نصرتی: بازی خوب و تماشاگر پسندی در دربی شاهد بودیم

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 865 ] - پنجشنبه, 17 بهمن 1398
نصرتی: بازی خوب و تماشاگر پسندی در دربی شاهد بودیم

بازیکن سابق پرسپولیس گفت: بازی خوب و تماشاگر پسندی را از سوی تیم های فوتبال استقلال و پرسپولیس شاهد بودیم. محمد نصرتی بازیکن سابق پرسپولیس در گفت و گو با خبرنگ...

ارتش سرخ دات كام : بازیکن سابق پرسپولیس گفت: بازی خوب و تماشاگر پسندی را از سوی تیم های فوتبال استقلال و پرسپولیس شاهد بودیم.

محمد نصرتی بازیکن سابق پرسپولیس در گفت و گو با خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، درباره تساوی تیم های فوتبال پرسپولیس و استقلال در دربی پایتخت اظهار کرد: به نظرم هر 2 تیم موقعیت های گلزنی را روی دروازه ها خلق کردند، اما این موقعیت ها کم بود. معتقدم گل اول استقلال و گل دوم پرسپولیس اتفاقی به ثمر رسید. در مجموع بازی خوب و تماشاگر پسندی را شاهد بودیم. به اعضای تیم پرسپولیس تبریک می گویم که بعد از اینکه 2 بار در گلزنی از حریفش عقب افتاد، اما هر 2 مرتبه را جبران کرد و در نهایت بازی مساوی شد. 
نصرتی درباره اینکه برنامه گل محمدی در زمان عقب افتادن از استقلال چه بود، گفت: گل محمدی بعد از دریافت گل دوم تیمش از استقلال عناصر هجومی  را وارد زمین مسابقه کرد و زمانی که دید انصاری در حمله ضعیف عمل می کند از محمد نادری در این پست استفاده کرد. همچنین بشار رسن به جای کامیابی نیا به بازی آمد و پرسپولیس سعی کرد  با تعداد زیادی از نفرات به دروازه استقلال حمله کند. همچنین استوکس هم توانست در این بازی اثرگذار باشد. 
او درباره اینکه استقلال بعد از تعویض قائدی دچار مشکل شد، بیان کرد: بله من به نظر مجیدی احترام می گذارم، اما اگر من بودم ارسلان مطهری را تعویض می کردم و قائدی را تا آخر بازی در زمین مسابقه نگه می داشتم.  

تعویض های پرسپولیس تاثیرگذار بودند
بازیکن سابق پرسپولیس درباره تعویض های صورت گرفته گفت: به نظرم تعویض های پرسپولیس تاثیرگذار بودند و استوکس و بشار رسن در زدن گل ها موفق عمل کردند. البته استقلال در تعویض ها زیاد خوب کار نکرد و قائدی نباید تعویض می شد. 
نصرتی درباره اینکه نبود شجاع خلیل زاده در این بازی تاثیرگذار بود، بیان کرد: کنعانی زادگان خوب کار کرد و جای خلیل زاده را به خوبی پر کرد و فقط پرسپولیس در جناح  راست عملکرد ضعیفی داشت. شیری بازیکن پرسپولیس باید قوی تر در جناح راست بازی می کرد. 
او درباره اینکه بازیکنان موثر این بازی گفت: من فکر می کنم فرشید باقری در استقلال خیلی خوب بازی کرد. همچنین علیپور و امیری هم در پرسپولیس تا حدودی جزء بازیکنان خوب بودند، اما از زمانی که بشار رسن به زمین مسابقه آمد خیلی اثرگذار بود. 
بازیکن سابق پرسپولیس درباره عملکرد بازیکنان خارجی در این بازی گفت: اوساگونا، رسن و استوکس در گلزنی پرسپولیس تاثیرگذار بودند و از آن طرف هم میلیچ بازیکن خارجی استقلال خوب بازی کرد.

ما باید اسکوچیچ را حمایت کنیم
نصرتی درباره اعتراض مجیدی روی عملکرد  بازیکنان استقلال تاثیر نداشت، بیان کرد: به نظرم این موضوع طبیعی است و حساسیت بازی باعث شده بود که مجیدی اعتراض زیادی کند. 
او درباره اینکه اسکوچیچ به عنوان سرمربی تیم ملی انتخاب شده است، گفت: اگر علت انتخاب اسکوچیچ برای تیم ملی به خاطر این موضوع باشد که او از فوتبال ایران شناخت دارد، خیلی از مربیان هستند که این شناخت دارند. به هر حال باید به انتخاب اسکوچیچ احترام بگذاریم و این مربی را حمایت کنیم تا در تیم ملی موفق شود.  


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر التعاون کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
الدحیل
الدحیل
ورزشگاه : اجوکیشن سیتی
داور مسابقه : ؟؟؟
دوشنبه, 31 شهریور 1399 / ساعت : 19:30
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
التعاون عربستان
التعاون عربستان
ورزشگاه : اجوکیشن سیتی
داور مسابقه : مهند قاسم (عراق)
جمعه, 28 شهریور 1399 / ساعت : 22:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور12
2مهدی ترابی11
3وحید امیری6
4مهدی عبدی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن