melbet_head

حواشی پیش از دربی: جلوی بدون بلیت ها گرفته می شود

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 314 ] - پنجشنبه, 17 بهمن 1398

حواشی پیش از دربی: جلوی بدون بلیت ها گرفته می شود

 بعضی از افراد سودجو طبق روال گذشته بلیت طبقه دوم ورزشگاه آزادی را در بازار سیاه به فروش رساندند. شهرآورد تهران از ساعت 15:30 در ورزشگاه آزادی برگزار خوا... 3 out of 5 based on 2 ratings.
حواشی پیش از دربی: جلوی بدون بلیت ها گرفته می شود

 بعضی از افراد سودجو طبق روال گذشته بلیت طبقه دوم ورزشگاه آزادی را در بازار سیاه به فروش رساندند. شهرآورد تهران از ساعت 15:30 در ورزشگاه آزادی برگزار خوا...

ارتش سرخ دات كام :

 بعضی از افراد سودجو طبق روال گذشته بلیت طبقه دوم ورزشگاه آزادی را در بازار سیاه به فروش رساندند.

شهرآورد تهران از ساعت 15:30 در ورزشگاه آزادی برگزار خواهد شد. این در حالی است که طبق روال سال های گذشته هواداران پرشور استقلال و پرسپولیس از روزهای قبل به ورزشگاه آزادی آمدند تا بتوانند این بازی را تماشا کنند.

* ساعت 9 صبح درهای ورزشگاه به روی هواداران استقلال و پرسپولیس باز شد تا طرفدارانی که بلیت الکترونیکی تهیه کردند بتوانند با کارت ملی وارد سکوها شوند. در حال حاضر محوطه ورزشگاه آزادی بسیار خلوت است و رفته رفته به تعداد هواداران افزوده می شود.

* از نکات جالب این بازی می توان به فروش بازار سیاه بلیت شهرآورد تهران اشاره کرد که بعضی از افراد سودجو در گوشه ای از محوطه ورزشگاه به دنبال فروش بلیت طبقه دوم ورزشگاه هستند.

* تعداد زیادی از هواداران استقلال و پرسپولیس بدون بلیت وارد ورزشگاه آزادی شدند و منتظر این  هستند تا به هر نحوی این دیدار را از روی سکوها مشاهده کنند.

* از لحاظ امنیتی جو بسیار آرامی در ورزشگاه آزادی حکمفرما است و تمام نیروهای انتظامی مستقر هستند تا مشکلی برای هواداران به وجود نیاید.

* بعضی از هواداران استقلال و پرسپولیس مشغول استراحت کردن هستند و بعضی از طرفداران هم مثل همیشه به دنبال کری خوانی هستند تا این دیدار را جذاب تر کنند.

* با اعلام مسؤولان ورزشگاه آزادی کسانی که بلیت ندارند حق ورود به ورزشگاه را ندارند و بعضی از مسؤولین حراست از طریق بلندگو این نکات را اشاره می کنند تا تجمع بی هدف در ورزشگاه آزادی به وجود نیاید.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
melibet_news

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر السد کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
پاختاکور
پاختاکور
ورزشگاه : جاسم بن حمد
داور مسابقه : ؟؟؟
چهارشنبه, 9 مهر 1399 / ساعت : 21:15
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
السد قطر
السد قطر
ورزشگاه : اجوکیشن سیتی
داور مسابقه : کو هیونگ (کره جنوبی)
یکشنبه, 6 مهر 1399 / ساعت : 17:10

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور12
2مهدی ترابی11
3وحید امیری6
4مهدی عبدی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن