رضایی: تجربه پرسپولیس به استقلال چربش دارد

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 526 ] - پنجشنبه, 17 بهمن 1398
رضایی: تجربه پرسپولیس به استقلال چربش دارد

پیشکسوت سرخ پوشان گفت: تعداد بازیکنان دربی باز پرسپولیس از استقلال بیشتر است و این باعث چربش این تیم به لحاظ تجربه می شود. رحمان رضایی در گفتگویی اظهار داشت: ...

ارتش سرخ دات كام :

پیشکسوت سرخ پوشان گفت: تعداد بازیکنان دربی باز پرسپولیس از استقلال بیشتر است و این باعث چربش این تیم به لحاظ تجربه می شود.

رحمان رضایی در گفتگویی اظهار داشت: نتایج بازی های استقلال و پرسپولیس برای همیشه در تاریخ ورزش ایران ثبت می شود و حساسیت بالا معمولا باعث ایجاد یکسری حواشی می شود. در این بازی ها نقش بازیکنان باتجربه تر مهم است و این نفرات هستند که می توانند سرنوشت این بازیهای مهم را تعیین کنند.

پیشکسوت سرخ پوشان بیان داشت: بدون آن که بخواهم رنگی به این بازی نگاه کنم، باید بگویم تعداد بازیکنانی که تجربه بیشتری در دربی دارند در پرسپولیس بیشتر است. استقلالی ها یکسری بازیکن «دربی اولی» دارند و بسیاری از آنها هم تعداد کمی دربی تجربه کرده اند.

رضایی گفت: حتی تجربه نیمکت استقلال هم بیشتر از نیمکت پرسپولیس است. یحیی در مربیگری باتجربه تر از مجیدی است و تجربه مربیگری در دربی را دارد. به همین دلیل تصور من این است که شانس سرخ پوشان بیشتر است.

ملی پوش سابق فوتبال ایران خاطرنشان ساخت: «دربی»ها دو بعد دارند. اول بُعد فنی و دوم بُعد روحی و روانی. تیم هایی که می خواهند در این بازی پیروز شوند باید در هر دو بعد نسبت به حریف برتری داشته باشند.

وی افزود: استقلال در این بازی به لحاظ جدولی بیشتر از پرسپولیس نیاز به پیروزی دارد و این نیاز ممکن است منجر به بازی تهاجمی آنها شود. یحیی هم در این دو سه بازی نشان داده راه ضد حمله زدن به تیم هایی که روی دروازه اش فشار می آورند را خوب بلد است. احساس من این است که استراتژی او برای این بازی هم همین است. شاید در این بازی شاگردان مجیدی بیشتر حفظ توپ کنند و در زمین حریف حضور داشته باشند، اما شاگردان یحیی موقعیت های بیشتر و خطرناکتری به دست می آورند.

مدافع پیشین پرسپولیس تصریح کرد: همه این هایی که گفتم منطق فوتبال و دربی است. اما فوتبال و به خصوص این بازیها قوانین نانوشته ای دارند که بعضی مواقع بر منطق فوتبال غلبه می کنند. امیدوارم این بازی به لحاظ فنی در بالاترین سطح و به لحاظ حواشی در پایین ترین سطح قرار داشته باشد. 


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

پرسپولیس در مقابل الدحیل به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
الدحیل
الدحیل
ورزشگاه : اجوکیشن سیتی
داور مسابقه : ؟؟؟
دوشنبه, 31 شهریور 1399 / ساعت : 18:30
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
التعاون عربستان
التعاون عربستان
ورزشگاه : اجوکیشن سیتی
داور مسابقه : مهند قاسم (عراق)
جمعه, 28 شهریور 1399 / ساعت : 22:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور12
2مهدی ترابی11
3وحید امیری6
4مهدی عبدی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن