو تا سه فصل دیگر دروازه بان پرسپولیس باشد احتمالاً تبدیل به باثبات ترین بازیکن خارجی تاریخ باشگاه خواهد شد و برای بازوبند کاپیتانی هم یکی از کاندیداها خواهد بود.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
melibet

مجله ارتباط_اخبار

نظرسنجی

کدام گزینه را عامل مهمتری در قهرمانی پرسپولیس می دانید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
گل گهرسیرجان
گل گهرسیرجان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : سیرجان
داور مسابقه : ؟؟؟
شنبه, 25 مرداد 1399 / ساعت : 20:45
پرسپولیس
پرسپولیس
0 - 1
ذوب آهن
ذوب آهن
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : کوپال ناظمی
جمعه, 17 مرداد 1399 / ساعت : 20:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور10
2مهدی ترابی10
3وحید امیری5
4مهدی عبدی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن