تساوی پرسپولیس و استقلال در دربی زیبا

- نظرات : 8 اظهار نظر - بازدید [ 1405 ] - پنجشنبه, 17 بهمن 1398

تساوی پرسپولیس و استقلال در دربی زیبا

دیدار تیم های فوتبال پرسپولیس و استقلال در چارچوب دیدارهای هفته نوزدهم رقابت های لیگ برتر فوتبال باشگاه های کشور با تساوی خاتمه یافت. دیدار تیم های پرسپولیس و... 5 out of 5 based on 6 ratings.
تساوی پرسپولیس و استقلال در دربی زیبا

دیدار تیم های فوتبال پرسپولیس و استقلال در چارچوب دیدارهای هفته نوزدهم رقابت های لیگ برتر فوتبال باشگاه های کشور با تساوی خاتمه یافت. دیدار تیم های پرسپولیس و...

ارتش سرخ دات كام :

دیدار تیم های فوتبال پرسپولیس و استقلال در چارچوب دیدارهای هفته نوزدهم رقابت های لیگ برتر فوتبال باشگاه های کشور با تساوی خاتمه یافت.

دیدار تیم های پرسپولیس و استقلال از هفته نوزدهم رقابت های لیگ برتر فوتبال از ساعت 15:30 امروز (پنجشنبه) در ورزشگاه آزادی آغاز شد و با نتیجه تساوی 2 - 2 خاتمه یافت. برای پرسپولیس علی علیپور (29) و بشار رسن (89) برای پرسپولیس و ارسلان مطهری (24 و 53) گل های استقلال را گلزنی کردند.

ترکیب پرسپولیس: علیرضا بیرانوند، سیدجلال حسینی، محمدحسین کنعانی زادگان، محمد انصاری (58 - محمد نادری)، مهدی شیری، کمال کامیابی نیا (58 - بشار رسن)، احمد نوراللهی، مهدی ترابی، وحید امیری، علی علیپور و کریستین اوساگونا (71 - آنتونی استوکس).

ترکیب استقلال: سیدحسین حسینی، روزبه چشمی، شاهین طاهرخانی، محمد دانشگر، هروویه میلیچ، وریا غفوری، علی کریمی، مسعود ریگی، فرشید باقری، مهدی قائدی (76 - آرش رضاوند) و ارسلان مطهری.

داور:بیژن حیدری

نیمه اول
دقیقه 14: اولین موقعیت جدی بازی برای پرسپولیسی ها رقم خورد که پاس در عرض وحید امیری به علی علیپور رسید، اما این بازیکن مقابل دروازه استقلال در حالتی که تعادل نداشت، نتوانست ضربه مناسبی به توپ بزند.

دقیقه 24: ارسال خطرناک روی دروازه پرسپولیس دفع محمد انصاری را به دنبال داشت تا مهاجمان استقلال نتوانند از توپ استفاده کنند، اما ضربه او به تیر دروزاه برخورد کرد و برگشت داده شد. روی توپ برگشتی فرشید باقری شوتی به سمت دروازه زد که ارسلان مطهری روی توپ تأثیر گذاشت تا دروازه پرسپولیس باز شود.

دقیقه 26: مهدی قائدی پشت محوطه جریمه پرسپولیس مدافعان این تیم را به هم ریخت، اما شوت او دقت لازم را نداشت و از کنار دروازه راهی اوت شد.

دقیقه 29: پاس اوساگونا به دهانه دروازه استقلال به خوبی به علی علیپور رسید تا این بازیکن با بغل پا دروازه حسینی را باز کند.

دقیقه 30: علی علیپور با انجام شادی گل مشابه شیخ دیاباته به سمت هواداران این تیم سکوها را متشنج کرد تا داور مسابقه به او کارت زرد نشان بدهد.

دقیقه 40: ارسال از سمت راست روی دروازه پرسپولیس به ارسلان مطهری رسید که ضربه سر این بازیکن بی دقت بود و از بالای دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 45: مهدی قائدی از سمت چپ حرکتی در عرض محوطه جریمه پرسپولیس انجام داد و شوتی را به سمت دروازه شلیک کرد، اما بیرانوند به خوبی توپ را از زیر طاق دروازه بیرون کشید و تن به کرنر داد.

نیمه دوم
دقیقه 53: مهدی قائدی پس از عبور از کمال کامیابی نیا و مهدی شیری پاسی را به دهانه دروازه پرسپولیس ارسال کرد و ارسلان مطهری برای بار دوم دروازه بیرانوند را باز کرد.

دقیقه 55: کریستین اوساگونا از داور مسابقه کارت زرد گرفت.

دقیقه 64: احمد نوراللهی ضربه ایستگاهی از پشت محوطه جریمه را به خوبی به سمت دروازه استقلال شلیک کرد که حسینی در مرحله اول توپ را دفع کرد تا باز توپ در اختیار کنعانی زادگان قرار بگیرد. هرچند پرسپولیسی ها از توپ برگشتی هم بهره ای نبردند تا خطر از روی دروازه استقلال دور شود.

دقیقه 66: فرهاد مجیدی با اعتراض به داور مسابقه با کارت زرد جریمه شد.

دقیقه 74: محمد نادری از سمت چپ به سمت دروازه استقلال حمله کرد و تصمیم گرفت از پشت محوطه جریمه شوتزنی کند که توپ از بالای دروازه به اوت رفت.

دقیقه 89: بشار رسن توپی را برای آنتونی استوکس ارسال کرد که این بازیکن شوتی نامتعادل را به سمت دروازه زد، اما حسینی توپ او را دفع کرد. روی توپ برگشتی بشار رسن موفق شد دروازه استقلال را باز کند.

دقیقه 1+90: وحید امیری پشت محوطه جریمه توسط آرش رضاوند متوقف شد تا موقعیتی خوب نصیب پرسپولیس شود.

دقیقه 2+90: ضربه ایستگاهی را استوکس به سمت دروازه استقلال زد که توپ با فاصله بسیار کم به اوت رفت.


مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
 • احمدرضا آریا
  احمدرضا آریا :
  اگر بیارنوند تو گل اول بیشتر حواسشو جمع میکرد و جلوی توپ رو میگرفت الان 2 به 1 کیسه شیشتقلالی رو ترکونده بودیم اما الهی شکر بازهم از حقمان دفاع کردیم و آقا یحیی دست مریزاد داری و عشقی ????
 • احمدرضا آریا
  احمدرضا آریا :
  کاشکی استوکس رو زودتر میاورد تو بازی.
 • وحيد خان بابالو
  وحيد خان بابالو :
  این دربی دربی ای نبود ک پرسپولیس دوتابخوره فقط انتقادم ب دوچیزه یجاهایی ازبازی ک عقب افتادیم یکم شلخته بازی کردیم دوم اینکه بیرانوند سه تاحمله نکردن دوتاخورد اونم روصحنه گل دوم بیرانوند کلا دستشو جمع کزد تا توپ خیلی راحت ازجلوش رد شه
 • ایبو صامت
  ایبو صامت :
  خوب این شد7امتیازاز3بازی سخت
  بدنیست
  ازدوبازی باقیمانده 4امتیازبیاریم عالی میشه
  بعدبازی بانفت کامنت دادم که ربیع خواه ازاین کامیابی نیا بهتره
  وامروزثابت شد
  کماب کارداره تابشه همون کمال
  درحال حاضرربیع خواه بهتره
  خارجی هامون بدنیستندوبهترهم خواهندشد
 • کامبیز زارعی
  کامبیز زارعی :
  حاجی انصاری یه تنه امروز گند زد ...
 • مرتضی پرسپولیسی
  مرتضی پرسپولیسی :
  مدیریت تیم حتما و حتما باید از سایت هایی که شایعه علیه تیم راه انداختن شکایت کنه و این مهمتر از حتی نتیجه بازی های بعدیه
 • محسن عباسی
  محسن عباسی :
  نتیجه برای پرسپولیس خوب بود هرچند میتونستیم ببریم
  اما چند نکته: انصاری نمیدونم چرا فیکس بازی میکنه چون هم تو دفاع افتضاحه و هم تو خط حمله دیدیم که از وقتی نادری اومد جناح چپ راه افتاد
  استوکس هم اگه از لحاظ بدنی آماده بشه نشون دادچه بازیکنیه امیدوارم اون نوک بازی کنه و علیپور عقب تر
  بشار هم به نظر بیشتر باید بازی کنه
  میدونم که همه بازیها نمیشه تهاجمی بازی کرد ولی سیستم نیمه دوم با بودن نادری و بشار و استوکس رو خیلی دوست داشتم
 • محمد ابراهیم حبیبی
  محمد ابراهیم حبیبی :
  دون تعارف انتظار از یحیی و پرسپولیس با توجه به سابقه و سبکی که در تیمهای ذوب آهن و شهر خودرو ارائه کرده بود ( فوتبال مالکانه و روی زمین ، ترکیبی ، سریع و همراه با خلق موقعیت بالا)با داشتن اینهمه مهره ی تهاجمی و خلاق خیلی بیشتر بودو ما باید این بازی رو با اختلاف 2 گل میبردیم نه اینکه از تساوی خوشحال باشیم و اصلا کار نباید به اینجا میکشید. در حقیقت ترکیب و تفکرات احتیاطی پرسپولیس باعث شد که تیم در دفاع هم پر اشتباه باشه و در حمله هم خیلی نتونه موقعیت خلق کنه و به تیم کم ستاره استقلال جسارت حمله و گل زدن بده. ما عملا" چهار مدافع داشتیم و به اضافه ی کمال و نوراللهی با 6 مهره ی دفاعی که همگی ایستا و کم تحرک و بدون خلاقیت بازی میکردند . با اینهمه بازیکن دفاعی متاسفانه از پس یه جوجه فنچ و ارسلان مطهری چه روی زمین چه روی هوا برنیامدیم و هروقت جلو اومدن یا گل خوردیم یا تا یکقدمی گل خوردن پیش رفتیم و هیچ تدبیری هم تا زمان حضور قائدی برای مهارش ندیدیم و خدا روشکر که مجیدی جوگیر تعویضش کرد. اما در اینطرف میدون بازیکنی مثل ترابی بعنوان تکنیکی ترین و دریبل زن ترین بازیکن ایران عملا" بیشتر از اینکه در زمین حریف باشه و خلق موقعیت کنه بعنوان یه بازیکن کارگر به دفاع و تخریب بازی هافبکهای دفاعی استقلال میپرداخت . از بازی فاجعه بار انصاری هم نباید گذشت و من نمیدونم اگه نادری اینقدر آماده بوده چرا انصاری چند هفته است تو ترکیبه . در هر صورت اگه یحیی به تفکرات خودش در ذوب و شهر خودرو باز گرده با این مهره ها هیچ تیمی جلودارش نیست و الا با این رویه ی احتیاط و ترس توی جام باشگاهها خیلی به مشکل میخوریم. به نظر من از بازی بعد باید با یک هافبک دفاعی یعنی نوراللهی بازی کنیم و بشار به جای کمال در ترکیب باشه . نادری هم هرچی باشه از انصاری بهتره . استوکس هم توی اون چند لحظه نشون داد چه فوتبالیست گرانبها و با کیفیتیه و در صورت آماده بودن باید در ترکیب ثابت باشه

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر التعاون کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
الدحیل
الدحیل
ورزشگاه : اجوکیشن سیتی
داور مسابقه : ؟؟؟
دوشنبه, 31 شهریور 1399 / ساعت : 19:30
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
التعاون عربستان
التعاون عربستان
ورزشگاه : اجوکیشن سیتی
داور مسابقه : مهند قاسم (عراق)
جمعه, 28 شهریور 1399 / ساعت : 22:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور12
2مهدی ترابی11
3وحید امیری6
4مهدی عبدی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن