یک و دو

مجیدی: نمی توانم حساسیت بازی با پرسپولیس را کتمان کنم

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 1163 ] - چهارشنبه, 16 بهمن 1398

مجیدی: نمی توانم حساسیت بازی با پرسپولیس را کتمان کنم

سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: نمی توانم حساسیت بازی با پرسپولیس را کتمان کنم. فرهاد مجیدی در نشست خبری پیش از بازی با پرسپولیس گفت: برای اولین بار است که این... 5 out of 5 based on 2 ratings.
مجیدی: نمی توانم حساسیت بازی با پرسپولیس را کتمان کنم

سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: نمی توانم حساسیت بازی با پرسپولیس را کتمان کنم. فرهاد مجیدی در نشست خبری پیش از بازی با پرسپولیس گفت: برای اولین بار است که این...

ارتش سرخ دات كام :

 سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: نمی توانم حساسیت بازی با پرسپولیس را کتمان کنم.

فرهاد مجیدی در نشست خبری پیش از بازی با پرسپولیس گفت: برای اولین بار است که این همه خبرنگار را در نشست خبری می بینم ولی امیدوار هستم که فردا هر دو تیم شاهد یک بازی خوب باشند.

* نمی توانم حساسیت بازی با پرسپولیس را کتمان کنم
وی افزود: بازی با پرسپولیس هم برای ما و هم برای طرفداران استقلال بازی مهمی است. هم بازیکنان ما و هم حریف تلاششان را برای این مسابقه دو برابر خواهند کرد. بدون شک نمی توانم حساسیت بازی با پرسپولیس را کتمان کنم.

*بازیکنان مصدوم بلافاصله بعد از مصدومیت وارد تمرینات گروهی شوند
سرمربی آبی پوشان ادامه داد: حساسیت بازی با پرسپولیس را درک می کنم. سه بازی در 8 روز انجام داده ایم. پرواز و سفر داشتیم.من فکر میکنم دلیل مصدومیت دیاباته همین موضوع بود. من با باشگاه هم صحبت کردم و با دکترهای تیم هماهنگ کردیم که بازیکنان مصدوم نمی توانند بلافاصله بعد از مصدومیت وارد تمرینات گروهی شوند. من آقای ربانی را به همین خاطر آورده ام تا بازیکنانی که مصدوم هستند برنامه ریکاوری شان را زیر نظر ایشان انجام بدهیم. غلامی، یزدانی و کارگر بازیکنان مصدوم ما هستند.

* تیم های بازنده حواسشان به تیم های برنده است
سرمربی استقلال در پاسخ به این سوال که در غیاب دیاباته آیا ممکن است روند هجومی این تیم تحت تاثیر قرار بگیرد، گفت: دیاباته مسلما بازیکن تاثیرگذاری است و این موضوع را در بازی های گذشته نشان داده است، ولی ما در ساختار دفاع و حمله شیوه ای داریم که هر بازیکنی در این ساختار قرار بگیرد، می تواند همان کار بازیکن قبلی را انجام دهد. من روز گذشته با بازیکنانم صحبت کردم و از آنها خواستم برای بردن تمرکز کنند. فراموش نکنید تیم های برنده همیشه روی برد تمرکز می کنند و تیم های بازنده کارشان این است که حواسشان به تیم های برنده است.تیمی که می خواهد ببرد باید روی برد تمرکز کند.

* واکنش مجیدی به خطرناک بودن امیری و ترابی
وی در پاسخ به سوال خبرنگاری که پرسید آیا ممکن است مهدی ترابی و وحید امیری فردا برای شما که با سیستم 3 دفاعه بازی می کنید خطرساز ظاهر شود، گفت: فکر می کنم شما به جواب سوال قبلی دقت نکردید. تیم های برنده روی برد تمرکز می کنند و تیم هایی که بازنده هستند روی تیم برنده تمرکز کرده بودند. آیا متوجه صحبت من شدید؟

* هیچ تیمی نمی تواند یک دست ترین استقلال تاریخ را شکست دهد
خبرنگاری گفت زمانی که گواردیولا سرمربی بارسا شد، مدعی شد که می خواهد مسی را تبدیل به بازیکن جهانی کند، اما مسی مربی اش را تبدیل به بهترین مربی دنیا کرد. آیا مهدی قائدی می تواند شما را بهترین مربی ایران کند که مجیدی در واکنش به این سوال، عنوان کرد: قائدی در 4-3 بازی گذشته عالی کار کرده و علاوه بر این بازیکن 4-3 بازیکن دیگر ما می توانستند فیکس تیم ملی هم باشند. اینکه کدام بازیکن، مربی را بالا می برد و یا بالعکس در تیم ما مفهومی ندارد. بارها گفته ام این تیم یک دست ترین تیم تاریخ استقلال است و افتخار می کنم سرمربی این تیم هستم. به همین دلیل به خاطر یک دستی و یکدلی که در تیم ما وجود دارد هیچ تیمی نمی تواند استقلال را شکست دهد.

* بعید است از بودوروف استفاده کنم
وی در خصوص اینکه آیا امکان دارد فردا از مدافع بلغارستانی در ترکیب تیمش استفاده کند، تصریح کرد: چون او مدت کمی است به تیم ما اضافه شده بعید است چنین تصمیمی بگیرم.

* فردا شاهد یکی از جذاب ترین دربی ها خواهیم بود
سرمربی تیم استقلال در خصوص اینکه معمولا دربی ها در یک دهه اخیر جذاب نبوده و آیا فردا تیمش را با تفکرات هجومی به زمین می فرستد یا خیر، اظهار داشت: وقتی استقلال را تحویل گرفتم تنها نکته ای که خیلی ها به آن اهمیت ندادند که ساختار دفاعی تیم را تقویت کردم. چون استقلال در خط حمله فوق العاده بود. ما در سه بازی آخرمان فقط 8 موقعیت به رقبا دادیم و تیم الریان فقط 2 موقعیت در محوطه جریمه استقلال داشت. برای من مهم نیست استقلال چند گل می خورد، ولی مهم این است که دو برابر گل خورده گل بزند، بنابراین فوتبال فردای استقلال هجومی و اگر دربی ها در این چند سال خوب از آب درنیامده به خاطر حساسیت آن است. من از تماشاگران می خواهم فردا فقط تیم های خود را تشویق کنند، چون این فحاشی ها باعث می شود کیفیت بازی پایین بیاید. مطمئن هستم فردا یکی از جذاب ترین دربی ها را شاهد خواهیم بود.

* واکنش به ترکیب استقلال
وی در مورد اینکه فردا با چه ترکیبی مقابل پرسپولیس بازی خواهید کرد و آیا تغییر خواهید داد یا نه گفت: فردا این مسئله را در بازی خواهید دید.

* امیدوارم فردا یک ورزشگاه پر از تماشاگر را ببینیم
سرمربی استقلال در مورد اینکه نظر شما در مورد اختلال در بلیت فروشی بازی چیست، اظهار داشت: من خیلی از مسائلی که نوری فر گفت را اطلاع ندارم اما قطعا هرچه تماشاگر بیشتر در روزشگاه وجود داشته باشد انگیزه بازیکنان هم بیشتر می شود. از فوتبال ما فقط تماشاگرش باقی مانده، امیدوارم فردا یک ورزشگاه پر از تماشاگر را به همراه یک بازی سالم را شاهد باشیم.

*رویایی داشتم که سرمربی استقلال شدم
مجیدی در مورد هدفش با تیم استقلال گفت: من همواره گفته ام از مواردی که بیان می کنید انرژی خاصی می گیرم. من وقتی سرمربیگری استقلال را قبول کردم رویا و تصوراتی داشتم. تخیلات بالاترین انرژی را به ما می دهد. ما قطعا با هواداران و بازیکنان خوبی که داریم و با یکدلی و صداقت تلاش می کنیم تا موفق شویم.
وی در مورد اینکه برای بازی فردا سورپرایزی دارید یا نه، گفت: نه سورپرایزی ندارم.
سرمربی تیم فوتبال استقلال همچنین در پاسخ به سوال خبرنگاری که اظهار داشت فردا مثل بازی با الریان با 3 هافبک بازی خواهید کرد گفت: فردا در بازی همه چیز مشخص خواهد شد.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
one o two
چيدمان به ترتيب :
  • مهدی ادیب
    مهدی ادیب :
    از الان داره مانور بزرگنمایی میده! از این جور حرف زدنا فریب نمی خوریم. با توکل به خدا و تدابیر کادر فنی و همت و همدلی بازیکنانمون می ریم برای بردن دربی. امیدوارم توی استادیوم فقط و فقط به فکر تشویق و انگیزه دادن به تیم خودمون باشیم!

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر صنعت نفت کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پیکان
پیکان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهدای شهر قدس
داور مسابقه : ؟؟؟
شنبه, 17 اسفند 1398 / ساعت : 15:30
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : علی صفایی
پنجشنبه, 8 اسفند 1398 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی8
2علی علیپور7
3وحید امیری5
4احمد نورالهی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن