یک و دو

گرشاسبی: با پنجره بسته بازیکنانی گرفتم که فینالیست آسیا شدیم

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1189 ] - چهارشنبه, 16 بهمن 1398

گرشاسبی: با پنجره بسته بازیکنانی گرفتم که فینالیست آسیا شدیم

اخیرا محمدحسن انصاری فرد از ایرج عرب بابت از بین بردن تمام منابع درآمدی و بالا بردن قرارداد های بازیکنان و یا یکسری از قرارداد های مجهول گلایه دارد، اما نامی ... 5 out of 5 based on 9 ratings.
گرشاسبی: با پنجره بسته بازیکنانی گرفتم که فینالیست آسیا شدیم

اخیرا محمدحسن انصاری فرد از ایرج عرب بابت از بین بردن تمام منابع درآمدی و بالا بردن قرارداد های بازیکنان و یا یکسری از قرارداد های مجهول گلایه دارد، اما نامی ...

ارتش سرخ دات كام :

اخیرا محمدحسن انصاری فرد از ایرج عرب بابت از بین بردن تمام منابع درآمدی و بالا بردن قرارداد های بازیکنان و یا یکسری از قرارداد های مجهول گلایه دارد، اما نامی از عرب نمی برد. در این میان البته پای یکسری از مدیران دیگر باشگاه مثل حمیدرضا گرشاسبی نیز به ماجرا کشیده شد.

گرشاسبی در مورد شرایط اخیر و انتقادات مدیرعامل پرسپولیس گفت: «انصاری فرد مدیرعامل باشگاه پرسپولیس یکی از دوستان قدیمی من است. ما سال هاست همدیگر را می شناسیم و هیچ مشکلی نداریم. بحث مشکلات مالی باشگاه متعلق به امروز نیست و باشگاه همیشه بدهکار بوده، اما در دوران حضور مان توانستیم بخش زیادی از بدهی ها را پاس کنیم و درآمد های باشگاه را تا چند برابر بالا ببریم. حتی یک ریال هم از دولت پول نگرفتیم. هر کس اگر سند دارد گرشاسبی برای پرسپولیس پولی از دولت گرفته، آن سند را منتشر کند. حتی یک ریال، یک هزار تومانی از خزانه نگرفتیم و خودمان کار کردیم.»

او اضافه کرد: «وقتی مدیرعامل شدم که پنجره نقل و انتقالاتی باشگاه بسته بود. همان زمان مهدی ترابی، محمد نادری، مهدی شیری و... را جذب کردیم که از نیم فصل دوم ما را همراهی کردند. با حضور همین ستاره ها بود که تا فینال آسیا رفتیم. همه زحمت کشیدند و نباید با این حرف ها، زحمات مان را نادیده بگیرند.»


مرتبط با موضوع

تبلیغات
one o two

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر صنعت نفت کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پیکان
پیکان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهدای شهر قدس
داور مسابقه : ؟؟؟
شنبه, 17 اسفند 1398 / ساعت : 15:30
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : علی صفایی
پنجشنبه, 8 اسفند 1398 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی8
2علی علیپور7
3وحید امیری5
4احمد نورالهی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن