یک و دو

پنجعلی: گل محمدی در بازی تصمیمات بجا و بسیار خوبی گرفت

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 775 ] - جمعه, 18 بهمن 1398

پنجعلی: گل محمدی در بازی تصمیمات بجا و بسیار خوبی گرفت

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس عملکرد گل محمدی در داربی را ستایش کرد و داربی دیروز را متفاوت خواند. محمد پنجعلی در گفت وگویی درباره تساوی 2 بر 2 تیم فوتبال پرسپو... 5 out of 5 based on 1 ratings.
پنجعلی: گل محمدی در بازی تصمیمات بجا و بسیار خوبی گرفت

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس عملکرد گل محمدی در داربی را ستایش کرد و داربی دیروز را متفاوت خواند. محمد پنجعلی در گفت وگویی درباره تساوی 2 بر 2 تیم فوتبال پرسپو...

ارتش سرخ دات كام :

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس عملکرد گل محمدی در داربی را ستایش کرد و داربی دیروز را متفاوت خواند.

محمد پنجعلی در گفت وگویی درباره تساوی 2 بر 2 تیم فوتبال پرسپولیس مقابل استقلال در داربی 92 تهران گفت: بازی بسیار خوبی بود. اگر دیدار دیروز پرسپولیس و استقلال را با داربی ها گذشته مقایسه کنید، متوجه تفاوت آن خواهید شد. پرسپولیس اولین گل بازی را دریافت کرد اما کمی بعد گل تساوی را به ثمر رساند. آنها همچنین در نیمه دوم پس از دریافت یک گل دیگر، نظم خود را از دست نداده و با تمرکز به بازی خود ادامه دادند.

مدافع سال های گذشته پرسپولیس درباره عملکرد خط دفاعی این تیم  و غیبت شجاع خلیل زاده  در داربی دیروز گفت:  پرسپولیس به یک ترکیب ثابت در خط دفاع رسیده بود و تا قبل از داربی هم از آن استفاده کرد. آنها چندین بازی در کنار هم بودند و به هماهنگی خوبی رسیده بودند. با وجود اینکه کنعانی در بازی عملکرد خوبی داشت اما پرسپولیس از ترکیب اصلی خود در خط دفاعی محروم بود. پرسپولیس دو گل دریافت کرد و این یک اتفاق بود. نباید برای این موضوع دنبال مقصر گشت.

پیشکسوت پرسپولیس در پاسخ به این سوال که مهاجمان پرسپولیس (علیپور، اوساگونا و استوکس) در این بازی چطور ظاهر شدند گفت:  هر سه بازیکن خط حمله پرسپولیس در این بازی خوش درخشیدند و نسبت به بازی های گذشته عملکرد بهتری داشتند. اوساگونا هنوز به هماهنگی لازم نرسیده است و نیاز به زمان بیشتری دارد و استوکس از زمانی که وارد بازی شد موثر بود. با تمام این اوصاف، انتظاری که از بازیکنان خارجی می رود بسیار بیشتر از بازیکن داخلی است و باید بهتر از این ها عمل کنند.

پنجعلی در واکنش به عملکرد یحیی گل محمدی سرمربی پرسپولیس در داربی اظهار کرد: گل محمدی در بازی تصمیمات بجا و بسیار خوبی گرفت، در تعویض ها انتخاب خوب داشت و از همه مهم تر با وجود اینکه تیمش عقب افتاده بود، تمرکز خودش را از دست نداد.

بازیکن سابق تیم ملی درباره انتخاب دراگان اسکوچیچ به عنوان سرمربی تیم ملی ایران گفت: در درجه اول اگر انتقادی به این انتخاب داشته باشیم، نباید اسکوچیچ را مقصر بدانیم. وقتی فدراسیون فوتبال چند روز مانده به بازی های تیم ملی، برای سرمربی آن تصمیم می گیرد، نمی توان از کسی انتظاری داشت. اسکوچیچ اگر نتیجه بگیرد، همه از او حمایت می کنند. اگر هم نتیجه نگیرد، کسی نمی تواند چیزی به او بگوید چراکه زمان باقی مانده تا مسابقات بسیار کم است و سامان دادن به تیم ملی در این زمان بسیار کار دشواری است. جدا از تمام این مسائل، مشکل فوتبال ما مربی نبوده و نیست. تیم ملی با مربی ها بزرگ به مصاف تیم هایی مانند عراق و سوریه رفته است و مقابل آنها بازی را واگذار کرده است. پس می توان این را گفت که مشکل تیم ملی مدیریتی است.

او در ادامه همین موضوع افزود: با شرایطی که تیم ملی در حال حاضر دارد، اسکوچیچ گزینه بدی برای سرمربی گری آن نیست.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
one o two

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر صنعت نفت کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پیکان
پیکان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهدای شهر قدس
داور مسابقه : ؟؟؟
شنبه, 17 اسفند 1398 / ساعت : 15:30
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : علی صفایی
پنجشنبه, 8 اسفند 1398 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی8
2علی علیپور7
3وحید امیری5
4احمد نورالهی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن