melbet_head

پیروانی: جا داشت که بیشتر خوشحالی کنم

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 1776 ] - جمعه, 18 بهمن 1398

پیروانی: جا داشت که بیشتر خوشحالی کنم

 سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس گفت: عده ای می خواهند با آسیب زدن به تیم، ما را از قهرمانی دور کنند. افشین پیروانی در گفت وگویی، درباره دربی اتفاقات و حواشی ... 5 out of 5 based on 2 ratings.
پیروانی: جا داشت که بیشتر خوشحالی کنم

 سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس گفت: عده ای می خواهند با آسیب زدن به تیم، ما را از قهرمانی دور کنند. افشین پیروانی در گفت وگویی، درباره دربی اتفاقات و حواشی ...

ارتش سرخ دات كام :

 سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس گفت: عده ای می خواهند با آسیب زدن به تیم، ما را از قهرمانی دور کنند.
افشین پیروانی در گفت وگویی، درباره دربی اتفاقات و حواشی آن صحبت های زیر را انجام داد. متن این گفتگو را در زیر می بینید:

*قبل از هر چیز در مورد بلیط فروشی صحبت کنید. مسئولان مدعی هستند عده ای در سامانه اختلال ایجاد کردند و همین باعث شد تا هواداران دو تیم برای خرید به مشکل بخورند.
اتفاقاتی که در هر بازی رخ می دهد، ویترین آن مسابقات است و ثابت می کند که مشکلی وجود دارد یا نه. خوشبختانه مسابقه در امنیت کامل برگزار شد و اتفاقی نیفتاد، اما در جایی که شعار حرفه ای بودن می دهیم، باید یکسری از سیستم های خود را هم درست کنیم. خیلی از کارها فیزیکی نیست و بحث بلیط فروشی هم یکی از آنها است. خیلی از افرادی که اقدام به خرید بلیط کرده و حتی توانسته بودند به ورزشگاه بیایند، از نحوه بلیط فروشی گلایه داشتند و ابراز نارضایتی کردند. از همین  حالا که پرسپولیس باید در لیگ قهرمانان آسیا میزبان حریفانش باشد، از مسؤولان مربوطه می خواهم که این مشکلات را برطرف کنند و یک راهکار درست برای فروش اینترنتی پیدا کنند. نمی شود که در هر بازی ما مشکلات را داشته باشیم و بعد هم بگوئیم عده ای اختلال ایجاد کردند یا فلان قسمت سیستم مشکل دارد. این صحبت ها فرار رو به جلوست. از وقتی که من به پرسپولیس آمده ام، همیشه در بحث بلیط فروشی و طریق آن مشکلات بوده است. البته فروش اینترنتی خوبی است، اما به شرطی که مشکلاتش حل شود و راه برای خرابکاری نداشته باشد. توصیه من به مسؤولان مربوطه این است که اگر نمی توانند این معضل را برطرف کنند، این روش را تعطیل کنند.

*شهرآورد 92 را چطور دیدید؟
دو تیم بازی خوبی انجام دادند. به هر حال حساسیت های این دیدار گاهی باعث می شود تا بازیکنان هر دو تیم تحت تأثیر قرار گیرند. ما هم دو بار عقب افتادیم، اما در همه حالت ها، چه وقتی که عقب بودیم و چه وقتی که گل ها را جبران کردیم، مدام در حمله بودیم. در هر صورت بازی با داشتن چهار گل یعنی شهرآورد خوبی بوده است. پرسپولیس هم نشان داد که بی جهت در صدر جدول نیست.

*یکی از نکاتی که بعد از تساوی در این دیدار به پرسپولیسی ها انتقاد شد، خوشحالی بیش از حد بعد از گل دوم به استقلال بود.
بعد از بازی، ما هم شنیدیم که می گویند پرسپولیسی ها بیش از حد شادی کردند یا به خود من این انتقاد را می کنند. اولا که ما در طول نود دقیقه به دنبال پیروزی بودیم و تساوی چیزی نبود که بخواهد ما را خوشحال کند. اما یک سؤالی می پرسم. وقتی در دقایق پایان گل تساوی را می زنیم و از شکست جلوگیری می کنیم، نباید شادی کنیم؟ به نظر من اگر کسی احساس و عِرق به تیم داشته باشد، باید شادی کند و اتفاقا هم بیش از حد هم شادی کند. من اگر زمان داشتم و جا داشت، حتی بیش از این شادی می کردم.

*ماجرای خوشحالی علیپور چه بود که باعث ناراحتی استقلالی ها شد؟
علیپور با شادی ای که انجام داد، نه قصد بی احترامی داشت و نه هیچ ماجرای دیگری؛ حتی به دنبال تحریک هواداران استقلال هم نبود. چطور امکان دارد این نوع شادی کارت داشته باشد؛ در حالی که بازیکن حریف در تمام بازی هایی که گل می زند، همین شادی را انجام می دهد. در مورد علیپور بی انصافی صورت گرفت و متوجه نشدیم که دلیل کارت زرد به او چه بود. اگر حرکت علیپور اخطار داشت، پس بازیکن حریف باید در هر بازی این کار را می کند، محروم شود. البته این را هم بگویم که بیژن حیدری در این دیدار قضاوت خوبی داشت. حالا بماند که یکی دو اخطار بی جهت به بازیکنان ما داده شد.

*استقلالی ها معتقد بودند که اوساگونا باید اخراج می شد.
همیشه از این حساسیت ها هست و روی اوساگونا هم حساس شده اند. این بازیکن با تعصب و زحمتکش است. یکسری دوستان اشتباه فکر می کنند. هر کسی که فوتبال دیده باشد، به خوبی درک می کند که اوساگونا کاری نکرد که بخواهد کارت بگیرد.

*در آستانه دربی هم با انتشار یک نامه ای در فضای مجازی مبنی بر اینکه اوساگونا دوپینگ کرده، برای این بازیکن حاشیه ایجاد شد.
به خاطر همین چیزها است که می گویم عده ای دلشان نمی خواهد پرسپولیس قهرمان شود. 48 ساعت مانده به دربی لیستی از پرداختی های بازیکنان را منتشر می کنند که خیلی از این موارد درست نبوده و با واقعیت یکسان نیست. روز بازی هم در مورد بازیکن تیم چنین شایعه ای را درست می کنند. من یک سؤالی دارم، اگر لیست پرداختی های بازیکنان مثلاً امروز منتشر می شد، چه اتفاقی می افتاد؟ عده ای می خواهند به ما ضربه و آسیب برسانند. دنبال این هستند که پرسپولیس از قهرمانی دور شود، اما به هواداران تیم مان قول می دهم که پرسپولیس در سه جام مدعی خواهد ماند.

*ظاهرا دیروز تولد شما هم بود. شاید یکی از دلایل خوشحالی زیاد شما بعد از گلزنی پرسپولیس به همین موضوع برمی گشت؟
من از بازیکنان تیم بسیار ممنون هستم که زحمت کشیدند. بازیکنان ما با کمترین دریافتی، بیشترین تلاش را انجام دادند. واقعاً معتقدم پرسپولیس بازیکنان خوبی دارد و دیروز هم من را خوشحال کردند. امیدوارم همانطور که دیروز لبخند به لب های من آمد، خنده روی لب های ایرانی ها باشد.

*ماجرای عالیشاه بعد از پایان بازی چه بود؟ این شائبه به وجود آمد که او قهر کرده است.
اصلاً چنین چیزی نیست. او از من اجازه گرفت که زودتر رختکن را ترک کند. در تیم ما یکدلی و همدلی وجود دارد. همه بازیکنان زحمت می کشند.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
melibet_news
چيدمان به ترتيب :
  • محمد ابراهیم حبیبی
    محمد ابراهیم حبیبی :
    خوشحالی ؟ ما با این همه بازیکن طراز اول خصوصا" در خط هافبک و حمله باید استقلال رو لوله میکردیم . ولی متاسفانه ترکیب و تفکرات احتیاط آمیز از یحیی ( برخلاف تصورات و پیشینه ی قبلیش) توانایی بازیکنهامون رو نصف کرد و در عوض به استقلال قدرت و جسارت حمله کردن داد. تا جایی که ترابی تکنیکی و خلاق با وجود دو هافبک دفاعی ایستا و چهار مدافع بیشتر توی زمین خودی و بدنبال تکل زدن و تخریب بازی حریف بود. در کل ترابی توی دو سه بازی اخیر با توجه به تفکرات اشتباه یحیی تبدیل به یک بازیکن معمولی و کارگر شده. از اونطرف استقلال با دو تا بازیکن هجومی یعنی مطهری و خصوصا" قائدی هر کاری دلشون خواست کردن . جالبه که هیچ تدبیری هم برای مهارشون اندیشیده نشد. در شرایطی که به نظر من اگر از ابتدا مثل 25 دقیقه آخر بازی بودیم با توجه به کیفیت و تنوع بالای بازیکنان تهاجمی تیممون استقلال نمیتونست نفس بکسشه و قطعا" این بازی رو با اختلاف دو گل میبردیم. امیدوارم یحیی از بازی بعدی به تفکرات و شیوه ی خودش برگرده خصوصا " جام باشگاههای آسیا. واقعا" حیفه این تیم با این همه بازیکن با کیفیت و طراز اول رو پاسوز بازی احتیاطی کنیم . در صورتیکه اگه فوتبال خودمون رو بازی کنیم چه توی ایران چه توی آسیا هیچ تیمی جلودارمون نیست.

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر السد کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
پاختاکور
پاختاکور
ورزشگاه : جاسم بن حمد
داور مسابقه : ؟؟؟
چهارشنبه, 9 مهر 1399 / ساعت : 21:15
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
السد قطر
السد قطر
ورزشگاه : اجوکیشن سیتی
داور مسابقه : کو هیونگ (کره جنوبی)
یکشنبه, 6 مهر 1399 / ساعت : 17:10

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور12
2مهدی ترابی11
3وحید امیری6
4مهدی عبدی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن